Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atatürk’ün önderliğinde Türkiye İş Bankası tarafından 1935 yılında Türkiye’nin cam ürün ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulmuş olan Paşabahçe, bugün evimizi ve mutfağımızı güzel tasarımlarıyla süslemektedir. Mağazacılık faaliyetine 1957 yılında geçmiş bulunmaktadır.

Marketlerden, zücaciyeden ve Paşabahçe şehir mağazalarından ürünleri temin edebilirsiniz. Tarih, kültür ve koleksiyon olarak kültür miras değerlerimiz arasında Paşabahçe yer almaktadır.

Günümüzde seramik, porselen, ahşap, çelik sofra, mutfak eşyaları ve dekoratif ürünlere sahiptir. Türkiye’de 12 ilde ve İtalya Milano’da olmak üzere 48 mağazaya sahiptir. Paşabahçe çağrı merkezi birimi ile sizlerin sorularına cevap vermektedir.

Haftanın yedi günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 1935

Sanal ortamda Paşabahçe müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz formu kullanabilirsiniz.

Paçabahçe İletişim Formu

Arama Terimleri: paşabahçe iletişim bilgileri, paşabahçe telefon no, paşabahçe irtibat tel, paşabahçe canlı destek, paşabahçe müşteri temsilcisi, paşabahçe şikayet hattı, paşabahçe müşteri hizmetleri

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla