SopSosyal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SopSosyal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SopSosyal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde SopSosyal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SopSosyal şikayet hattına erişebilirsiniz. SopSosyal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SopSosyal Çağrı Merkezi Numarası

Sopsosyal olarak sosyal medya hesaplarının daha fazla kişiye ulaşmasını isteyenlere hizmet etmekteyiz. Twitter, Instagram, Twitch, TikTok, Facebook ve Youtube gibi sosyal medya kanallarınızın beğenilerini veya takipçilerini arttırabilirsiniz. Güven ve memnuniyeti hedef edindiğimiz için bize her zaman ulaşmanızı sağlayacak iletişim ağları oluşturduk. Çağrı merkezimiz, canlı destek hattımız, Whatsapp iletişim hattımız, e-posta adresimiz veya sitemizde bulunan iletişim formu üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bununla beraber siparişlerinizin de en hızlı şekilde sosyal medya hesaplarınıza ulaşmasını sağlıyoruz.

SopSosyal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SopSosyal Müşteri Hizmetleri Numarası

2011 yılından beri sosyal medyada fenomen olmak isteyenlere ya da daha fazla etkileşim almak isteyenlere hizmet ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında bir sorunuz ya da sorununuz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşte iletişim kanallarımız:

  • 0544 876 0733 telefon numarası ile 09.00- 20.00 saatleri arasında çağrı merkezimize ulaşabilir ya da Whatsapp üzerinden istediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz.
  • Sitemizde bulunan “Canlı Destek” butonu ile müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat yazabilirsiniz.
  • info@sopsosyal.com e-posta adresimize yazabilirsiniz.
  • SopSosyal sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi SopSosyal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

SopSosyal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

SopSosyal müşteri hizmetlerine 7/24 canlı destek hizmetimizle ya da 09.00 – 20.00 saatleri arasında 0544 876 0733 numarasından ulaşabilirsiniz. Canlı destek hizmetimiz yazılı ve daha hızlı bir şekilde iletişim kurmak isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Çağrı merkezimiz birçok çalışanıyla sizin isteklerinizi karşılamaktadır. Whatsapp aracılığıyla da telefonunuzdan kolay bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim formuna isteklerinizi yazdığınız zaman müşteri hizmetlerimiz size cevap verecektir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için SopSosyal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

SopSosyal Şikayet Hattı

İnternet çağında beklenmedik olaylar ile karşılaşmak mümkündür. Bu yüzden bizimle iletişime geçmenizi kolaylaştırmak için birçok alternatif sunuyoruz. Bizim işleyişimizle ya da siparişinizle ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için şikayet hattımızı kullanabilirsiniz. Şikayetlerinizi 0544 876 0733 numarasını arayarak ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak bildirebilirsiniz. Canlı destek ve sitemizde bulunan iletişim formu üzerinden de şikayetlerinizi iletebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetiyle güven kazanan SopSosyal, şikayetlerinize de hemen çözüm buluyor. Her türlü mesaj ve şikayete en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen SopSosyal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri SopSosyal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SopSosyal Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. SopSosyal çağrı merkezi numarasına 0544 876 0733 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Whatsapp: +90 0544 876 07 33 Sadece Whatsapp Hattıdır.

Email: info@sopsosyal.com

Adres: Muradiye Caddesi,Bahar Sokak No 39 İstanbul / Beşiktaş

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz SopSosyal iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren SopSosyal sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi SopSosyal iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: SopSosyal iletişim bilgileri, SopSosyal telefon no, SopSosyal irtibat tel, SopSosyal canlı destek, SopSosyal müşteri temsilcisi, SopSosyal şikayet hattı, SopSosyal müşteri hizmetleri numarası, SopSosyal çağrı merkezi numarası, SopSosyal iletişim numarası, SopSosyal çağrı merkezi, SopSosyal müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Sopsosyal 20 Ağustos 2020

Yorum Yap