demir-dokum-cagri-merkezi-numarasi

DemirDöküm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DemirDöküm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde DemirDöküm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden DemirDöküm şikayet hattına erişebilirsiniz. DemirDöküm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Demir Döküm, 1954 yılında İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir elektronik firmasıdır. Demir Döküm’ün genel olarak ürün grupları şu şekildedir; su ısıtma, iklimlendirme, ısıtma. Demir Döküm markası neredeyse herkes tarafından bilinen ve en çok kullanılan markalardan birisidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki ülkemizde ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör, kombi üretimi Demir Döküm tarafından yapılmıştır.

DemirDöküm Çağrı Merkezi Numarası

Her mevsimi konforlu ve keyifli geçirebilmeniz için akılcı çözümler ile fonksiyonel ürünler sunan DemirDöküm ülkemizin bir numaralı markasıdır. Alanında her zaman en kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma uygun tasarlanmış ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap etmekteyiz. Kombiden termosifona, elektrikli ısıtıcılardan yoğuşmalı kazanlara ve en çok da sıklıkla talep edilen klimalarımız A kalite malzemelerle üretilir. Evinizin havası pek çok anlamda olumlu bir şekilde değiştiren ürünlerimiz ile ilgili memnuniyet geri dönüşleriniz bizler için çok önemlidir. Fakat bunun dışında bir problem ya da aklınız atakılan bir konu oluşursa memnuniyetsizlik bağlamındaki sorununuzu çözmek de bizim için önemlidir. Her türlü bilgi almak ve varsa sıkıntınızı neticelendirmek adına çağrı merkezi hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

DemirDöküm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Numarası

Yaz- kış fark etmeksizin ve ayrıca dört mevsim boyunca sağlığınız ile keyfinizi her daim yerinde tutmak için güncel teknolojiye uygun ürünler dizayn etmekteyiz. DemirDöküm denince akla gelen yegane izlenim ulaşılabilir niteliğe sahip şahane ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerine yönelik ürünlerdir. Bir diğer tabirle sizlere sunduğumuz hizmet hayatı kolaylaştıracak dokunuşlardan oluşmaktadır. Ürünlerimizi her nerden satın almış olursanız her koşulda ve sorunda markamız güvencesini daimi olarak sürdürmekte ve yanınızda olmaktadır. Arıza yapan, defolu gelen ya da kullanımınızın devamında olası bir sorunlu ürünle karşı karşıya kalırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için 0850 222 18 33 numaralı müşteri hizmetleri servisimizi arayarak aklınızdaki herşeyi paylaşabilirsiniz. Yapılan görüşmelere kalite ve güvenlik standartları kapsamında koruma/ kayıt altında tutulmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi DemirDöküm müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

DemirDöküm satış esnasında olduğu gibi sonrasında da bütün ürünlerinin kullanımı ve işlevselliği noktasında ürünlerinin arkasında, müşterilerinin de yanında olan bir markadır. Eski veya yeni hiç önemi yok markamız çatısı altıdaki hangi ürünümüz ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Tabi ki garanti kapsamındaki ürünlerimizin ekstra bir ücret alınmadan tamir ve onarım gibi gereksinimleri karşılanmaktadır. Ancak garanti kapsamında olmasa da sizlere her zaman yardımcı olmaktayız. 0850 222 18 33 müşteri hizmetleri numaramızı aradığınızda direkt olarak temsilcilerimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için DemirDöküm müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

DemirDöküm Şikayet Hattı

Müşteri temsilcilerimizle yapabileceğiniz görüşmelere ek olarak ayrıca şikayet hattımızdan da sıkıntınızı belirtebilirsiniz. https://www.demirdokum.com.tr/iletisim/musteri-iletisim-merkezi/ adresimizden bize probleminizi yazabilirsiniz.

Demir Döküm’ün şuan üretimini yapıp satışa sunmuş olduğu ürün kategorileri şu şekildedir; Kombi, radyatörler, klimalar, su ısıtıcılar, merkezi sistemler, güneş enerjisi sistemleri, VRF sistemleri. Ülkemizde neredeyse her evde Demir Döküm markalı kombiler bulunmaktadır. Demir Döküm markalı klimalarında kullanımları son yıllarda giderek artmaktadır.

Demir Döküm’ün 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Demir Döküm ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, yetkili servis telefon numarasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Demir Döküm Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 1 833

Demir Döküm Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası
444 1 833

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen DemirDöküm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri DemirDöküm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

DemirDöküm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 18 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. DemirDöküm çağrı merkezi numarasına 0850 222 18 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: DemirDöküm iletişim bilgileri, DemirDöküm telefon no, DemirDöküm irtibat tel, DemirDöküm canlı destek, DemirDöküm müşteri temsilcisi, DemirDöküm şikayet hattı, DemirDöküm müşteri hizmetleri numarası, DemirDöküm çağrı merkezi numarası, DemirDöküm iletişim numarası, DemirDöküm çağrı merkezi, DemirDöküm müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. EME OZAN 23 Kasım 2017

Yorum Yap