Quesstore Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Quesstore Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Quesstore çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Quesstore müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Quesstore şikayet hattına erişebilirsiniz. Quesstore müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Quesstore Çağrı Merkezi Numarası

Quesstore, geçmişi 2015 yılına kadar uzanan bir giyim markasıdır. Yoluna önce bir Instagram sayfası olarak çıkan marka, müşterilerine 4 yıl boyunca Instagram üzerinden hizmet verdikten sonra gelen olumlu yorumlarla birlikte hizmetini bir üst seviyeye taşımış ve online mağazacılık sektörüne giriş yapmıştır. Son iki yıldır düzenli bir şekilde hem Instagram hem de mağaza üzerinden müşterilerine hizmet vermeye devam eden marka, artık sadece internet sitesi üzerinden bir E-Ticaret sürecine girdi ve hizmetlerini aktarmaya devam etmek etmekte. Müşteri memnuniyetini her şeyin önüne koyan firma, yenilikçi anlayışıyla da oldukça seviliyor. Amaç olarak en uygun fiyata en yüksek kalitede ve özgün ürünleri müşterilerine ulaştırmayı belirleyen firma, birçok şık tasarımı moda camiasına kazandırmıştır ve kazandırmaktadır. Öncelik olarak para kazanmak değil müşteri memnuniyetini sağlamak hedefi güden firma,  hem müşterimizi memnun edelim hem de para kazanalım görüşünün üzerine kurulmuştur.

Quesstore çağrı merkezi numarası 0553 704 74 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Quesstore Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın bir başka önceliği de güvenli ve konforlu bir alışveriş ortamı yaratmaktır. Her müşterisinin aklında soru işareti ya da kaygı kalmadan rahat ve özgürce alışveriş yapmasını hedefleyen firma bu yolda yaptığı yatırımlarla da oldukça takdir toplamıştır. Kullandığı güvenli alışveriş sağlayıcı uygulamalar ve servis sağlayıcılar sayesinde müşterilerinin her türlü bilgisini ve verisini koruyan ve bunların kötü niyetli kimselerin eline geçmesini engelleyen firma, alışveriş sürecini oldukça konforlu ve güvenilir bir hale getirmiştir. Bütün bu özellikler bile firmanın halk tarafından oldukça tutulmasına yetecekken firma bunlarla yetinmemiş ve müşterilerin alışveriş sürecinde yaşayabileceği her aksaklık için de çözümler üretmiştir. Güvenli ve rahat kargolama işlemlerinden tutun teslimat süresine kadar alışverişin her anını planlayan ve müşterisine herhangi bir sorun çıkarmayan firma, evinden güvenle alışveriş yapmak isteyen herkesin şimdiden takdirini ve sevgisini kazanmıştır. Özellikle tesettür giyim alanında tasarımlarını sürdüren firma, bu alanda yaptıklarıyla da oldukça tutulmuş ve beğeni toplamıştır. Tesettür giyim anlayışına son yıllarda oldukça şey katan firma şıklığı ile modanın güzergahına yön veren tasarımlar üretmektedir.

Quesstore müşteri hizmetleri numarası 0553 704 74 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Quesstore Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya ulaşmanın birçok yolu mevcut. Firma müşterilerinin alışveriş süreci içinde her daim rahat etmelerini istiyor. Bu yüzden iletişim kanallarını da güçlendirmek konusunda oldukça kararlı. Bir sosyal medya uygulaması üzerinden satışa başlayıp daha sonrasında mağazalaşan bir firma olarak marka, müşterilerle iletişimin ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bu alanda sürekli olarak ileri gitmek istiyor. Yaptığı yeni tasarımlardan tutun indirimlere kadar sürekli ve her konuda bir şekilde müşterileri ile iletişim halinde olan ve bağını asla koparmayan firma birçok sadık müşterisinin yanına daha onlarcasını da ekliyor ve eklemekte de kararlı gözüküyor. Firmanın internet sitesinde yer alan bilgilere göre firmaya ulaşmanın en kolay yolu şuan için iletişim formunu doldurmak. İletişim formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurursanız, firma en kısa sürede mesajınızı okuyor ve geri dönüt sağlıyor.

Quesstore müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0553 704 74 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Quesstore Şikayet Hattı

Olası şikayetlerini paylaşabileceğiniz ya da sorununuza çözüm arayabileceğiniz çeşitli iletişim kanalları mevcut. Bunlardan birisi firmanın internet sitesine giriş yaptıktan sonra iletişim sekmesine tıklamanız ve WhatsApp müşteri destek hattı servisine ulaşmak için uygulamanın logosuna tıklamanız. Buradan yapacağınız çağrı ya da yine aynı şekilde buradan atacağınız mesajlar mümkün olan en kısada okunuyor ve geri cevaplanıyor. Oldukça çözüm odaklı olan firma yetkilileri bu süreci oldukça rahat atlatmanızı sağlamak adına ellerinden geleni yapıyorlar. Bunun yanı sıra iddialarına göre yakın gelecekte iletişim kanallarına da yeni alternatifler ekleyecekler.

Quesstore şikayet hattı 0553 704 74 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Quesstore müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Quesstore şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Quesstore Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0553 704 74 94

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Quesstore çağrı merkezi numarasına 0553 704 74 94 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Zafer Mah. Hakimiyet 1 Sk. Kervancıpark Ormanevleri D Blok 1/7 Çorlu Tekirdağ
E-Posta : info@quesstore.net
Telefon : 0553 704 74 94

Arama Terimleri: Quesstore iletişim bilgileri, Quesstore telefon no, Quesstore irtibat tel, Quesstore canlı destek, Quesstore müşteri temsilcisi

Yorum Yap