oda-tv-cagri-merkezi-numarasi

Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odatv, 2007 yılında Soner Yalçın tarafından kurulan bir haber portal sitesidir. Türkiye’nin en çok konuşulan haber sitelerinden birisidir, ele aldıkları konular ve özel haberlerle adını sıklıkla duyurmaktadır. Odatv’nin yayınladığı haber içeriklerinin kategorileri genel olarak şöyledir; analiz, siyaset, güncel, ekonomi, medya, spor, magazin, kültür, sanat.

Odatv, çoğu zaman ilk ve doğru haberleriyle toplum tarafından belirli bir kesimin en çok takip ettiği gözde haber sitelerin başında gelmektedir. Odatv.com, Türkiye genelindeki web siteler arasında 98.sıradadır.

Odatv’nin 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bir olayı, haberi ihbar edebilirsiniz. Kaldırılmasını veya değiştirilmesini istediğiniz, şikayette bulunmak istediğiniz haberleri belirtebilirsiniz. Ayrıca bu numara aracılığıyla Odatv’ye istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Odatv Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 449 32 00

Arama Terimleri: odatv iletişim bilgileri, odatv telefon no, odatv irtibat tel, odatv canlı destek, odatv müşteri temsilcisi, odatv şikayet hattı

4 Yorum

  1. Gülşen Karakadıoğlu 13 Mayıs 2017
    • Yönetici 13 Mayıs 2017
  2. Nadir 11 Nisan 2019
  3. Suvat Özkan 12 Nisan 2020

Yorum Yap