Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ravza Kitap çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ravza Kitap müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ravza Kitap şikayet hattına erişebilirsiniz. Ravza Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ravza Kitap Çağrı Merkezi Numarası

Ravza Kitap olarak bizler etik ilkelerden ödün vermeden birbirinden değerli çalışanlarımız ve alanında uzman kadromuzla beraber, 1989 yılından beri birbirinden değerli kitapları siz değerli okurlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kitapsız kalan bir toplumun adım adım felakete sürükleneceği anlayışı ile özellikle manevi anlamda kendini okuyarak, araştırarak, bilgiyi ana kaynaklarından bizzat öğrenerek, geliştiren bireylerden oluşan gelişmiş bir toplumun inşası için 30 yılı aşkın bir süredir kitapları sizlerle buluşturmak temel gayemiz olmuştur. Bu anlamda online satış platformumuz üzerinden kolaylıkla dilediğiniz eserlerin siparişini verebilir, dilerseniz doğrudan mağazalarımızı ziyaret ederek kitaplarla buluşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Ulaşılabilir, güler yüzlü, saygın ve etkili iletişim yeteneği olan çalışanlarımız sayesinde, herhangi bir konudaki sorularınız, görüşleriniz veya önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ravza Kitap çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ravza Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri haklarının takibinde ve çözümünde lider kurum olmayı, nitelikli yayınlar sayesinde toplumun kültürel yapısını geliştirmeyi kendine esas amaç olarak belirlemiş olan firmamız, müşterilerimizin %100 memnuniyetini esas almaktadır. Bu anlamda her zaman müşterilerimiz ile iletişim halinde olarak, herhangi bir konuda yaşadığınız bir sıkıntıyı veya bir talebi bize hızlı bir şekilde iletmenizi ve böylelikle kısa sürede çözüm bulmayı hedefliyoruz. Tüm müşterilerimiz bizimle muhtelif kanallardan iletişime geçebilir ve sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulabilirler. Herhangi bir ürün veya hizmet kapsamında bilgi almak, memnuniyetinizi veya şikayetinizi iletmek adına 08503043649 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet kalitesini artırmak adına, yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca kişisel verilerinizi, ilgili kanun kapsamında koruma altında tutmaktayız.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ravza Kitap müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ravza Kitap Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ravza Kitap müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak zamandan tasarruf sağlayarak acil ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözüm bulmanız için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istediğinizi ifade edebilir, böylelikle bu hizmete çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ravza Kitap müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ravza Kitap Şikayet Hattı

Ravza Kitap şikayet hattı, müşterilerimizin firmamızdan almış oldukları herhangi bir ürün veya hizmet kapsamında karşılaştıkları olumsuzlukların en kısa sürede çözülerek, hizmet kalitemizi artırmak adına müşterilerimizin bize ulaşabilecekleri bir kanaldır. Bizlere iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı bilgi@ravzakitap.com adresine iletebilir veya 08503043649 numarasını arayarak ifade edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ravza Kitap müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ravza Kitap şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ravza Kitap Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ravza Kitap çağrı merkezi numarasına 0850 304 36 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: ravzakitap.com
Adres: Fatih / İstanbul / Türkiye
Telefon: 02129094153
Firma Adresi: Balabanağa Mahallesi, D:42, 16/B, 34134 Fatih İSTANBUL
E-posta: bilgi@ravzakitap.com

Çağrı Merkezi Numarası: 08503043649

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Ravza Kitap iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ravza Kitap sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ravza Kitap iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ravza Kitap iletişim bilgileri, Ravza Kitap telefon no, Ravza Kitap irtibat tel, Ravza Kitap canlı destek, Ravza Kitap müşteri temsilcisi, Ravza Kitap şikayet hattı, Ravza Kitap müşteri hizmetleri numarası, Ravza Kitap çağrı merkezi numarası, Ravza Kitap iletişim numarası, Ravza Kitap çağrı merkezi, Ravza Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap