Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Morevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Morevim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Morevim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Morevim şikayet hattına erişebilirsiniz. Morevim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mor Evim Çağrı Merkezi Numarası

Herhangi bir gayrimenkul alacak olan kişilerin para biriktirerek bunları alabilmesi zordur. Ev, araba ya da arsa alacaksanız ve belli bir birikiminiz yoksa bankadan kredi çekme yöntemini tercih edebilirsiniz. Ama bankaların da faiz oranları oldukça yüksektir. Yıllarca taksit ödeyerek oldukça fazla borcun altına girmeniz sizi sarsabilir. İşte tam da bu gibi durumlar için Mor Evim kurulmuştur. Kişiler almak istedikleri taşınmazları firmanın sunmuş olduğu güzel imkanlarla alabilirler. Birçok yerde şubesi olduğu için daha ayrıntılı bilgiye şubeye giderek ya da çağrı merkezlerini arayarak ulaşabilirler. 444 5 128 çağrı merkezi numarasını arayarak aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Morevim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mor Evim Müşteri Hizmetleri Numarası

Mor Evim faizsiz, peşinatsız ve taksitle ödeme seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Sıra belirlemeli yöntem, sıra belirlemeli hızlı teslimat yöntemi, peşinatlı yöntem seçenekleri arasında birinden faydalanarak istediğiniz şehirden ev ya da araba sahibi olabilirsiniz. Taksit oranlarını da kendi bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Borcunuzu erken kapatarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Çekiliş yöntemiyle sıranız geldiğinde evinize ve arabanıza kavuşabilirsiniz. Firmanın şubelerini öğrenmek, ödemelerle ilgili bilgi almak ya da daha birçok soru sormak için müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilmeniz mümkündür. Müşteri temsilcileri her türlü soru ve sorunda kişilerin yanındadır. Ayrıca 0 552 385 51 28 numaralı whatsapp sohbet hattını arayarak canlı görüşme de yapabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Morevim müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mor Evim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mor Evime direkt bağlanmak isteyenler çağrı merkezini arayabilir ya da whatsapp iletişim numaralarından mesaj yazabilir. Ayrıca internet sitesindeki formu doldurarak aranmanızı da sağlayabilirsiniz. Maille ulaşmak isteyen kişiler info@morevim.com.tr adresini kullanabilirler. Firmaya birçok yoldan ulaşabilmeniz mümkündür. Gayrimenkul almak isteyip de buna ekonomileri yetmeyen kişiler, faizsiz ve taksitle ödeme fırsatını kullanarak istedikleri ev ya da arabaya firmanın onlara sunmuş olduğu avantajla kavuşabiliyorlar.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Morevim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mor Evim Şikayet Hattı

Mor Evim çağrı merkezlerini aradığınızda görüşeceğiniz müşteri temsilcilerine istek, dilek ve önerilerinizi sunabileceğiniz gibi şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz. Firma her türlü şikayeti değerlendirerek kişilere geri dönüş yapmakta ve mağduriyetlerini gidermektedir. Müşteri hizmetleri haftanın her günü müşterilerine hizmet vermektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Morevim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Morevim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Morevim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 128

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Morevim çağrı merkezi numarasına 444 5 128 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk Mah. Sütçü İmam Caddesi No:145, 34764 Ümraniye / İstanbul

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 444 5 128

E Posta İrtibat Adresi : info@morevim.com.tr

Arama Terimleri: Morevim iletişim bilgileri, Morevim telefon no, Morevim irtibat tel, Morevim canlı destek, Morevim müşteri temsilcisi, Morevim şikayet hattı, Morevim müşteri hizmetleri numarası, Morevim çağrı merkezi numarası, Morevim iletişim numarası, Morevim çağrı merkezi, Morevim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap