QNB Finansbank Şikayet

QNB Finansbank Şikayet

QNB Finansbank şikayet, QNB Finansbank şikayet hattı, QNB Finansbank şikayet telefonu var mı? QNB Finansbank şikayetim var nasıl iletebilirim? QNB Finansbank şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Şikayet

Bankacılık sektörünün en güçlü markalarından birisi haline gelen ve özellikle de yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken QNB Finansbank, Katarlı QNB ortaklığı ile global bankacılık deneyim ve gücünü arkasına almıştı. Modern ve dijital bankacılık çözümleri ile Türkiye’ nin en güçlü banka kuruluşlarından birisi haline gelen QNB Finansbank’ ın geniş kapsamlı bireysel ve kurumsal hizmet yelpazesi tüketicilere önemli fırsatlar sunuyor. Özellikle de standart bankacılık hizmetlerinin yanı sıra bünyesinde bulunan Enpara.com online bankacılık kuruluşu ile de dijitalleşen dünyaya başarılı bir entegrasyon gerçekleştirmişti.

Türkiye genelinde dijital platformlardaki bankacılık ihtiyaçlarına dijital bankacılık kuruluşu olarak Enpara ile güçlü ve dinamik çözümler sunuyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen QNB Finansbank markasının hem bireysel hem de kurumsal düzeydeki bankacılık hizmetlerine yönelik olarak dinamik de bir müşteri hizmetleri departmanı bulunuyor. Tüm tüketicilere direkt olarak deneyimli müşteri temsilcileriyle yanıt verdiği müşteri hizmetleri departmanındaki QNB Finansbank şikayet servisi ile de şikayetlerin daha pratik şekilde iletilebilmesine olanak veriyor.

Tüketiciler QNB Finansbank kuruluşunun bireysel ya da kurumsal bankacılık ürün ve hizmetlerinin kullanımı sırasında karşılaştığı tüm sorunları anında yetkili birimlere şikayet edebiliyor. Oluşturulan QNB Finansbank şikayet bildirimleri sayesinde tüketicilerin yaşadıkları sorunlara çözüm desteği alabilmeleri mümkün oluyor. QNB Finansbank müşteri hizmetleri departmanından tüketicilerinin şikayetlerini alarak genel hizmetlerinde ya da müşteri odaklı hizmetlerindeki sorunları en hızlı şekilde gideriyor. Bu şekilde bankasından ürün ya da hizmet kullanan tüm müşterilerinin her koşulda en yüksek memnuniyeti yakalayabilmesine yardımcı oluyor.

Kaliteli hizmet anlayışı kapsamında oluşturduğu şikayet servisinde görevli olan müşteri temsilcileri bankanın ürün ve hizmetlerine ilişkin gelebilecek tüm şikayetler ile ilgili tecrübeli ve bilgi sahibidir. Böylelikle tüketicilerin yaşadıkları en büyük ve en zorlu sorunlarda dahi yapacakları şikayetler, çok kısa zaman dilimleri içerisinde sonuçlandırıyor. Bu hızlı sorun çözümleri ile de müşterilerinin çok uzun süre şikayet süreçleri ile uğraşmak ve vakit kaybetmek durumunda kalmamasını sağlıyor. Bu yüzden de yüksek kalitede müşteri memnuniyeti oluşturarak, Türkiye’ nin en çok tercih edilen ve en popüler bankacılık kuruluşudur.

QNB Finansbank tarafından sunulan kredi, kredi kartı, bankacılık ve diğer tüm finans ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak tüketiciler herhangi bir sorun yaşamış olması durumunda QNB Finansbank şikayet servislerine başvuru gerçekleştirebiliyor. QNB Finansbank müşteri hizmetlerine yönelik olarak yapılan başvurular çok hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlandırılıyor. Özellikle de tüketicilerin çok uzun süre telefonda beklemek durumunda kalmadan kolay bir şekilde işlemlerini tamamlayabilmeleri, tüketicilerin herhangi bir vakit kaybı ile karşı karşıya kalmadan sorunlarından kurtulabilmeleri mümkün oluyor. Bankacılık sektöründe vatandaşların çok fazla karşı karşıya kaldıkları genel bankacılık teknik sorunlarından, bireysel işlem sorun ve hatalarına kadar her birisi için ücretsiz teknik destek sağlanıyor.

QNB Finansbank şikayet servisi, bankacılık sektöründe karşılaşılan hataların ve sorunların çok ciddi sorunlara yol açabilmesinden dolayı çok hızlı ve aynı zamanda da 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. Dolayısı ile de tüketiciler herhangi bir sorun yaşamaları durumunda gün içerisinde hangi saatte olduğu fark etmeksizin QNB Finansbank müşteri hizmetleri servisine başvuru gerçekleştirebiliyor. Yapılan şikayet başvurularında da müşteri temsilcileri kısa sürelerde geri dönüş yaparak, tüketicinin sorununu anında çözüme kavuşturuyor. Söz konusu hizmet anlayışı da tüketicilerin QNB Finansbank ürün ve hizmetlerinden son derece yüksek memnuniyet düzeyiyle faydalanabilmesine yardımcı oluyor.

