birkenstock-iletişim-bilgileri

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birkenstock çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Birkenstock müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Birkenstock şikayet hattına erişebilirsiniz. Birkenstock müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kilise kayıtlarına göre 1774 yılında Johann Adam Birkenstock tarafından Almanya, Langen-Bergheim’da kuruldu. 1896 yılında esnek iç tabanı imal etmeye ve satmaya başladı. 1925 yılında “Mavi Taban” isimli, ayak konforunu düşünen yeni ürününü tanıttı. 1932’de Carl Birkenstock, Birkenstock Eğitim Kursları’nı başlattı. Aynı yıl içerisinde “Carl Birkenstock Sistemi” önde gelen doktorlar ve podiatristler tarafından tam puan alarak onaylandı. 1964 yılında Carl Birkenstock, esnek tabanlı ilk spor sandaleti olan Madrid modelini piyasaya sürdü. 1966 yılında ise firma Amerika Birleşik Devletleri pazarına girdi. Yıllar 2016’ı gösterdiğinde ise Birkenstock Amerika Birleşik Devletleri’nde 50. yılını kutladı. Gördüğümüz gibi, yüzyıllar öncesinden gelen tarih ve tecrübeyle birlikte yeniliklere bağlı kalarak değişen; gün geçtikçe büyüyen bir firma Birkenstock. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri, Novato’da bulunuyor. Birkenstock, günümüzde 90’dan fazla ülkede hizmet veriyor.

Birkenstock Çağrı Merkezi Numarası

Terlik, sandalet, ayakkabı ve diğer aksesuarlarıyla dünyaca ünlü marka olan Birkenstock ülkemizde resmi ve yasal olarak yalnızca sitemizde orijinal ürünler ile bulunmaktadır. Kalitesi ve sadelik iel harmanlanmış özgün çizgileri eşliğinde ayağınızdan düşmeyecek sandaletler özellikle en çok satılan ürünlerimizdendir. Yaz ve kış mevsimleri ile mevsim geçişlerine uygun ürünler tasarlayıp tamamen sizlerin zevk ve beğenisine sunulmaktadır. Online ya da mağaza/ shop gibi markamızın satışının yapıldığı mekanlardan dilediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir bilgi alma ya da sorun bildirme ihtiyacı duyuyorsanız çağrı merkezi numaramızı arayarak bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Birkenstock çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Birkenstock, bu kadar köklü bir firma olmasının avantajlarını çok iyi kullanıyor. Yüzyılların tecrübesi, günümüz teknolojisiyle buluşup müşterileri adına mükemmel konfor ve kusursuz tasarım sağlıyor. Sonuçta yüzyılların verdiği bir tecrübeden bahsediyor. Ayakkabı ve sandalet sektöründe öncülük yapan firma, ayakkabı tabanı üretiminde de yine öncü firmalardan birisi. Birkenstock, 1930 yılında kontürlü tabanlıkları piyasaya sundu. Ayak yapısına uygun, anatomik şekilli tabanlıklar Birkenstock’un böyle ün kazanmasında kilit rol üstlendi.

Birkenstock Müşteri Hizmetleri Numarası

Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin her yaşa ve her zevke özel ürünler tasarlıyoruz. Ürünlerimizin görsel anlamda siz değerli müşterilerimize hitap etmesi kadar rahat bir kullanıma sahip olması da bizler için sizin adınıza önem teşkil eder. Ayakkabı, terlik ve sandalet namına arayıp da bulamadığınız her türlü model ve numara Birkenstock markası ürünlerinde bulunmakta ve sizleri beklemektedir. Seçkin ve kadim bir firma olan markamızın değeri ürünlerimizin niteliği ve niceliği sayesinde oluşmuştur. Marka değerimizi korumanın en insani ve vizyonel şekli kaliteli ürünleri marka güvencesiyle sunmaktan geçmektedir. Markamız ürünlerinden satın aldığınız herhangi bir teslimatınızda yanlış ya da hatalı bir ürün elinize geçtiyse 444 0 451 hatlı müşteri hizmetleri servisimizden destek alabilirsiniz. Temsilcilerimiz sorununuzu çözüme kavuşturmaya yönelik tutumları ile güvenlik standartları kapsamında görüşmeler sunmaktadırlar.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Birkenstock müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Birkenstock Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gerek memnuniyetleriniz kapsamındaki geri dönüşleriniz, gerek talepleriniz ya da teslimatının yapıldığı satın aldığınız ürüne dair yaşadığınız olumsuzluklar ile ilgili tüm maruzatınızı bizlere dilediğiniz gün ve saatte bildirebilirsiniz. Birkenstock müşteri hizmetleri hattımız olan 444 0 451 numarası ile iletişime geçtiğinizde direkt olarak ilgili departmanımıza bağlanırsınız. Müşteri temsilcilerimiz tarafından büyük bir dikkat ve alaka ile karşılanır, tüm sorunlarınız için pozitif odaklı çözümlerle karşılaşırsınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Birkenstock müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Birkenstock ayakkabılarının bir çok özelliği var. Başlıcaları; ayak için doğru ayak hizalanmasını sağlayan, doğal yürüyüş hareketini destekleyen, eşit ağırlık dağılımı ve kemer, topuk kısmında doğal tamponlama bulundurarak topuk kemiğini destekleyen, esnek, dayanıklı, hafif, iki katmanlı, yumuşak süet malzemesinin kullanılması sebebiyle üst düzey konfor ve nice özellik. Birkenstock; Sandalet, bot, spor ayakkabı, terlik, çorap gibi birçok farklı kategoride hizmet veriyor. Ülkemizde Boyner Grup ve Beymen’in distribütörlüğünü üstlendiği firmayı sanal alışveriş platformlarında ise Trendyol, HepsiBurada, Morhipo gibi köklü firmalar takip ediyor.

Birkenstock Şikayet Hattı

Birkenstock şikayet hattı müşteri hizmetleri servisimize ek olarak hizmet veren birimimizdir. https://www.formmedikal.com.tr/pages/bize-ulasin adresimize tıklayarak sayfaya yönlendirilirsiniz. Sayfada bulunan formu doldurduğunuz takdirde mailinizde belirttiğiniz konunuz bizlere gönderilir. Akabinde olabilecek en kısa bir zaman diliminde tarafımızdan sorun değerlendirmesi yapılıp sizlere dönüş sağlanır.

Birkenstock’un Türkçe müşteri hizmetleri bulunmamaktadır. Fakat Kanyon Birkenstock ve Akmerkez Birkenstock mağazalarının iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralardan istek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 451

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Birkenstock müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Birkenstock şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Birkenstock Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 451

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Birkenstock çağrı merkezi numarasına 444 0 451 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Birkenstock iletişim bilgileri, Birkenstock telefon no, Birkenstock irtibat tel, Birkenstock canlı destek, Birkenstock müşteri temsilcisi, Birkenstock şikayet hattı, Birkenstock müşteri hizmetleri numarası, Birkenstock çağrı merkezi numarası, Birkenstock iletişim numarası, Birkenstock çağrı merkezi, Birkenstock müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap