faik-sönmez-iletişim

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faik Sönmez çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Faik Sönmez müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Faik Sönmez şikayet hattına erişebilirsiniz. Faik Sönmez müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Faik Sönmez, 1950 yılında ısmarlama siparişler üzerine dikiş yapan bir terzi olarak giyim sektörüne ilk adımını atmıştır. Kısa zamanda İstanbul’da ün kazanan ve aranılan terzilerden birisi olan Faik Sönmez, 1972 yılında kadın giyim sektörüne bu kez de konfeksiyon olarak adım atıyor. 67 yıllık firma, kalıp ve prova tecrübesiyle birlikte uygun fiyat – yüksek kalite misyonundan vazgeçmiyor. Ismarlama dikişle başlayan serüven, önce konfeksiyon atölyelerine uzanıyor daha sonra da büyük bir markalaşmaya doğru adım adım ilerliyor. Geçmişten gelen ısmarlama dikiş ve prova bilgisi, Türk kadınının vücut ölçülerine uygun kalıpların hazırlanmasında büyük avantaj sağlıyor.

Faik Sönmez Çağrı Merkezi Numarası

Bayan giyim ürünlerinde marka ve kaliteden yana olanların tercihi Faik Sönmez’dir. Giyimine özen gösteren ve her zaman zarafetini koruyan bayanlar mağazada kendilerine uygun oldukça farklı kıyafetlerle karşılaşmaktadırlar. Yaz ya da kış mevsimine göre tasarlanan kıyafetler her bedene ve her zevke hitap etmektedir. Elbise, etek, pantolon, gömlek, bluz, tişört, tunik ve hırka gibi modeller oldukça şık tasarımlı ve kaliteli ürünlerdir. Dış giyim ürünleri olan mont, kaban, pardösü, ceket, panço gibi çeşitler de oldukça modern ve şık tasarlanmıştır. Evinize yakın olan bir mağazadan alışveriş yapabileceğiniz gibi; faiksonmez.com internet sitesini ziyaret ederek de ihtiyacınız olan kıyafetleri alabilmeniz mümkündür. İndirimlerden faydalanmak ve ücretsiz kargo avantajını kullanmak için sizleri internet sitemize bekliyoruz. Çağrı merkezlerini arayarak da her türlü konuda yardım alabilmeniz mümkündür.

Faik Sönmez çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde baktığımız zaman geçmişten gelen tecrübelerini çağımız modasıyla harmanlayan Faik Sönmez, moda sektöründe vizyonun temsilcisi olmaya devam ediyor. Faik Sönmez, her sezon için çalışmalara bir önceki sezondan başlıyor. Her sezon için 35.000 kumaş inceleniyor, binlerce kumaş detaylı olarak deneniyor ve koleksiyonlarında yüzlerce farklı kumaş kullanılıyor. İnce işçilik ve detaycılık, kumaşın kalitesi ve trende uygun tasarımlar Faik Sönmez’i hala Türkiye’nin kadın giyim sektöründeki markalarından birisi haline getiriyor.

Faik Sönmez Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir terzi olan Faik Sönmez 1950 yılında sipariş üzerine ilk çalışmalarına başlamıştır. İstanbul’da aranılan ve isminden söz edilen kişi olarak tanınmıştır. 1972 yılında da koleksiyonunu artırarak birçok Türk kadınına hitap eden modern kıyafetlerle kişilerin yanında yer almıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe kaliteli kumaşları, şık tasarımları, özenli ve titizlikle yapılan dikişleri ile bilinmektedir. Tüm modellerde bu ayrıntılara dikkat edilmektedir. Kaliteden yana olmak isteyen bayanlar gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilirler. Alanlarında yetenekli ve tecrübeli terzilerin yer aldığı marka binlerce ürün ile müşterilerinin yanındadır. Tüm dünyaya ürün gönderimi yapan, taksitli alışverişi kişilere sunan, ücretsiz iade ve değişim hakkını müşterilerine kullandıran firma, güvenilir ve titiz olmasıyla da bilinmektedir. Müşteri hizmetleri bölümüyle de kişilerin yanında yer almaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Faik Sönmez müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Faik Sönmez Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Faik Sönmez müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmak isteyen kişiler 0212 225 21 21 numaralı telefonu arayabilirler. Ayrıca info@faiksonmez.com mail adresinden ulaşım sağlamanız da mümkündür. Facebook ve instagram üzerinden de takip edebilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Sizlere en yakın mağazayı bulabilmek için de internet sayfasını ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Faik Sönmez müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Çalışanları, uzun yıllar boyunca Faik Sönmez ile çalışmış ve işleyişi bilen bir ekip olmasının yanı sıra 6 ay öncesinden çalışmalara başlanıp aşağı yukarı 1000 model numunesi dikiliyor. Bunların arasından yine aşağı yukarı 400 model hayata geçiriliyor. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon şehirlerinde hizmet veren Faik Sönmez, yurt dışında ise Kazakistan’ın Astana şehrinde ve Azerbaycan’ın Bakü şehrinde hizmet veriyor.

Faik Sönmez Şikayet Hattı

Binlerce çeşit yazlık ve kışlık kıyafetle herkese hitap eden Faik Sönmez, ürünlerinden memnun olmayanlar için şikayet hattını da oluşturmuştur. Siparişlerinizde yanlış ya da hatalı gelen ürünler tarafımızca değiştirilmektedir. Mağazalardan alınan ürünlerden şikayeti olanlar bizlere telefon ya da mail yolu ile ulaşabilirler. Bütün şikayetler değerlendirilecek ve tarafımızca giderilecektir.

Faik Sönmez’in 212’li iletişim numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
FAİK SÖNMEZ TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adres      : Merkez Mah. Silahşör Cad. No:38 34381 Bomonti / ŞİŞLİ – İSTANBUL
Telefon   : 0212 225 21 21
Faks         : 0212 225 20 83
E-posta   : info@faiksonmez.com

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Faik Sönmez müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Faik Sönmez şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 225 21 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Faik Sönmez çağrı merkezi numarasına 0212 225 21 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Faik Sönmez iletişim bilgileri, Faik Sönmez telefon no, Faik Sönmez irtibat tel, Faik Sönmez canlı destek, Faik Sönmez müşteri temsilcisi, Faik Sönmez şikayet hattı, Faik Sönmez müşteri hizmetleri numarası, Faik Sönmez çağrı merkezi numarası, Faik Sönmez iletişim numarası, Faik Sönmez çağrı merkezi, Faik Sönmez müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap