iha-cagri-merkezi-numarasi

İHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

İHA yani İhlas Haber Ajansı, 1993 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin ilk ve özel haber ajansı olma niteliği taşımaktadır. Gündemi en yakın şekilde takip eden İHA, en güncel haberlerle tüm halkı bilgilendirmektedir. İhlas Haber Ajansı, yurtiçi ve yurtdışında tam 145 noktada hizmet vermektedir. İhlas Haber Ajansı’nın 850’den fazla personeli bulunmaktadır. İhlas Haber Ajansı günde ortalama 2000 yazılı & görüntülü haber, 250 görüntü ve 3.500 fotoğraf üretmektedir.

Ulusal bazda Türkiye ve diğer ülkeler olmak üzere 650 kanalda içerikleri yayınlanmakta; gazete, dergi, web sitesi gibi yayın organlarında 1.800 ayrı kuruluşu haber içerik hizmeti sunmaktadır. İHA, gelişmiş teknolojinin nimetlerinden faydalanarak anlık ve en güncel şekilde haberleri tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

İhlas Haber Ajansı’nın bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve Whatsapp ihbar hattı bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarası aracılığıyla abonelik başvurusu yapabilir, yanlış haber hakkında itirazda bulunabilir, ihbar yapabilirsiniz. Whatsapp ihbar hattından ise görüntü, video, ses kaydı gibi medya dosyalarıyla destekleyerek ihbarlarınızı İHA’ya iletebilirsiniz. Ayrıca bu gibi bildirimlerinizi aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla yapabilirsiniz.

İHA İhbar Hattı Numarası
0212 454 33 33

İHA Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0506 889 88 77

İHA İletişim Formu

Arama Terimleri: iha iletişim bilgileri, iha telefon no, iha irtibat tel, iha canlı destek, iha müşteri temsilcisi, iha şikayet hattı

Yorum Yap