new-balance-iletişim

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

New Balance çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde New Balance müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden New Balance şikayet hattına erişebilirsiniz. New Balance müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

New Balance bilinen ve tercih edilen bir ayakkabı üreticisi olup sektördeki çalışmalarına 1906 yılında ayak tabanlığı şirketi olarak başlamıştır. Daha sonraları önde gelen spor ürünleri şirketi olmayı başarmış, insanların günlük sporları esnasında ihtiyaç duyacakları ayakkabı ve spor giyim üretimine devam etmiştir.

New Balance Çağrı Merkezi Numarası

1906 yılında Boston şehrinde ilk olarak ayakkabı tabanı üreterek piyasaya giriş yapan firmamız, 1970 yılının başlarında özel bir ayakkabı üretimi yapan bir marka haline gelmiştir. Yıllar içerisinde global manada spor ürünleri satan öncü firmaların içerisinde bulunmaktadırlar. İlk olarak ayakkabı sektöründe üretimlerini, özel olarak gün boyunca ayakta işlerini yapan insanlar için gerçekleştirmişlerdir.  Ayakkabı tabanları üzerinde yoğunlaşan firma, ayağınızın rahatlığını en üst düzeyde tutacak ürünler üretmişlerdir. Daha sonrasında üretim içeriklerinde, sporcuların günlük ihtiyaçlarını karşılamayı hedef olarak görmüştür. Hem kadın hem de erkek üretimlerinde her beden ve kalıp üzerinde üretimler yapılmaktadır. Böylelikle spor yaparken giyeceğiniz New Balance ürünleri sizleri daha konforlu hissettirecektir.

New Balance çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teknolojik gelişmelerin ve ilerlemelerin ışığında ürünlerimizin ve ayakkabılarımızın müşterilerimize daha iyi uyum sağlaması amacıyla çalışmalar yürütmekteyiz. Müşterilerimizin hayatının her anında yanında olmak istemekteyiz. Hem ürünlerimizle hem de uzaktan sağladığımız hizmetlerle müşterilerimizle yakın ilişki içerisindeyiz. Bizlere ürünlerimiz hakkında geri bildirimlerinizi iletmek için çağrı merkezi servisine bağlanabilirsiniz. Ürün deneyimlerimiz hakkında talep, istek ve düşüncelerinizi bu hatta bağlanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak bizler için oldukça önemlidir. 0212 400 05 85 numaraları telefon hattını arayarak firmamızın çağrı merkezine bağlanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

New Balance Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma olarak görev edindiğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok ekiple aktif olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Takım çalışması ve bütünlük ilkelerini merkeze koyarak müşterilerimizin ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki deneyimlerini iyi bir seviyeye getirmekteyiz. Müşterilerimizin tarafından bizlere ulaştırılacak olan geri dönüşler, yeni üretim paketlerimizin yol göstericisi olacaktır. Yukarıda belirtilen telefon numarasını arayarak mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Talep ve düşüncelerinizi bizlere iletmeniz, ürünlerimizle sizlere hizmet sağlamamız için oldukça önemlidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi New Balance müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Spor sağlıklı bir yaşam sürmenin ipuçlarından biridir. Günlük olarak belirlenen bir rutin çerçevesinde yapılan spor için uygun ayakkabı modellerine bakılabilmektedir ve New Balance bu konuda en iyi kalıp ve performansı sağlamak adına çalışmaktadır. Birbirinden güzel spor ayakkabı modellerine göz atmak isteyenler firmanın internet sitesine uğrayabilirler. Ayrıca belirtmemiz gerekirse markanın erkek, kadın ayakkabılarının yanı sıra çocuklar içinde farklı renk ve modeller üzerine üretimleri bulunmaktadır.

New Balance Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız müşteri hizmetleri servisi içerisinde birçok içerikle sizleri buluşturmaktadır. Alışverişlerinizin durumu, fatura ve ödeme bilgileri hakkında detayları müşteri hizmetlerine bağlanarak öğrenebilirsiniz. Bunun yanında müşteri temsilcisi ile direk iletişime geçmek için 0212 400 05 85 hatlı telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için New Balance müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

New Balance spor yaparken tercih edilebilecek ayakkabılar dışında günlük kullanıma uygun ayakkabı, terlik gibi modeller içinde çalışmakta, müşterilerine sunmaktadır. Bej, mavi, siyah renk seçeneklerine ek olarak mor, beyaz, gri tonlarını taşıyan ürünlerde hazırlanmıştır. Giyimin bir parçası olan çorap, bağcık vb ürün alternatifleri de yine New Balance tarafından internet sitesine eklenmiştir. Ayakkabıları kullanırken bakım ürünlerini tercih edenlere yönelik met pads adlı ürün satışa çıkarılmıştır. Süet ve deri üzerinde oluşan lekeleri temizlemek içinse yardımcı bir ürün ilgilenenlerin beğenisine sunulmuştur. Mağaza, satış noktaları ve online satış noktaları hakkında bilgi almak isteyenler markanın internet sitesini ziyaret ederek iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

New Balance Şikayet Hattı

Markamız tarafından aldığınız ürünler ve hizmetler hakkında oluşan problemleriniz, sorunlarınıza en uygun çözümleri hızlı ve kolay bir şekilde alabilmek için şikayet hattına bağlanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen telefon numarası ile şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

New Balance ile müşteri temsilcisinden, iletişim formundan ya da mail adresinden iletişime geçebilir ve soru, istek, şikayet, önerilerinizi iletebilirsiniz. İletişim formuna newbalance.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 83 72
(Müşteri Temsilcisi)

New Balance Türkiye Temsilcisi
Vepa Group
Muallim Naci Caddesi İncesu İş Merkezi
No: 43/1 Ortaköy / İSTANBUL
+90 212 381 20 00

E-mail Adresi
info@newbalance.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen New Balance müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri New Balance şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

New Balance Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 83 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. New Balance çağrı merkezi numarasına 444 83 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: New Balance iletişim bilgileri, New Balance telefon no, New Balance irtibat tel, New Balance canlı destek, New Balance müşteri temsilcisi, New Balance şikayet hattı, New Balance müşteri hizmetleri numarası, New Balance çağrı merkezi numarası, New Balance iletişim numarası, New Balance çağrı merkezi, New Balance müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Özlem Yorulmaz 23 Şubat 2018
    • Yönetici 25 Şubat 2018
  2. Funda ersan 20 Mayıs 2019
  3. EBRU 10 Ağustos 2020

Yorum Yap