PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde PTT Bank çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından PTT Bank ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT bank görev olarak benimsediği işlerini objektiflik, dürüstlük ve eşitlikçi ilkeler içerisinde yürütmek üzerine gerekli çabayı göstermektedir. Görevin yerine gelmesi için Pttbank personeli, gerekli hizmetlerin yerine getirilmesinde; katılımcı oluşu, saydamlık yönünden net olması, tarafsız bir şekilde davranması, dürüstlüğü, toplum yararını gözeten yapısı, gerektiğinde açık bir şekilde hesap verebilir olması, gibi esaslar içerisinde çalışmaktadır. Gündelik ve modern yaşamın değişen etmenlerine uygun olan ve hizmet aşamaları doğrultusunda sosyal faydayı gözeten objektif ve şeffaf bir hizmet anlayışını benimser. Halka hizmet etme vizyonu olan PTT bank personeli, hizmetlerin yerine getirilmesi anlamında halkın günlük yaşamını pratikleştirmeyi, toplumu oluşturan bireylerin en etkili, hızlı bir biçimde hizmet edilmesini, hizmet kalite standart kapasitesini arttırmayı, halkın memnuniyetini arttırma yönünde çalışmaları, hizmetten yararlanmak isteyenlerin ihtiyacının sonucuna konsantre olmuştur. Hizmet standartlarına bakılacak olursa: PTT bank’ın personeli, verilen hizmetlerin istenilen kalite ve beklenen süreçlere uygun şekilde yürütülmesini kontrol eder, hizmetten yararlanmak isteyen bireylerin yapmak istedikleri işlemlerde gerekli açıklayıcı bilgilendirmeyi yapmaktadır. Amaç ve görevine bağlı olması ile bilinen PTT bank, personeli, görevi ve amaçlarına uygun davranması, kurum hizmet fikirleri doğrultusunda yürütmüş oldukları hizmetin, misyonuna ve vizyona en üst seviyede katkı yapmasını sağlayacak şekilde olmasına özen gösterir. Dürüstlük ve tarafsız olmasının en önde gelen özellikleri ile bilinen PTT bank, çalışanlarının eylem ve işlemlerinde kanunlara bağlı olduğu gibi saygılı, adalet ve dürüstlüğe sıkı sıkıya bağlı olacak şekilde hareket etmesine de borçludur. PTT bank’ın herhangi bir birey veya zümrenin herhangi bir kişisel verisini hedef alan bir davranış sergilemesi gibi bir ihtimal bulunmamaktadır. Çalışmalarını yerine getiren Pttbank, vermiş olduğu hizmetlerinden yararlandırırken hiçbir şekilde dil, din, siyasi düşünce ve benzeri yönlerden kimseye karşı ayrımcılık yapmayan bir politika izlemiştir. Bireysel hak ve özgürlüklere karşı aykırı veya kısıtlayıcı muamelede ve fırsat eşitliğini engelleyen herhangi bir faaliyet ve uygulamalarda bulunmamaktadır. Kuruluşlarının iş dâhiline giren tüm işlemlerin aynı şekilde gizlilik politikası izlemesi şeklinde hareket eder. PTT bank işlerinin kamusal anlamda fayda sağlayabilmesinin şirket için önemli bir faktör olduğunu da paylaşmaktadır.

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 1 788

Arama Terimleri: ptt bank çağrı merkezi, ptt bank iletişim, ptt bank müşteri hizmetleri, ptt bank telefon numarası, ptt bank şikayet hattı, ptt bank müşteri hizmetleri numarası, ptt bank şikayet

One Response

  1. AHMET İLHAN EMRE 9 Nisan 2020

Yorum Yap