mitsubishi-electric-cagri-merkezi-numarasi

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mitsubishi Electric çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mitsubishi Electric müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mitsubishi Electric şikayet hattına erişebilirsiniz. Mitsubishi Electric müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mitsubishi, 1870 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Dünyanın her noktasında ürünlerinin satışını yapan Mitsubishi; kalitesi ve güvenilirliği ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan bir markadır. Mitsubishi Electric Türkiye pazarına 2012 yılında Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş. ismi ile giriş yapmıştır.

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi Numarası

Motorlu araçlarda sektörün en karizmatik ve geniş çaplı özellikteki araçlarını devasa modeller ile kaliteden anlayan seçkin müşterileri tasarlayan Mitsubishi fark atmaya devam etmektedir. Markamız istikrarlı bir şekilde sağlamlık, nitelik ve görsele hitap eden estetik detaylardan taviz vermeden üretimini sağlamaktadır. En zorlu yollarda güvenlik endişesi duymadan adrenalin dolu saatlerin tadını çıkarmanız için “her zaman daha iyisi” misyonuyla hizmet vermekteyiz. Her zevke ve her ihtiyaca yönelik benzersiz araba ve diğer motorlu araçlarımızı satın almak kendinizi daha da özel hissettirecektir. Sizi, zevklerinizi ve en çok da güvenlikli sürüş yapabilmenizi oldukça fazla önemsiyoruz. Bu nedenle araçlarımızla ilgili bir problem oluştuğunda ya da sadece merak ettiğiniz herhangi bir husus olsa bile bize dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi Electric çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mitsubishi Electric Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir dünya markası olan Mitsubishi alanında liderlik ve önderlik vasıflarıyla tanınmaktadır. Bu vasıfları edinmek elbette kendiliğinden ya da öylesine gelişen durumlar değildir. Test sürüşleri yaptığınız zaman da fark edeceğiniz gibi praitk sürüş, sağlam ve yüksek performans almaya programlanmış araç içi ve dışı donanımı ile müşterilerimizin gönlünü fethetmekteyiz. Ayrıca tüm bu özelliklere ilave olarak müşterilerimiz ile kurduğumuz dostluk ilişkisi güvenli bir alışveriş sağlamanın  ilk gerekliliklerindendir. Sizler de araçlarımız ve satış politikamızla ilgili genel bir bilgi almak ya da yaşadığınız sorunu paylaşmak adına 0850 577 25 25 müşteri hizmetleri numaramızdan günün her saati bizimle iletişim kurabilirsiniz. Görüşmelerimiz kayıt altında yapılmaktadır. Kişisel verileriniz de korumamız altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Mitsubishi Electric müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mitsubishi Electric Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Mitsubishi marka devi envaı türdeki araç portföyü ile iddiasını her zaman koruyan bir firmadır. Bu iddiamızın dayanağı sağlam ürünler ortaya çıkarmak ve müşterilerimizin her türlü soru ve sorununu karşılamaktır. 0850 577 25 25 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aradığınız vakit direkt olarak temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mitsubishi Electric müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş; uydu, asansör ve raylı sistemler, klima ve fabrika otomasyonu gibi ürünlerin üretimini, satışını ve desteğini yapmaktadır. Şuanda Mitsubishi Electric’in üretmiş olduğu ürün gruplarından en çok popüler olanı ise klimalardır. Ev ve ofis kliması olarak kategorilere ayırılan klimaların kullanıcısı ülkemizde bir hayli fazladır. Kalitesi, uzun ömürlülüğü ve fiyatı ile en çok tercih edilen klima markalarından birisi Mitsubishi Electric olmuştur.

Mitsubishi Electric Şikayet Hattı

Mitsubishi şikayet hattı telefon ile görüşmelere ayrıca başka bir alternatif olarak hizmet vermektedir. https://www.mitsubishi-motors.com.tr/satis-sonrasi/online-servis-formu linkinden internet adresimize giriş yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan formu doldurarak sorununuzu ifade etmeniz yeterlidir. Görevli ekibimiz en kısa zamanda çözüm odaklı bir görüşme yapmak için sizinle iletişime geçecektir.

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 7 500

Mitsubishi Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası
444 7 500

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mitsubishi Electric müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mitsubishi Electric şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 7 500

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mitsubishi Electric çağrı merkezi numarasına 444 7 500 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Mitsubishi Electric iletişim bilgileri, Mitsubishi Electric telefon no, Mitsubishi Electric irtibat tel, Mitsubishi Electric canlı destek, Mitsubishi Electric müşteri temsilcisi, Mitsubishi Electric şikayet hattı, Mitsubishi Electric müşteri hizmetleri numarası, Mitsubishi Electric çağrı merkezi numarası, Mitsubishi Electric iletişim numarası, Mitsubishi Electric çağrı merkezi, Mitsubishi Electric müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Yönetici 4 Mart 2018
  2. Murat 11 Nisan 2018
    • Yönetici 15 Nisan 2018
  3. Cem kaya 10 Mayıs 2018

Yorum Yap