PayTR Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PayTR Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PayTR Müşteri Hizmetleri numarası var mı? PayTR müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, PayTR müşteri temsilcisi direk bağlanma, PayTR müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Gibi konularda bilgi sahibi olmak için makalemizi inceleyebilirsiniz.

PayTR Müşteri Hizmetleri Numarası

2009 yılında kurulan PayTR tamamı yerli sermayeden oluşmaktadır. Ödeme hizmetleri alanında faaliyet gösteren PayTR gelişmiş müşteri hizmetleri, yüksek müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı çalışma sistemi ve güçlü altyapısı sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Kısa süre zarfında hızlı şekilde yükselerek Türkiye’nin ödeme hizmetleri alanında en iyi firmalarından biri haline gelmiştir. PayTR kendi geliştirdiği yazılım ve kontrol mekanizmaları ile ödeme noktasında yaşanabilecek sahteciliği minimuma indirgemiştir.

PayTR Nedir?

PayTR sanal pos ve ödeme çözümleri alanında hizmet vermektedir. Online alışveriş imkanı sunan web sitelerinde müşterilerin güvenli bir şekilde ödeme işlemini yapabilmesini sağlar. PayTR yazılımı web sitelerine kolay şekilde entegre edilebilir ve kısa sürede kullanıma açılabilir.

PayTR Nasıl Çalışır?

Müşteri online alışveriş imkanı sağlayan siteye girdikten sonra almak istediği ürünleri belirler. Ardından ödeme aşamasına geçince müşteri ödeme bilgilerini ilgili web sitesinde doldurur ya da ortak ödeme imkanı sunan sayfaya yönlendirilir. PayTR hiç bir üyelik istemeden ödeme işlemini gerçekleştirir. Sağlam ve güvenli altyapısı sayesinde ödeme bilgilerini kontrol eder ve uygun olması durumunda ödeme işlemlerini tamamlayıp ilgili siteye başarılı ödeme yapıldığına dair bilgi gönderir. Yapılan işlem ilgili web sitesinde müteri tarafından görüntülenir.

PayTR Avantajları Nelerdir?

1) Uygun komisyonlarda ödeme işlemlerinin yapılmasını sağlar. Aidat ve gizli ücret adı altında ödeme talep edilmez.
2) Hızlı ve kolay bir şekilde web sitesine entegre edilebilir. Hazır modüller ve örnek kodlama sayesinde entegrasyon işlemleri hızlı şekilde gerçekleştirilebilir.
3) Güvenli altyapısı sayesinde ödeme işleminin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak müşterilerin ve mağaza sahiplerinin sahtecilikten korunmasını sağlar.
4) Ertesi iş günü ödeme alma avantajını üye işyerlerine sağlar.
5) Ödeme sayfanızı sitenize göre tasarlayabilirsiniz.
6) Mobil destekli ödeme sayesinde platformdan bağımsız bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

PayTR Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 441 32 66 (Haftaiçi 09:00-12:00,13:00-17:30)

PayTR İletişim Formu
iletişim

PayTR İrtibat Ofisi Adres
Otakçılar Cad. No:78 K:4 Kapı No:94/10 Woop Point, Flatofis Haliç – Eyüp / İstanbul

Arama Terimleri: paytr çağrı merkezi, paytr iletişim, paytr müşteri hizmetleri, paytr telefon numarası, paytr şikayet hattı, paytr müşteri hizmetleri numarası, paytr şikayet

Yorum Yap