glovo şikayet hattı çağrı merkezi numarası

Glovo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

İki bin on beş yılında İspanya’nın Barselona şehrinde kurulan Glovo mobil uygulama olarak işlemlerine devam etmektedir. Glovo üzerinden kullanıcılar yemek siparişi, market alışverişi, hediye gönderimi veya kurye hizmeti alabilmeye iki bin on sekiz yılında Türkiye başlamışlardır. Glovo, size en yakın restaurantları ve marketleri uygulama üzerinden listeleyerek yemek siparişi verebileceğiniz bir uygulama olup bu haliyle biraz yemek sepeti tarzını ansımsatmaktadır. Ayrıca kahve, market, kişisel bakım ürünleri ve tatlı siparişleri de kolayca verebileceğiniz gibi size ait olan taşıma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden dakikalar içerisinde sipariş verebilir, siparişinizi çok yakın zaman içerisinde teslim alarak iş ve işlemlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.

İlk Glovo siparişinizi vermek oldukça kolay olarak karışımıza çıkmaktadır. Sırasıyla sizlere bahsedeceğimiz adımları takip ederek bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada Profil bölümünden “Ödeme yöntemlerini seçin” bölümüne giriş yaparak kredi/banka kartı ekleyerek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Ana ekrana dönün ve teslimat adresini belirlemeniz ileride yapacağınız işlemlerinizde kolaylık sağlayacaktır. Menüden doğru şehri seçerek bir adım daha ilerleyebilirsiniz. Bir promosyon kodunuz varsa, sipariş vermeden önce profilinizde kodu tanımlamayı unutmadan işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bir restoran veya mağazadan bir ürün satın alarak tüm kategorilerdeki iş ortaklarından birini seçmelisiniz. Teslim alma noktası ve varış noktası belirleyerek kuryeler ile herhangi bir şey gönderebileceğinizi bilmelisiniz.Bir ürün isteyerek ihtiyacınız olanı tarif ettiğinizde, Glovo bunu gerçekleştirmeye çalışacak ve size en kısa sürede en pratik çözümle karşınıza çıkacaktır.Seçenekler için gerekli adımları izleyerek işiniz bittiğinde, kurye siparişinizi kabul edecek ve birkaç dakika içinde size teslim edecek böylelikle sizlere büyük bir rahatlık sunacaktır. Bu konularda yardım ve destek talepleriniz olursa glovo çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz

Glovo üzerinden sipariş verdiğiniz zaman sizlere en yakın kurye harekete geçerek siparişlerinizi alacak ve sizlere en kısa sürede iletecektir.Eğer siparişi onaylayıp teslim alacaksanız kuryenin mobil cihazında bulunan elektronik imza üzerinden imza atarak ödeme işleminiz gerçekleşebilmektedir.

Uygulamada mevcut olan mağazalardan birinden sipariş verirseniz, ürünün fiyatını önceden görebilir ve bu şekilde işlemleriniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza ile olan anlaşmalarına bağlı olarak önceden belirlenmiş bir teslimat ücreti sizlere görünecektir. Siparişinizi onaylamadan önce toplam hizmet bedelini bilerek işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bazı durumlarda, ürünün fiyatı uygulamada gösterilenden farklı olarak karşınıza çıkabilmektedir. Fiyat farkı yüzde otuzdan azsa, Glovo sizin için ürünleri satın alma işlemine devam ederek büyük bir kolaylık sunar. Kurye, alışverişin faturasını sisteme yükledikten sonra güncellenmiş fiyatı görebileceğinizi unutmayınız. Ancak, fiyat farkı yüzde otuzun üzerindeyse, satın almaya devam etmek isteyip istemediğinizi sormak için kurye sizinle irtibata geçecektir bu da güvenilirliği arttırarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Gece teslimatları için, her bir ürünün ücretine uygulanan ekstra bir servis ücreti olabileceğini bilmelisiniz. Uygulanan tutar bölgeye ve mağazaya bağlı olarak değişebilir  uygulamada ödeme aşamasında bu ek ücreti görebilir ve işlemlerinize bu şekilde şeffaf olarak devam edebilirsiniz.

Glovo Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün yelpazesini ayrıca teslimat alanlarını genişleterek bu alanda etkinliğini arttırmaktadır.  Şuan için yirmiden fazla ülkede yüz kırktan fazla şehirde faaliyet göstermektedir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için glovo müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamıştır. Glovo müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabilirsiniz. Öneri istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve siparişlerini hazırlarken en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan firma büyük beğeni toplamaktadır.

Glovo Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Glovo çağrı merkezi iletişim numarası şuan için mevcut değildir.

Bu sebeple iletişime geçebilmeniz için ilgili web sitesi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıdaki belirtilen yerler üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz bunu dışında uygulama üzerinden bize ulaşın seçeneğini kullanarak talep oluşturabilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Arama Terimleri: Glovo iletişim bilgileri, Glovo telefon no, Glovo irtibat tel, Glovo canlı destek, Glovo müşteri temsilcisi, Glovo şikayet hattı, Glovo müşteri hizmetleri, Glovo çağrı merkezi

Yorum Yap