Omix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Omix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Omix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Omix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Omix şikayet hattına erişebilirsiniz. Omix müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Omix Çağrı Merkezi Numarası

Yenilikçi bir tasarım harikası olan Omix tüm Türkiye pazarlarında yerini almış farklı bir deneyimi yaşatmayı hedefleyen teknoloji harikası bir üründür. Dijital dünyanın gelişmişliğine en ince tasarımı ile meydan okuyan, yeni nesil akıllı teknolojilerinin bir numarası olarak sergilerde yerini koruyor. Marka adı altında üretilen tüm akıllı teknoloji alternatiflerini uygun maliyetler ile kitlesine ulaştırmayı hedefleyen farklı bir üretim ile karşı karşıyayız.  Kaynak merkezi Singapur olan teknoloji harikası, yerli üretim ile Türk halkına yenilenmiş içeriklerini sergiliyor. Uzak doğunun sahip olduğu bilgileri, Türk üretim deneyimleri ile birleştiren marka stantlarda yerini koruyor.

Markanın ürünü hakkında bilgi almak ve ürün temi konusunda gereken desteği sağlamak için 0850 474 66 49 numaralı çağrı merkezi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kategoride yer alan ürünlerle alakalı  info@omix.com.tr adresi üzerinden de gereken yardım alınabilir.

Omix çağrı merkezi numarası 0850 474 66 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Omix Müşteri Hizmetleri Numarası

Uzun ömürlü kullanım hedefi ile piyasalara sürülen yeni markanın seçimleri görsel olarak kendine aşık edecek, özellikleri bakımından da kendine hayran bırakacak bir teknolojide üretilmiştir. Sahip olduğu özellikleri ile rakipleri ile kıyasıya rekabete girebilecek düzeyde akıllı dijital dünyanın en yeni üyesi ile tanışmaya hazır olabilirsiniz. Var olan çözünürlük kalitesi sayesinde mobil fotoğrafçılığa farklı bir deneyim yaşatacak benzersiz ürün ile tanışmak için hemen ürün incelemesinde bulunabilir hatta ürüne sahip olabilmek için sipariş oluşturabilirsiniz. Size en yakın bayi üzerinden de kolay şekilde ürünü temin edebilmeniz mümkündür.

Satış sonrası da müşterilerine gereken desteği sağlayan marka ile iletişimi 0850 474 66 49 numaralı hattan sağlayabilirsiniz. Ürün ilgili gereken bilgi, kurulum desteği, kullanıma bağlı sorunlar ile ilgili de müşteri hizmetlerine ait bu numarada üzerinden ulaşım sağlayarak destek alınabilir.

Omix müşteri hizmetleri numarası 0850 474 66 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Omix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın üretimi altında bulunan x300 ve x500 modelleri de oldukça kullanışlı ve geniş bir ekran hacmine sahip yüksek çözünürlüklü ürünlerdir. Sahip olduğu ince tasarım çizgilerine eklenen geniş 4’lü arka kamera özelliği ile fotoğraf deneyimlerinde stüdyo kalitesini sağlıyor. Yenilikçi tasarım harikasına sahip olarak, akıllı teknolojinin bir adım önünde gitmek ve önceliklere sahip olmak mümkündür. Kaliteli ürüne sahip olarak uzun ömürlü bir kullanım deneyimini elde etmiş olursunuz. Benzersizliğe sahip teknoloji sayesinde alışılmadık deneyimleri dilediğiniz her yerde yaşayabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen bir bayi ile bağlantıya geçmek ve ürüne sahip olmaktır.

Sahip olmak istenilen ürün için sunulan hızlı bağlantı adresi olarak 0850 474 66 49 ve info@omix.com.tr iletişim bilgileri paylaşıma sunulmuştur. Buralardan gereken destek hızlı ve güvenli şekilde tarafınıza sağlanır.

Omix müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 474 66 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Omix Şikayet Hattı

Marka sunmuş olduğu teknoloji ürünlerinin arkasında duran ve gereken her koşulda gerekli desteği sağlayan güvenilir bir firmanın isimleşmiş halidir. Bu neden ile her hangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanması durumunda gereken şikayet ve önerilere açık olarak hareket etmektedir. Ürünleri konusunda yaşanan sorunu bildirmeniz durumunda duruma hemen el koyarak gereken desteği sağlar. İade/değişim ve garanti kapsamında bir sorun ya da problem yaşatmayan sağlam teknoloji markası ile tanışmanın gururunu müşterilerine sunan gelişmiş bir marka temsilcisinden gereken desteği 0850 474 66 49 numarası üzerinden ve info@omix.com.tr adresi üzerinden alabilirsiniz. Tüm şikayet ve önerilerinizi iletebileceğiniz adres bilgilerinden yararlanarak ortaya çıkan tüm sıkıntıların giderilmesine katkı sağlamış olursunuz. Bu konuda en iyi ve modern desteği alacağınızdan kuşkunuz olmasın. Aklınıza takılan her konuda verilen iletişim bilgilerinden yararlanmak mümkündür.

Omix şikayet hattı 0850 474 66 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Omix müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Omix şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Omix Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 474 66 49

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Omix çağrı merkezi numarasına 0850 474 66 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Mobile Point Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Adres : Ortabayır Mah., Şair Çelebi Sok., Gürtaş İş Merkezi No: 1 İç Kapı No: 3 Kağıthane
E-Posta : info@omix.com.tr
Telefon : 0850 474 66 49

Arama Terimleri: Omix iletişim bilgileri, Omix telefon no, Omix irtibat tel, Omix canlı destek, Omix müşteri temsilcisi

Yorum Yap