QNB Finansbank Şikayet Hattı

Türkiye’ nin uluslararası bankacılık sektöründe de faaliyet gösteren en güçlü ve en değerli bankacılık kuruluşlarından birisi olan QNB Finansbank markasının, ürünlerini kullanan tüketicilere yönelik olarak faaliyet gösteren bir şikayet hattı bulunuyor. QNB Finansbank şikayet hattı olarak isimlendirilen bu servis üzerinden tüketicilerin, yaşadıkları tüm sorunlar ile ilgili olarak profesyonel teknik destek alabilmeleri mümkün oluyor. Özellikle de 7/24 çalışma sistemi ile QNB Finansbank’ ın tüm müşteri destek servisleri tüketiciler kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyor. Bankacılık hizmetlerinde yaşanabilecek tüm sorunlar için şikayet hattı ile şikayet oluşturarak, teknik çözümlerin kısa sürelerde yerine getirilmesi sağlanabiliyor.

QNB Finansbank şikayet hattı servisi numarasını arayan tüketiciler, telefonda çok uzun süreler beklemek durumunda kalmıyor. Çünkü yasal zorunluluk gereğince QNB Finansbank çağrı merkezinde tüketiciler 2 dakikadan fazla bekletilmeden doğrudan QNB Finansbank müşteri temsilcilerine bağlanabiliyor. Müşteri temsilcileri sıcak ve samimi yaklaşımları ile tüketicilerin yaşadıkları soruna istinaden söz konusu olan şikayetlerini alıyor. Şikayete konu olan sorun ve hata niteliğine göre değişkenlik gösterecek şekilde telefon görüşmesi sırasında ya da telefon görüşmesinden kısa bir süre sonra personeller tarafından tüketici şikayeti sonuca ulaştırılıyor. Bu şekilde kesinlikle hiçbir tüketicinin şikayetinin günlerce ve hatta haftalarca sürüncemede kalması gibi bir durum asla söz konusu olmuyor. Dolayısı ile de tüketiciler şikayet oluşturmalarına neden olabilecek bir sorunla karşı karşıya kaldıklarında bile QNB Finansbank hizmetlerini yüksek kalite standartlarında kullanabiliyor.

QNB Finansbank şikayet hattı numarası tüm tüketicilere açıktır. Yani sadece QNB Finansbank müşterisi olan tüketiciler değil aynı zamanda da diğer banka müşterisi olan tüketiciler tarafından da müşteri hizmetleri departmanı kullanılabiliyor. QNB Finansbank müşteri hizmetlerinin Sesli Yanıt Sistemi ile yapılan pratik tuşlama işlemleri ile durum ve şikayet ön bilgileri aktarılarak, en doğru birime yönlendirilebiliyor. Bu şekilde hatalı birimlere bağlanarak, sürekli farklı birimler arasında yönlendirilmek ve buna bağlı olarak da gereksiz şekilde müşteri hizmetleriyle yapılan görüşme sürelerinin beklemeden oluşacak şekilde gereksiz zaman kayıplarına neden olmaması sağlanıyor.

QNB Finansbank Şikayet Telefonu

QNB Finansbank’ ın bir ürün ya da hizmeti kullanıyor ve bunda sorun yaşanıyor ise kullanıcılar QNB Finansbank şikayet telefonu numarasını arayarak, şikayet bildiriminde bulunabiliyor. Çünkü QNB Finansbank, bankacılık ve finans sektöründeki rakiplerine göre tüketici şikayetlerini daha fazla dikkate alıyor ve hizmetlerini o doğrultuda şekillendiriyor. Dolayısı ile de bir sorun olduğunda, yapılan şikayetler, QNB Finansbank’ ın yetkili birimleri tarafından çok hızlı şekilde inceleniyor ve geri dönüş gerçekleştiriliyor. Tüketiciler yaptıkları başvuruların takibini de yine QNB Finansbank çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

QNB Finansbank şikayet telefonu şeklinde bir numara bulunmuyor olsa da bu şikayet işlemleri QNB Finansbank müşteri hizmetleri servisindeki alt menüler aracılığı ile gerçekleştirilebiliyor. Yani tüketicilerin şikayet oluşturmak için QNB Finansbank şubeleri ile görüşme gerçekleştirmek durumunda kalması zorunluluğu bulunmuyor. Mobil hat numaralarından ya da sabit hat numaralarından mevcut tarifeyle ücretlendirilerek, ek bir ücret olmadan, QNB Finansbank çağrı merkezi ile görüşme yapılabiliyor.

Bu görüşmelerin gerçekleştirilerek, müşteri temsilcilerinden her konuda yardım alabilmek için aranması gereken numara ise 0850 222 0 900 şeklinde belirtilmiştir. Bu “0850” sistemli çağrı merkezi numarası aranarak, müşteri temsilcileriyle 7/24 işlem gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra QNB Finansbank Kayıtlı E-Posta Adresi olan “qnbfinansbank@hs.05.kep.tr” mail adresi üzerinden de şikayetler gönderilebiliyor. Ancak bu serviste şikayetlere ilişkin geri dönüşler telefonla yapılan başvurulara nazaran biraz daha gecikmeli olarak gerçekleştirilebiliyor.

Arama Terimleri: qnb finansbank şikayet, qnb finansbank şikayet var, qnb finansbank şikayet hattı, qnb finansbank şikayet telefonu, qnb finansbank şikayetim var

One Response

  1. Hüsamettin güler 18 Aralık 2019

Yorum Yap