doğtaş çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğtaş 1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından kuruldu. İlk iş hayatına Doğan Mobilya adıyla küçük bir atölyede başlayan Doğtaş 1987 yılına kadar mütevazi küçük atölyede faaliyetlerine devam eder. Hacı Ali Doğan’ın altı çocuğu babalarının açmış olduğu iş alanında devam ederek atölyeyi genişletme kararı alırlar ve Doğtaş A.Ş.yi kurarlar. Aynı zamanda ürettikleri mobilyaları Çanakkale’de kendilerine ait mobilya mağazasında satışa sunarlar. İşleri kısa sürede ilerleten kardeşler 1989 yılında kapı ve parke fabrikalarını kurarlar. Diğer taraftan perakende ağını genişleterek bir çok yeni mağaza açarlar. Teknolojiyi takip ederek İtalya ve Almanya’dan yüksek teknolojili makineleri getirerek üretimde verimi arttırırlar.

Doğtaş başarılarını kısa zaman içinde arttırarak devam ettirir. ilk ihracatını Arnavutluk’a 1994 yılında yapar. Üretim kapasitesini arttıran Doğtaş bu sırada yeni perakende mağazaları açmaya devam etmiştir. Diğer taraftan ihracata da önem veren Doğtaş kısa zaman içerisinde Türkiye’deki sayılı mobilya markası arasına girmiştir. Kendini sürekli geliştiren, son teknolojileri takip ederek üretim kapasitesini ve tesislerini arttıran Doğtaş bir çok ödüle layık görülmüştür. Bu ödüllerin arasında “Türkiye’nin en değerli markaları-Turkey 100” de bulunmaktadır.

Doğtaş’ın günümüzde yurt içi ve yurt dışında yüzlerce mağazası bulunmaktadır ve binlerce çalışana sahiptir. Birbirinden özgün ve kaliteli mobilyalar üreten Doğtaş neredeyse müşterilerin tamamının beğenisini kazanmıştır. Ürünlerinde şıklık, zerafet ve kaliteyi harmanlayan Doğtaş, müşterilerin isteklerini doğru şekilde belirleyip onlara yönelik ürünler üretmektedir.  Dünyanın bir çok yerinde mağaza açarak mobilya satışı yapan Doğtaş, Türkiye’nin yurt dışında tanıtılmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Doğtaş’ın çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir; ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Doğtaş hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 34 87

Arama Terimleri: doğtaş çağrı merkezi, doğtaş iletişim, doğtaş müşteri hizmetleri, doğtaş irtibat tel, doğtaş şikayet var, doğtaş şikayet hattı, doğtaş telefon numarası, doğtaş mail adresi

13 Yorum

 1. aslıhan çetin 13 Nisan 2018
  • Yönetici 15 Nisan 2018
 2. Tahir Baş 5 Mayıs 2018
  • Yönetici 6 Mayıs 2018
 3. murat 9 Mayıs 2018
 4. Nevin sandıkçı 5 Haziran 2018
 5. Enver 5 Haziran 2018
 6. Canan 11 Haziran 2018
 7. murat 6 Temmuz 2018
 8. Ercan Baltacı 18 Ağustos 2018
 9. zeynep eryılmaz 4 Eylül 2018
 10. Fahri Satılmış 13 Nisan 2019
 11. Ceylan atik 13 Haziran 2019

Yorum Yap