Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Queenzz Estetik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Queenzz Estetik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Queenzz Estetik şikayet hattına erişebilirsiniz. Queenzz Estetik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi Numarası

Queenzz Estetik, güzellik sektöründe yıllardan beri hizmet vermektedir. Özellikle bayanlar cilt bakımı ve güzellik konularında daha da titizdir. Firmadan; bölgesel incelme, kirpik lifting, iğneli ve buz epilasyon, microblading, hydrafacial, selülit, çatlak giderme, ipek kirpik, kıl tekniği, cilt bakımları konusunda hizmet alabilir genç ve dinamik bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bünyesinde çalıştırdığı işinde uzman güzellik uzmanları ile kaliteli bir hizmeti kişilere sunmaktadır. Çağrı merkezleri numarasını arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma onların istek, dilek ve önerileri ile de yakından ilgilenmektedir.

Queenzz Estetik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri Numarası

Queenzz Estetik, güzellik hizmetlerini teknolojik cihazlarla gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulunan cihazlar bayanların cilt problemleri ya da zayıflama konusunda kullanılmaktadır. Size belirlenmiş olan seanslarda merkeze giderek profesyonel bir hizmet alabilmeniz de mümkündür. Ayrıca belirli aralıklarla düzenlenen kampanyalardan faydalanarak ekonomik bir şekilde güzellik salonundan faydalanabilirsiniz. Hijyene önem verilerek yürütülen çalışmalarda müşteri sağlığına da önem verilmektedir. Müşteri hizmetleri numaralarını arayarak istek, dilek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. 0850 474 1717 müşteri hizmetleri sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Queenzz Estetik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Queenzz Estetik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Queenzz Estetik İstanbul Ümraniye’de bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarasından direkt görüşme yapabileceğiniz gibi; sosyal medya hesaplarından erişim sağlayabilmeniz de mümkündür. Gençleşmek ve bakım hizmeti almak isteyenler firmayı tercih edebilir ve hemen randevu oluşturabilirler. Kalıcı çözümlerle müşterilerine hizmet veren firma ciddi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Güzellik sektöründe vermiş olduğu hizmetler bakımından adından sıklıkla bahsedilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Queenzz Estetik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Queenzz Estetik Şikayet Hattı

Queenzz Estetik, güzellik ve bakım konularında vermiş olduğu hizmetlerden memnun kalmayanlar ya da şikayetçi olanlar için şikayet hattı oluşturmuştur. Çağrı merkezlerini arayarak şikayetçi olduğunuz konuyu bildirebilirsiniz. Bütün şikayetler firma yetkilisi tarafından değerlendirilmekte ve en kısa zamanda giderilmektedir. Müşteri memnuniyeti firma için önemlidir. O yüzden sizler de sıkıntı duyduğunuz konularda yardım alabilir ve giderilmesini talep edebilirsiniz. İstek ve dileklerinizi bildirirken şikayetleriniz konusunda da yardım alabilmeniz mümkündür. Firma profesyonel bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Hemen arayarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Queenzz Estetik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Queenzz Estetik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Queenzz Estetik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 474 17 17

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Queenzz Estetik çağrı merkezi numarasına 0850 474 17 17 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : İstiklal Mah. Alemdağ Cd. No:172/5 Haliloğulları İş Merkezi – Son Durak İSTANBUL Ümraniye

Whatsapp İrtibat Hattı : 0533 192 33 24

Telefon Numarası : 0216 572 04 24

E Posta Adresi : info@queenzz.com

Arama Terimleri: Queenzz Estetik iletişim bilgileri, Queenzz Estetik telefon no, Queenzz Estetik irtibat tel, Queenzz Estetik canlı destek, Queenzz Estetik müşteri temsilcisi, Queenzz Estetik şikayet hattı, Queenzz Estetik müşteri hizmetleri numarası, Queenzz Estetik çağrı merkezi numarası, Queenzz Estetik iletişim numarası, Queenzz Estetik çağrı merkezi, Queenzz Estetik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap