sportive-cagri-merkezi-numarasi

Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sportive çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sportive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sportive şikayet hattına erişebilirsiniz. Sportive müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sportive, 2005 yılında İstanbul Merter’de kurulmuş bir spor giyim mağazalar zinciridir. Türkiye’nin önde gelen ve en büyük spor mağazalarından ve en büyük online spor giyim alışveriş sitelerinden birisidir. Türkiye genelinde toplam 38 tane şubesi bulunan Sportive, spor severler arasında en gözde yerlerden birisidir.

Sportive; Arena, O’Neill, Head, Everlast, Nike Aksesuar ve Umbro markalarının resmi olarak Türkiye distribütörüdür. Ek olarak Sportive mağazalarında bulabileceğiniz diğer markalar ise; Nike, Adidas, Puma, Reebok, The North Face, Columbia, New Balance, Lacoste, Tiger, Converse, Asics, Skechers, Quiksilver, Ice Peak, Dolomite, Voit ve Hattrick gibi markalardır. Ürünler tamamen orjinal ve günceldir.

Sportive Çağrı Merkezi Numarası

Onlarca marka ile yol alan Sportive, Türkiye’nin en bilindik spor giyim perakendecisidir. Yayıldığı geniş mağaza coğrafyasıyla olduğu kadar web sitesi ile sunduğu online alışveriş imkanıyla da geniş hizmet ağında büyük bir yere sahip. Ürün çeşitliliği ile göz dolduran mağazamız başarısını, müşteri memnuniyeti ile çalışmasına bağlıyor. Tüm spor ihtiyaçlarınızda yanınızda olduğu gibi firmamız alışverişlerinde yaşadığınız tüm sorunlarda da yanınızda olmak istiyoruz. 0850 222 09 49 numaralı hattımızdan çağrı merkezi operatörlerimize ulaşabilir, tüm sorun ve sıkıntılarınızda sizlere en iyi çözümü sunmamıza izin verebilirsiniz. Sportive çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sportive Müşteri Hizmetleri Numarası

Onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürün ile Sportive sporun ve sporcunun her daim yanında. Mağazalarımız ve web sitemiz üzerinden kolayca alışveriş yapabilir, yaşanan her türlü olumsuz durumda da 0850 222 09 49 numaralı hattan müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Temelinde müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız ürünlerine ve müşterilerine duyduğu güven ile elde ettiği başarısını, yine müşterilerinin sorun, öneri ve istek bildirimleri ile daha yukarı taşımayı hedefliyor. Müşteri hizmetleri numaramız ve web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir, keyifli bir alışveriş için tüm çözümlerimiz ile yanınızda olmamıza izin verebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sportive müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sportive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sorunsuz, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile yol alan Sportive temele oturttuğu bu düşünce ve verdiği ürün garantisi ile doğru alışverişin tek adresi. Bu minvalde yürüttüğü hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımak isteyen firmamız, 0850 222 09 49 numaralı hattan müşteri hizmetlerine direk bağlama imkânı sunuyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile olduğu gibi firmamız tüm çözümleri ile de müşterilerinin daima yanında.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sportive müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sportive Şikayet Hattı

Sportive, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda; yanlış teslim, mağaza sorunları, defolu ürün gibi yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda şikâyet hattı ile yanınızda. Alışverişlerinde yaşadığınız tüm sorunlarınızı 0850 222 09 49 numaralı hattımızdan müşteri temsilcimize ve web sitemizdeki ulaşım kanalları yoluyla yine bizlere ulaştırabilirsiniz. Kaliteli ve keyifli bir alışveriş için ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile her daim güvenle yanınızdayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sportive müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sportive şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sportive’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla sipariş verebilir, siparişiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim koşulları hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Sportive Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0949

Arama Terimleri: sportive iletişim bilgileri, sportive telefon no, sportive irtibat tel, sportive canlı destek, sportive müşteri temsilcisi, sportive şikayet hattı, sportive müşteri hizmetleri numarası, sportive çağrı merkezi numarası, sportive iletişim numarası, sportive çağrı merkezi, sportive müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. metin akkoca 10 Nisan 2019

Yorum Yap