Confident AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Confident AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Confident AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Confident AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Confident AVM şikayet hattına erişebilirsiniz. Confident AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Confident AVM Çağrı Merkezi Numarası

Evinizin ihtiyacı olan birçok ürünü aynı yerden alıyor olmak sizin için büyük kolaylıktır. Evlerde ihtiyaç duyulan birçok ürün bulunur. Bunlar farklı amaçlarda değişik odalarda kullanılır. Beyaz eşyadan tutun da zücaciye ürünlerine kadar çok sayıda eşya zaruri ihtiyaçlar arasındadır. Özellikle evinizi yeniliyorsanız ya da evlenerek yeni bir ev hazırlığı içine girdiyseniz her şeyi almak maddi olarak sizi zorlayacaktır. Ama taksitle alırsanız yükünüz hafifleyecektir.  Confident AVM 12 ay taksit imkanını kişilere sunmaktadır. Firmanın İstanbul’da birçok mağazası bulunur. Mağazaların adreslerini öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin ihtiyaçlarını toptan almak ve taksitle ödemek mümkündür. Bütçenize uygun olan ödeme kolaylıkları firma tarafından sunulur. Satış öncesi ve sonrası hizmet tüm müşterilere verilir. Daha da büyüyerek bir marka haline gelmeyi hedefleyen firma, hedef pazarda yerini sağlamlaştırmaya çalışmaktadır. Çağrı merkezlerini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Confident AVM çağrı merkezi numarası 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Confident AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

Confident AVM ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Beyaz eşyalar arasında farklı markalardan oluşan fırın-ocak, buzdolabı, ankastre set, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, set üstü takımlar gibi ihtiyaç olan birçok ürün bulunur. Ev yaşam ürünlerinde; köşe takımları, yemek odası takımı, oturma odası, duvar üniteleri, yatak, baza, geç odası, bebek odası, koltuk takımları gibi mobilya ürünleri vardır. Bahçe ve balkon gereçleri arasında; masalar, salıncaklar, sehpalar, bahçe sandalyeleri gibi eşyalara rastlayabilirsiniz. Elektronik ihtiyacı olanlar ses sistemi, bilgisayar, tablet, cep telefonu, televizyon gibi ürünleri farklı markalarda bulabilmek mümkündür. Küçük ev aletleri arasında ütüler, süpürgeler, mutfak robotları, ısıtıcılar ve tost makinesi gibi ürünler bulunmaktadır. Eviniz ya da iş yeriniz için aklınıza gelen ne varsa firmada bulunur. Şubelerin hizmet verme zamanı10.00/ 20.00 saatleri arasındadır. Size yakın olan şubeye giderek doyasıya alışveriş yapmak mümkündür. İstek, dilek ve öneriler müşteri hizmetlerini arayarak dile getirilebilir.

Confident AVM müşteri hizmetleri numarası 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Confident AVM Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evlerde ihtiyaç duyulan ürünler içerisinde zücaciye ürünleri de bulunur. Özellikle mutfaklarınızda bu ürünlere ihtiyacınız oldukça fazla olacaktır. Kendiniz ya da sevdikleriniz için yemekler yapmak ya da güzel sunumlarda bulunmak için gereksinim duyduğunuz her şey farklı markalarda ve en iyi kalitede size sunulmaktadır. Çeyiz hazırlığı içinde olanlar farklı birçok modelde olan yemek takımlarını Confident AVM de bulabilir. Tencere setleri çelik, granit, teflon olarak en iyi markada sizlere sunulmaktadır. Çatal bıçak takımı ihtiyacı olanlar kaliteli ürünlere ulaşabilir. Kahvaltı setleri içinde dilediğinizi seçebilirsiniz. Kahve makinesi, çay makinesi, tost makinesi gibi küçük ev aletleri de kişilere sunulmaktadır. Çaydanlık ve kahve fincanlarını kendiniz ya da sevdikleriniz için alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerinde saç sakal şekillendirici, sağlık ve kişisel bakım, epilasyon aleti gibi cihazlar farklı markalardadır. Görüldüğü üzere firmada birçok ürün bulunmakta, hepsi birden alınmakta ve taksitle ödenmektedir. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler şubelerin telefon numaralarını öğrenmek için internet sitesine giriş yapabilir.

Confident AVM müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Confident AVM Şikayet Hattı

Confident AVM alışverişleri şubeye gitmeden internet üzerinden de yapılmaktadır. Kişiler evlerinden alışveriş yapmak isterse https://www.confident.com.tr/ adresine giriş yaparak online alışveriş yapabilir. Kredi kartı ile ödeme yapmak ve taksitlendirmek de mümkündür. İndirimlerden haberdar olmak isteyenler firmaya E posta gönderebilir. Ürünlerle ya da şubelerle ilgili sorunu olanlar sosyal medya hesapları üzerinden şikayetlerini dile getirebilir. 0 533 158 19 19 numaralı whatsaap üzerinden şikayet oluşturabilmeniz de mümkündür. Ayrıca facebook, youtube, pinterest uygulamaları üzerinden de firmayı takip edebilir şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilmekte ve hemen giderilmektedir.

Confident AVM şikayet hattı 0533 158 19 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Confident AVM müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Confident AVM şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Confident AVM Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0533 158 19 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Confident AVM çağrı merkezi numarasına 0533 158 19 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Whatsapp İletişim Telefon : 0533 158 19 19

Arama Terimleri: Confident AVM iletişim bilgileri, Confident AVM telefon no, Confident AVM irtibat tel, Confident AVM canlı destek, Confident AVM müşteri temsilcisi

Yorum Yap