Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşabahçe çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Paşabahçe müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Paşabahçe şikayet hattına erişebilirsiniz. Paşabahçe müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Atatürk’ün önderliğinde Türkiye İş Bankası tarafından 1935 yılında Türkiye’nin cam ürün ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulmuş olan Paşabahçe, bugün evimizi ve mutfağımızı güzel tasarımlarıyla süslemektedir. Mağazacılık faaliyetine 1957 yılında geçmiş bulunmaktadır.

Marketlerden, zücaciyeden ve Paşabahçe şehir mağazalarından ürünleri temin edebilirsiniz. Tarih, kültür ve koleksiyon olarak kültür miras değerlerimiz arasında yer almaktadır.

Paşabahçe Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizin ve sofralarımızın vazgeçilmez ürünleri arasında Paşabahçe markası herkes tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Sofralarımızda yer alan yemek takımları, çay- kahve takımları, çatal-bıçaklar ve bardaklar markamızın kalite farkıyla hemen hissedilmektedir. Ayrıca birçok dekorasyon ürünleri Paşabahçe imzasını taşımaktadır. Ürünlerimiz ile evlerinizi daha şık ve modern bir hale getirebilirsiniz. Neticede evlerimiz kişilerin kendilerini iyi ve rahat hissettikleri mekanlardır. Öyle olunca da özenli ve güzel dekore edilmiş evlerde oturmak da kişilere mutluluk vermektedir. Paşabahçe çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Atatürk’ün teşviki ile 1935 yılında İstanbul’un Paşabahçe semtinde kurulmuştur. Markamız adını da bulunduğu semtten almaktadır. Kurulduğu günden bu yana birçok cam ürünleri ile dikkat çeken firmamızda porselen, seramik ve çini ürünleri de yer almaktadır. Müşterilerin her türlü istek, dilek ve önerileri için oluşturulmuş olan çağrı merkezleri sizlere hitap etmektedir. Çağrı merkezlerimizdeki temsilcilerimiz kişilerin her türlü sorunları ve sıkıntıları ile ilgilenmektedirler.

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Numarası

09.00-20.00 saatleri arasında 0 850 222 19 35 Paşabahçe müşteri hizmetlerini arayabilir ve içerisinde bulunduğunuz durumla ilgili sıkıntılarınızı bildirebilirsiniz. Ayrıca pasabahcemagazaları.com adresimizi ziyaret ederek gönlünüzce alışveriş yapabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağazalarımıza gitmeden internet sitemizden alışveriş yapma kolaylığına sahipsiniz. Bütün ürünlerimizin görselleri ve fiyatları sitemizde mevcuttur. İndirimlerden faydalanmak ve evinizi güzelleştirmek için sizleri sitemize bekliyoruz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Paşabahçe müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ayrıca Paşabahçe Kulüp kart sayesinde oldukça ekonomik alışverişler de yapabilirsiniz. Sipariş takibi ya da ürünlerimizden kaynaklı sıkıntılarınızı bizlere bildirmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Paşabahçe müşteri hizmetlerine yukarıdaki numaradan direk bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca bizleri instagram, facebook ve twitter sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerinde en güzel hediyeler Paşabahçe mağazalarından alınmaktadır. Farkımız ürünlerimizin kalitesi ve güzelliği ile diğer markalarla kıyaslanmayacak güzelliktedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Paşabahçe müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Paşabahçe Şikayet Hattı

İnternet sitemizden ya da mağazalara giderek aldığınız ürünlerde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşırsanız bizleri her zaman arayabilirsiniz. Ürünlerimizden emin olduğumuz kadar, müşterilerimizin de memnun kalması bizler için önemlidir. Şikayetçi olduğunuz konuyla ilgili telefon ya da mail ile bizimle bağlantı kurabilir ve şikayet formu oluşturabilirsiniz. Tarafımıza yapılan şikayetler en kısa zaman içerisinde giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Paşabahçe müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Paşabahçe şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Günümüzde seramik, porselen, ahşap, çelik sofra, mutfak eşyaları ve dekoratif ürünlere sahiptir. Türkiye’de 12 ilde ve İtalya Milano’da olmak üzere 48 mağazaya sahiptir. Paşabahçe çağrı merkezi birimi ile sizlerin sorularına cevap vermektedir.

Haftanın yedi günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 1935

Sanal ortamda Paşabahçe müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz formu kullanabilirsiniz.

Paçabahçe İletişim Formu

Arama Terimleri: paşabahçe iletişim bilgileri, paşabahçe telefon no, paşabahçe irtibat tel, paşabahçe canlı destek, paşabahçe müşteri temsilcisi, paşabahçe şikayet hattı, paşabahçe müşteri hizmetleri, paşabahçe müşteri hizmetleri numarası, paşabahçe çağrı merkezi numarası, paşabahçe iletişim numarası, paşabahçe çağrı merkezi, paşabahçe müşteri hizmetleri direk bağlanma

“Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 5 yorum

  1. Merhabalar ben kahvaltı saklama kabı almıştım rengi kapak ların sarı ve kapakları hep ayrıldı sadece kapak almak istiyorum 6 tane kare 3tanede dikdörtgen bayağı da para verdim pasabahçeye güvenmiştim garantili demişlerdi ama aldıktan sonra ilgilenmediler

    Cevapla
  2. Paşabahçe oval 8002 model cam kavanozların kapakları çabuk kırılıyor nasıl temin edebilirim acaba

    Cevapla

Yorum yapın