PTS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

PTS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

PTS Kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0850 259 19 19 olarak kullanılmaktadır.

PTS Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde pek çok amaç için kullanılan ve oldukça pratik bir hale gelen kargo ile gönderim, pek çok firma kapsamında başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde gerçekleşen kargo işlemlerinin yanı sıra uluslararası gönderim sağlayan firmalar da birçok sebepten ötürü sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu alanda oldukça başarılı olan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen PTS Kargo, uygun gönderim süreci sayesinde büyük beğeni toplamaktadır. Firmadan firmaya gönderim, e-ticaret, uluslararası kargo taşımacılığı, iade yönetimi gibi pek çok alanda çözümü olması da bu firmanın oldukça pratik olduğunu göstermektedir.

Sizler de büyük kargo gönderimleri veya uluslararası gönderimler için kaliteli işlemlere sahip bir kargo firması arıyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak veya kargo sürecini yakından takip etmek için kullanabileceğiniz 0850 480 07 87 numaralı çağrı merkezi de sizlere büyük oranda fayda sağlayacaktır.

PTS Kargo çağrı merkezi numarası 0850 480 07 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

PTS Kargo Telefon Numarası

Ekibinde uzman kadroya yer vermesi ve pek çok şikayetin 24 saat içerisinde çözülmesini sağlaması ile müşterilerinin güvenini kazanan bu firma, iletişim yöntemlerini kendi internet sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Destek ekibi sayesinde pek çok alanda kolaylık sağlaması ve ilgili şikayetlere kısa sürede çözüm bulması ile bilinen bu firmanın telefon numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Gönderi takip, adres değişikliği veya ürünün taşınması ile alakalı meydana gelen sorunlar için görüşebileceğiniz iki farklı telefon numarası bulunmaktadır. Bunlar 0212 944 49 44 ve 0850 480 07 87 şeklinde ilgili firmanın sitesinde kolaylıkla görülmektedir.

PTS Kargo telefon numarası 0850 480 07 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

PTS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya çapında kargo gönderim işlemlerini sağlayarak bu alanda başarılı olduğunu çok kez ifade etmiş olan bu kargo firması, sahip olduğu web sitesi üzerinden de pek çok konuda bilgi almanıza yardımcı olmaktadır. Örneğin uluslararası gönderilerde fiyat durumunu merak ediyorsanız yine bu markaya ait olan web sitesini ziyaret ederek teklif alma imkanını bulabilirsiniz.

Yine bu Kargo firmasına ait web sitesini incelediğinizde gönderi takip, çözümler, blog ve duyurular gibi birbirinden farklı kategorilerin olduğunu görebilirsiniz. Her bir kategori işinize yarayacak pek çok bilgi içermektedir. Kargo gönderimi konusunda içinizin rahat olmasını ve ürünlerinizin güvenle taşınmasını istiyorsanız sizler de bu firmanın sağladığı imkanlardan yararlanmayı düşünebilirsiniz.

Web sitesinde aradığınız cevapları ulaşamadığınızda veya bir ürünü gönderme konusunda aklınıza takılan sorulara cevap aradığınızda bu firma tarafından sunulan müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. 0850 480 07 87 numaralı hatta bağlanarak buradaki yetkililer ile durumu görüşebilir ve en kısa zamanda çözüme kavuşabilirsiniz.

PTS Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 480 07 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

PTS Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargo firmaları, vermiş oldukları hizmet sayesinde pek çok anlamda avantaj ve pratiklik sunmaktadır. Buna bağlı olarak hemen her alanda kargo firmalarından yararlanıldığını görmek mümkündür. Başlıkta adı geçen bu kargo firması, uluslararası alanda hizmet vermesi ve pek çok anlamda çözüm sunması sayesinde bu alanda en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Oldukça basit adımlar sunan bu firmayı tercih ettiğinizde fiyat hesaplama, konşimento hazırlama, randevu oluşturma, ödeme yapma ve gönderi takip etme adımlarını uyguladığınızda neredeyse tüm işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Bahsi geçen bu tür adımlarda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ilgili firmaya ait olan iletişim yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Destek hattı alanında yararlanabileceğiniz iki farklı numara bulunmaktadır. İster 0850 480 07 87 numaralı hattı isterseniz de 0212 944 94 44 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey firma ile hafta içi 08.30 – 17.30 saatleri arasında cumartesi ise 09.00 – 15.00 saatlerinde iletişime geçmeniz gerekmektedir.

PTS Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 480 07 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

PTS Kargo Şikayet Hattı

Hemen her alanda olabileceği gibi kargo konusunda da zaman zaman şikayetler meydana gelebilmektedir. Ürünün istenilen kalitede gönderilmemiş olması, beklenen zamanın aşılması veya yanlış adrese teslim edilmesi gibi durumlarda pek çok kişi şikayet hattını kullanarak durumu ilgili birimlere iletmektedir.

PTS Kargo şikayet hattı 0850 480 07 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söz konusu uluslararası çalışan bu kargo firması olduğunda da benzer problemlerin yaşanması muhtemel olabilmektedir. Tam da bu noktada, yukarıda da belirtilmiş olduğu gibi, 0850 480 07 87 numaralı telefonu kullanarak durumu şikayet birimine iletebilirsiniz. Çalışma saatlerini göz önünde bulundurmanız beklediğiniz yanıtın kısa sürede gelmesini de sağlayacaktır.

PTS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 480 07 87

Arama Terimleri: PTS Kargo iletişim bilgileri, PTS Kargo telefon no, PTS Kargo irtibat tel, PTS Kargo canlı destek, PTS Kargo müşteri temsilcisi

Yorum Yap