okisan-cagri-merkezi-numarasi

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okisan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Okisan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Okisan şikayet hattına erişebilirsiniz. Okisan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Okisan yani OKİSAN GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ A.Ş, İstanbul merkezli olarak 1986 yılında kurulmuştur. Okisan genel olarak bir güvenlik şirketidir. Firma 1993 yılından bu yana sadece güvenlik sektöründe hizmet vermekte olup, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Okisan’ın müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Okisan’ın müşterilerine sunduğu hizmet ve ürünleri şu şekildedir; Network Ürünleri, HDCVI Ürünler, Lazer – Termal Ürünler, Ex-Proof Ürünler, Mobil Ürünler, Akıllı Binalar, Fiber Optik Sistemler, Aksesuarlar, Monitör ve Videowall, Diğer Ürünler, Trafik Çözümleri, Yönetim Merkezi, Yazılım.

Okisan Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji aldı başını gidiyor. Yetişebilene aşk olsun. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün insanların karşısına yeni bir çözüm çıkmasın. Son yıllarda yaşanan arz talep meselesine bağlı olarak da akıllı bina sistemleri, network ürünleri, yangın çözümleri otomasyon sistemleri, mobil üniteler, fiber optik sistemler, lazer termal ürünler hemen her alanda gereksinim odaklı olarak kullanılıyor. Nitekim gerek yerli gerek yabancı birçok bu alanda marka bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de alanında haklı bir yere sahip olan Okisan olup bu firma ile iletişime geçmek isteyenler bu firmanın çağrı merkezi numarası nedir öğrenmek istiyorlar.

Okisan çağrı merkezi numarası 444 1 309 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okisan Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin alanında domino etkisi yaratan firmanın müşteri hizmetleri numarası 444 1 309 biçimindedir. Burayı arayarak ürünleri ile ilgili vermekte oldukları hizmetler ile tüm bilgileri yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir biçimde öğrenerek kafanızda olan soru işaretlerini net bir biçimde giderebilirsiniz. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan firma bu alanda da sizlere kesintisiz hizmet akışı sağlar.

Okisan müşteri hizmetleri numarası 444 1 309 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okisan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Okisan direkt bağlanma için karşınızda birkaç seçenek vardır. Bu firmanın merkezi İstanbul’dadır. Bunun yanı sıra Ankara ve İzmir illerinde de bölge müdürlükleri yer alır. Bu bölge müdürlükleri arandıktan sonra görüşülecek kişinin dahili hattı biliniyor ise tuşlanır yok eğer bilinmiyor ise operatör karşınıza çıkınca görüşülmek istenen kişinin ismi söylenerek operatörün bağlaması istenir.  İstanbul telefon numarası 0212 32022820, Ankara telefon numarası 0312 4824000 ve İzmir telefon numarası 0232 4491516 biçimindedir.

Okisan müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 1 309 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Okisan Şikayet Hattı

Eğer bu firmadan bir ürün, bir sistem ya da bir hizmet almış iseniz ve herhangi bir olumsuzluk yaşayıp şikayet etmek istiyor iseniz o zaman tek yapmanız gereken şey 444 1 309 numarasının aranması ve karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcisine şikayetinizin net bir biçimde söylenmesi ve buna istinaden de kaydınızın alınmasıdır. Firma şikayet hattı sizin şikayetinizi dinler. Kaydınızı alır ve sonrasında da gerekli incelemeleri yaptıktan çok kısa bir süre size dönerek en uygun çözümü sunar. Böylece de sorununuz giderilmiş olur.

Okisan’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Okisan ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Okisan ürünleri hakkında teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 13 09

Okisan şikayet hattı 444 1 309 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Okisan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Okisan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 309

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Okisan çağrı merkezi numarasına 444 1 309 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Okisan Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Adres Bilgisi : OKİSAN PLAZA, Mahmut Şevket Paşa Mah. Odesa Bulvarı Ersan Sok. No: 24 Okmeydanı – Şişli / İSTANBUL

İletişim Telefonu : 444 1 309

Telefon No : 0(212) 320 28 20

Fax İrtibat Hattı : 0(212) 220 22 24

Arama Terimleri: Okisan iletişim bilgileri, Okisan telefon no, Okisan irtibat tel, Okisan canlı destek, Okisan müşteri temsilcisi, Okisan şikayet hattı, Okisan müşteri hizmetleri numarası, Okisan çağrı merkezi numarası, Okisan iletişim numarası, Okisan çağrı merkezi, Okisan müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Alpago 9 Haziran 2018

Yorum Yap