Raunt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raunt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Raunt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Raunt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Raunt şikayet hattına erişebilirsiniz. Raunt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Raunt Çağrı Merkezi Numarası

Raunt 30 yılı aşkın araştırma ve geliştirme deneyimimiz uluslararası örgütlenmemiz ile Türkiye’nin en büyük eğitim teknolojileri şirketiyiz. Türk Telekom’un Grup Sinerjisinden aldığımız güçle teknolojiyi yenilikçi ve etkin bir şekilde kullanarak ulusal ve uluslararası eğitim çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bizimle hayalindeki üniversiteyi kazanabilirsin. Markamızın ismi ve kalitesi gibi sunduğu çağrı merkezi hizmeti de zengin bir içeriğe, kaliteli servise sahiptir. Her türlü soru, önerileriniz, şikayetleriniz için bize her türlü platformalar da olduğu gibi ( sosyal medya, YouTube, instagram) çağrı merkezimizi doğrudan arayarak da ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize daha kolay ulaşabilmeniz için, bize arayacağınız her türlü konuyu belirli kategorilere ayırarak hem size zaman kazandırmayı amaçlıyoruz hem size en kısa süre içerisinde talebinizi yanıtlamayı hedefliyoruz.

Raunt çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Raunt Müşteri Hizmetleri Numarası

Raunt müşteri hizmetlerine çok kolay ve çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz. 1988 yılında kurduğumuz şirketimizi 2000’li yılların eğitim çözümlerini ve Türkiye’nin eğitim ekosistemini geliştirmeyi hedeflemiştik. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Bizlere 444 54 73 Raunt destek hattı yada Raunt’a giriş yaparak görüş bildir sekmesinden ulaşabilirsiniz. Her türlü talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Size yardımcı olmak bizim vazifemizdir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Raunt müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Raunt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Raunt müşteri hizmetlerine direk bağlanmakta aynı zamanda mümkündür. Bizi aradığınız vakit, size sunulan sesli arama sistemini atlayarak, doğrudan müşteri temsilcilerimize bağlanmak için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi beyan ederek bu hizmete çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize direk bağlanarak talebinizi beyan edip, istediğiniz hizmete cevap alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Raunt müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Raunt Şikayet Hattı

Raunt eğitim hizmetleri olarak öğrenci öğretmen ve yöneticilere 21. yüzyıl yetkinliklerini kazandıran ortamlar sunarak eğitimdeki küresel dönüşüme katkıda bulunuyoruz. Eğitim bizim işimiz. Eğer bir soru, öneriniz ya da en önemlisi bir şikayetiniz varsa sizin için oluşturduğumuz  şikayet hattı bu ihtiyacınıza cevap vermektedir. Bizde sıkıntılarınızı en çabuk, hızlı ve düzgün bir şekilde inceler ve şikayet ettiğiniz konuyu çözmek için elimizden geleni yaparız. Uzaktan eğitim bizim işimiz Siz de bizi seçin üniversite hayallerinizi bizimle gerçekleştirin.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Raunt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Raunt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Raunt Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 54 73

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Raunt çağrı merkezi numarasına 444 54 73 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi: 444 54 73
Bize her gün 08.30 – 22.00 saatleri arasında Raunt Destek Hattı’ndan ulaşabilirsin.

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Raunt iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Raunt sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Raunt iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Raunt iletişim bilgileri, Raunt telefon no, Raunt irtibat tel, Raunt canlı destek, Raunt müşteri temsilcisi, Raunt şikayet hattı, Raunt müşteri hizmetleri numarası, Raunt çağrı merkezi numarası, Raunt iletişim numarası, Raunt çağrı merkezi, Raunt müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap