Sada Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sada Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sada Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sada Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sada Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Sada Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sada Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sada Hastanesi 2004 yılında İzmir’in Alsancak ilçesinde kurulmuş bir hastanedir. İlk olarak Kadın Doğum Dal Merkezi Kordon Klinik olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu klinik aynı zamanda İzmir’de de bir ilktir. 2004 yılından bugüne büyüyerek ve gelişerek sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Hastane verdiği sağlık hizmetlerin yüksek standartlarda olmasını sağlamaktadır. 2004’de beri hizmet veren bu hastane hastalarının ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır.

Teknolojik ve tam teşekküllü alt yapısıyla yüksek standartlara sahip bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hata memnuniyetini her geçen gün daha da arttırmak için gelişim göstermektedir. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla hastalarına kaliteli bir hizmet sunmayı önemsemektedir. (0232) 832 99 00 numaralı hat üzerinden çağrı merkezine ulaşarak dilediğiniz tüm detaylara hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sada Hastanesi çağrı merkezi numarası 0232 832 99 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sada Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası 

Hastane sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi bir yapıya sahiptir. Yaptığı yeniliklerde sağlık sektöründe çağı yakalamış modern bir hizmet anlayışı sergilemektedir. Teşhis ve tedavilerde son teknoloji cihazlar kullanarak zaman kaybının önüne geçilmiştir. Kısa sürede  teşhis konularak tedavinin başlaması için teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bilgilendirme amaçlı hastalarına çağrı merkeziyle de hizmet sunan hastaneye müşteri hizmetleri numarasıyla ulaşıp ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası (0232) 832 99 00’dır. Çağrı merkezi personeli sizinle ilgilenecek gerekli tüm detaylara hakkında sizlere bilgi verecektir.

Sada Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0232 832 99 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 Sada Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Sağlık sektöründe güler yüzlülüğün önemini bilen hastane personeli hastalara karşı nezaketli ve hoşgörülüdür. Hastaların dileklerini iletebilecekleri birçok platform oluşturulmuştur. Bunlardan biri de müşteri hizmetleri kapsamında olan çağrı merkezi numarasıdır. Çağrı merkezi numarasını arayıp direkt bağlanarak bilgi alabilir ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Çağrı merkezi personeli alanıyla ilgili teknik bilgilere sahiptir. Size en doğru  bilgileri verecektir.

Sada Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 832 99 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sada Hastanesi Şikayet Hattı

Sağlık hizmeti alanında çeşitliliği ve kaliteyi arttırmayı hedefleyen hastane müşterilerinin istek ve şikayetlerini önemsemektedir. Bu nedenle bir şikayet hattı oluşturmuştur. Aldığı geri dönüşleri değerlendirerek eksik kalan yönlerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Yukarda belirttiğimiz çağrı merkezi numarasını arayarak  istek ve şikayetlerini bildirebilirsiniz.

Sada Hastanesi şikayet hattı 0232 832 99 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sada Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sada Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sada Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 832 99 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sada Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0232 832 99 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : İzmir Çanakkale Asfaltı Üzeri No: 2 / 1 Menemen – İzmir
E-Posta Mail Adres Bilgisi : ik@sadahastanesi.com
Telefon Numarası : 0232 832 99 00

Arama Terimleri: Sada Hastanesi iletişim bilgileri, Sada Hastanesi telefon no, Sada Hastanesi irtibat tel, Sada Hastanesi canlı destek, Sada Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap