Navlungo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Navlungo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Navlungo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Navlungo şikayet hattına erişebilirsiniz. Navlungo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Navlungo Çağrı Merkezi Numarası

Navlungo bir lojistik firma karşılaştırıcıdır. Firma sayesinde nakliye ile zamandan ve paradan tasarruf edin. Yüzlerce lojistik firmasını karşılaştırın ve size uygun nakliye yöntemini seçin. Tercih ettiğiniz şirketten ulaşım hizmeti alın. Firmanın internet sitesine girerek aynı zamanda taşıma işlemi için belirlediğiniz fiyatta teklif de yapabilirsiniz. Taşımaya vermek istediğiniz yükü kilo ve cins açısından siteye girip size uygun olan teklifi onaylayabilir ve taşıma işlemini başlatabilirsiniz. Firma 230 ülkeye taşıma sağlamakta ve içerisinde 130’dan fazla lojistik firması bulundurmaktadır. Kullanıcılar ve müşteriler ilk anlamda daha güvenilir ve kesin bilgi için telefonla görüşmeyi tercih ederler. Müşterilerin bütün taleplerine cevap vermeyi amaçlayan firma bu bağlamda internet sitelerinde bulunan bize ulaşın kısmından direkt olarak canlı asistanla yardımcı olmaktadır. Ama yine de firmaya 0 (850) 532 79 49 numaralı telefondan ulaşabilir ve soru veya taleplerinizi iletebilirsiniz.

Navlungo çağrı merkezi numarası 0850 532 79 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Navlungo Müşteri Hizmetleri Numarası

Uluslararası yük taşıma belgesi olan ve gelirini bu işten sağlayan kişiler internet sitelerine ilan koyarak iş beklemektedirler. Fakat bu firma sayesinde siz de hazırda olan işi ya da taşıyabileceğiniz kapasitede yükü ağırlık ve cins olarak siteye girip sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar yurt dışına taşınma veya kargo firmalarının yerine lojistik firmayı tercih ettirecek ağırlıklar taşıtmak istediğinde bu marka devreye girer ve bu konuda müşterilerine yardımcı olur. Firmanın internet sitesinde taşımak veya taşıtmak isteyeceğiniz yük için bazı sınırlamaların olduğu bir yazı bulunmaktadır. Bazı ülkelerin gümrüklerinde yaşanabilecek sıkıntıların oluşmaması için bu yazıda gerekli talimatlardan bahsedilmiştir. Daha detaylı bilgi veya aklınızda kalan sorular için info@navlungo.com adresinden mail atabilir ya da 0 (850) 532 79 49 numaralı telefondan müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Navlungo müşteri hizmetleri numarası 0850 532 79 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Navlungo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma sadece Türkiye değil ulusal anlamda çalışmalar ve projeler yürüttüğü için kullanıcılarına da profesyonel ve çözüm odaklı olarak yaklaşmaktadır. Markayı destekleyen ve gelişmesinde, işleyişinde ve büyümesinde yardımcı olan birçok kuruluş bulunmaktadır. Bunların arasında QNB Finansbank bünyesinde bulunun QNBEYOND, Boğaziçi Üniversitesi’nin Teknoloji transfer ofisi, ya da bilim ve teknoloji alanında Türkiye’de büyük projelerin gelişmesinde yardımcı olan TÜBİTAK ve BTM (Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi), Teknopark İstanbul vb. gibi kuruluşlar da bulunmaktadır.

Firmaya direkt ulaşmak ve taleplerinizi iletmek için sosyal medya hesaplarından yazabilir, ya da internet sitesindeki bize ulaşın butonuna tıklayarak asistan yardımıyla merak ettikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmaya 0 (850) 532 79 49 numaralı telefondan ulaşabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek müşteri hizmetlerine direkt olarak ulaşabilirsiniz. Kurumsal anlayış içerisinde olan marka sizi memnun etmek için her türlü kolaylığı ve imkânı sağlamaktadır.

Navlungo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 79 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Navlungo Şikayet Hattı

Ürün taşım esnasında bir takım problemler yaşayan müşteriler veya alacağı ürün ile alakalı anlaşma sağlayamayan lojistik firmaları doğal olarak şikâyet yoluyla sorunun çözülmesini istemektedir. Uluslararası hizmet veren firma mağduriyetin giderilmesi için profesyonel şekilde sorunları çözmekte ve müşteriler tarafından takdir toplamaktadır. Firmaya her türlü görüş, öneri, talep, istek ve şikâyetlerinizi bildirmek için sosyal medya hesaplarından sorununuzu dile getirebilirsiniz. Mail yoluyla ulaşmak isterseniz info@navlungo.com adresine sorununuzu iletebilirsiniz. Acil ve hemen çözülmesi gerek bir sorununuzu, şikayetinizi veya talebinizi hemen dile getirmek istiyorsanız da 0 (850) 532 79 49 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz. Telesekretere durumunuzu bildirip sizi hemen yetkili mecralara aktarmasını isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine şikâyetinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri de sorununuzu en kısa zamanda sonuca ulaştırıp sizi çözüme kavuşturacaktır.

Navlungo şikayet hattı 0850 532 79 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Navlungo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Navlungo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Navlungo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 79 49

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Navlungo çağrı merkezi numarasına 0850 532 79 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Sanayi Mahallesi Teknopark Bulvarı Teknopark 4C Pendik/İstanbul
E-Posta : info@navlungo.com
Telefon : 0850 532 79 49

Arama Terimleri: Navlungo iletişim bilgileri, Navlungo telefon no, Navlungo irtibat tel, Navlungo canlı destek, Navlungo müşteri temsilcisi

Yorum yapın