Özel Doruk Bursa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Doruk Bursa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Doruk Bursa Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Doruk Bursa Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Özel Doruk Bursa Hastanesi 1971 yılında Bursa’da kurulmuştur. Bursa’da kurulan ilk özel hastanedir. Daha sonra 2006 yılında çeşitli ilçelerde de hastaneler açılmış olup teknolojik anlamda da gelişmiştir. Hastanede; 63 yatak, 3 ameliyathane, 4 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi, 12 yataklı yeni doğan yokum bakım ünitesi bulunmaktadır.

Çocuk sahibi kişiler için çok önemli olan çocuk acilinde ise yedi gün yirmi dört saat çocuk doktoru bulunmaktadır. Başta adliyeler olmak üzere de birçok kurumla da anlaşması bulunmaktadır. Böylece belli bir yüzdede indirim uygulanmaktadır. Bunun dışında tüm kamu ve özel sigortalarla anlaşması da bulunmaktadır.  Kişilerin hastane yetkililerine ulaşmak istediklerinde öğrenmeleri gereken ilk şey hastanenin çağrı merkezi numarasıdır. Hastanenin çağrı merkezi numarası 444 04 55’tir.

Özel Doruk Bursa Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 04 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Beş farklı yerde şubesi olan hastane, yeni teknolojik gelişmelerle birlikte sosyal olarak da donatılmıştır. Yıldırım ilçesinde bulunan hastanede 181 yatak, 44 farklı branşta 65’ten fazla doktor bulunmaktadır. 5 bin metrekarelik alana yayılmış oldukça büyük bir hastanedir.

Özel olarak tasarlanmış vakum transfer kanalları sayesinde hastaların sürekli oradan oraya gidip sonuç beklemesine gerek kalmamaktadır.

181 yataklı bu özel hastanenin odalarında da tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Her odada tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

Yeni doğan yoğun bakım ünitesinde 54 kuvöz ile bebekler dijital ortamda da takip edilmektedir. Kameralar sayesinde yakınları da bebekleri güvenle izleyebilmektedir.

Virüs ortamı için de oldukça tedbirli bir hastanedir. Salonların hepsinde özel havalandırma bulunmaktadır. Bu sayede ortamda sürekli temiz hava bulunmaktadır.

Hastanenin müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için 444 04 55 numaralı hattı tuşlayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 04 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin diğer bir şubesi olan Tıp Merkezi ise 1998 yılında kurulmuştur. Gelişen teknoloji ile birlikte şu an 22 farklı dalda 60 uzman hekim bulunmaktadır. Bu merkezde 4 ameliyathane bulunmaktadır. Gereken tüm ameliyatları yapacak ekipmanlar bulunmaktadır. Bu merkezde, kapalı safrakesesi ameliyatı, menisküste artroskopi ameliyatı, prostat büyümelerinde kapalı yöntem greenlight laser, katarakt olgularında FAKO ameliyatı gibi birçok ameliyat yapılmaktadır.

İnsanlar için en önemlisi doğru teşhis ve hızlı tedavidir. Bu hastanede de hızlı teşhis ve tedavi için uzman doktorlar ve yardımcı sağlık personeli bulunmaktadır.

Setbaşı Tıp Merkezinde de tüm teknolojik ve geniş imkanlar bulunmaktadır. AÇIK MR, Kemik Dansitometre, Endoskopi, Kolonoskopi, Ambulatuar EEG, Tam Otoanalizörlü Biyokimya ve Hormon Laboratuvarları da Setbaşı Tıp Merkezi bünyesinde bulunmaktadır.

Hastaneye direkt olarak bağlanmak için belli bir numara yoktur. 444 04 55 numaralı hattı tuşladığınız taktirde isteklerinizi belirterek ilgili yerlere ulaşabilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 04 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi Şikayet Hattı

Hastane son olarak da yeni şube açılışına Nilüfer’de başlamıştır. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hastanenin inşaatı hala devam etmektedir. Pek yakında hizmete girecektir. Bu ilçedeki hastanede de tüm teknolojik imkanlar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra termal su tedavileri, cerrahi branşlar da bulunacaktır.

Hastane, özel bir kurum olsa da kurumsal bir anlayışla yaklaşılmakta ve hizmet vermektedir. En önemli öncelikleri kaliteli ve güvenli hizmet vermektir. Tüm hastaların beklentilerini en uygun şekilde karşılamaktadır. Yoğun acil saatlerinde bile tüm hastalarla vakitli ilgilenecek personeli bulunmaktadır.

Hastaneye yönelik şikayetlerinizi iletmek için birçok yol da bulunmaktadır. İsterseniz hastanenin web sitesini ziyaret ederek anasayfada bulunan şikayet ve öneriler kısmını doldurabilirsiniz. İsterseniz de 444 04 55 numaralı hattı arayarak şikayet ve önerilerinizi telefon aracılığıyla iletebilirsiniz.

Özel Doruk Bursa Hastanesi şikayet hattı 444 04 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Doruk Bursa Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Doruk Bursa Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Doruk Bursa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 04 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Doruk Bursa Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 04 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özel Doruk Bursa Hastanesi
Adres :  Dikkaldırım Mah Çekirge Zübeydehanım Cad. No:5, 16080 Osmangazi/Bursa
E-Posta : bilgi@doruktip.com
Telefon : 444 04 55

Arama Terimleri: Özel Doruk Bursa Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Doruk Bursa Hastanesi telefon no, Özel Doruk Bursa Hastanesi irtibat tel, Özel Doruk Bursa Hastanesi canlı destek, Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri temsilcisi, Özel Doruk Bursa Hastanesi şikayet hattı, Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Özel Doruk Bursa Hastanesi çağrı merkezi numarası, Özel Doruk Bursa Hastanesi iletişim numarası, Özel Doruk Bursa Hastanesi çağrı merkezi, Özel Doruk Bursa Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap