Perdigital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Perdigital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Perdigital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Perdigital müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Perdigital şikayet hattına erişebilirsiniz. Perdigital müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Perdigital Çağrı Merkezi Numarası

Haziran 2015’te kurulan Perdigital, online oyunlar için e-pin, PC oyunları için CD key ve pek çok çeşitli kategoride dijital kod şeklinde kullanılabilen ürünlerini güvenilir bir şekilde ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan bir platformdur. Pek çok ödeme yöntemi ile güvenle ve kolayca bakiye yükleyebileceğiniz müşteri memnuniyetine ve güvenliğine son derece özen gösteren firma, satış ağını kapsayan binlerce internet kafe ile Türkiye’deki öncü ve güçlü dijital kod dağıtıcılarındandır. Günümüzde binlerce müşterinin dijital kod alışverişlerindeki ilk tercihi haline gelen firma, BluTV, Tencent, Gameforge, Garena, Riot Games, Lokum Games, Joygame, Oasis Games, Nfinity Games vb. gibi şirketlerle doğrudan sözleşmelidir, bu nedenle satışını yaptığı ürünleri direkt olarak üretici firmalarından tedarik eder. Firmaya ait herhangi bir çağrı merkezi numarası yoktur bu nedenle firmaya veya satışını yapmakta olduğu ürünlere ilişkin her konuda sorularınızı yöneltmek ve bilgi alabilmek için web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Perdigital çağrı merkezi numarası info@perdigital.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Perdigital Müşteri Hizmetleri Numarası

Dijital kod satış platformu olarak faaliyetlerde bulunan firma satışını yaptığı tüm ürünleri direkt olarak yetkili satıcı veya üretici firmalardan temin etmektedir. Sektörün genç firmalarından olmasına rağmen oyun severlerin bir numaraları tercihi haline gelmiştir. 2,5 milyondan fazla oyuncu tarafından dijital kod alışverişlerinde tercih edilen firma aynı zamanda P&G, Unilever, Turkcell, Vodafone gibi pek çok büyük marka tarafından da toplu alımları için tercih edilmektedir. Firma ve ürünleri ile ilgili her konuda iletişime geçmek için web sitesinde bulunan iletişi formunu doldurabilirsiniz.

Perdigital müşteri hizmetleri numarası info@perdigital.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Perdigital Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın direkt olarak müşteri temsilcilerine bağlanabileceğiniz herhangi bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle firmaya ulaşabilmek için firmaya ait web sitesindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Konuyla ilgili müşteri temsilcileri vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Perdigital müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@perdigital.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Perdigital Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, kullanıcılarının şikayetlerine en uygun çözümle en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Firma veya ürünler ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa web sitesindeki iletişim formu üzerinden firmaya iletebilirsiniz.

Perdigital şikayet hattı info@perdigital.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Perdigital müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Perdigital şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Perdigital Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@perdigital.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Perdigital çağrı merkezi numarasına info@perdigital.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Perdigital iletişim bilgileri, Perdigital telefon no, Perdigital irtibat tel, Perdigital canlı destek, Perdigital müşteri temsilcisi, Perdigital şikayet hattı, Perdigital müşteri hizmetleri numarası, Perdigital çağrı merkezi numarası, Perdigital iletişim numarası, Perdigital çağrı merkezi, Perdigital müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap