Abdi İbrahim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Abdi İbrahim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Abdi İbrahim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Abdi İbrahim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Abdi İbrahim şikayet hattına erişebilirsiniz. Abdi İbrahim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Abdi İbrahim Çağrı Merkezi Numarası

Abdi İbrahim olarak bizim işimizin odağı insan sağlığıdır. Bilincimiz bu yolda çok ileri seviyededir. İnsanların geleceğini iyileştirmek ve hayatlarına dokunmak bizim işimiz. Kaliteden ödün vermeden iyileştirme yolunda azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Yaşanılır bir dünya adına sağlıklı bir toplum için çalışkan ekip arkadaşlarıyla iyi işler üretiyoruz. Tercih edilme sebebimiz ürünlerimizin her zaman arkasında olmamız. Sıkıntı duyduğunuz her konuda bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı gidermektedir. Müşteri memnuniyeti onların sağlıkları için bizim her zaman önceliğimizdir. Bu yüzden onların her zaman gülen yüzüyüz. Varsa bir sorunuz veya sıkıntınız cevaplarınızı bulmak için bizi arayabilirsiniz.

Abdi İbrahim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Abdi İbrahim Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de birçok bölge ve uluslar arası pazarlarda şubelerimiz mevcuttur. Türkiye de ilaç konusunda sizler için güveni oluşturmaktayız. Toplum için doktora gitmek ne kadar önemli ise ilaç kullanımı da bir o kadar önemlidir. İlaç kişilerin gelecekteki sağlıkları için onları tedavi etmek adına kullandıkları en önemli tedavi yöntemidir. Bazen ilaç  insanların hayatlarının en önemli unsuru haline gelebiliyor. Abdi İbrahim olarak bu ölçüde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizler bunların yanında herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız bizimle iletişime hemen geçebilirsiniz. 0850 480 77 76 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel bilgileriniz korumamız altındadır. Sorununuz her ne ise kısa zaman içerisinde çözülecek ve sizlere bilgi verilecektir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Abdi İbrahim müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Abdi İbrahim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Abdi İbrahim verdiği hizmette kullanıcıların tüm sıkıntılarında yanındadır. İlaçlarımıza yönelik yan etki, ürün şikayeti ve medikal bilgilendirme için 0850 480 77 76 telefon numarasını aradıktan sonra sağlık personeli iseniz ‘1’ diğer kişilerde ‘2’ tuşlayarak direk bağlanma sağlayabilirsiniz. Yasal prosedürler ve etik zorunluluklar olduğu için sağlık çalışanları dışındaki kişiler ürünlerimizde tanıtım olacak bilgileri paylaşım yapmıyoruz. Bu sorunuzun cevabı için ürün içerisindeki kullanma talimatını okuyarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ilacı aldığınız eczacınıza veya doktorunuza danışabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Abdi İbrahim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Abdi İbrahim Şikayet Hattı

Abdi İbrahim şikayet hattı siz değerli müşterilerin her zaman yanındadır. Varsa sıkıntınız yukarıdaki telefon numarasından bildirebilirsiniz. info@abdiibrahim.com.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Abdi İbrahim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Abdi İbrahim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Abdi İbrahim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 480 77 76

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Abdi İbrahim çağrı merkezi numarasına 0850 480 77 76 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Abdi İbrahim Tower

Adres : Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No: 4 Maslak – Sarıyer 34467 İstanbul

Tel : (212) 366 84 00

Fax : (212) 276 20 20

E-mail : info@abdiibrahim.com.tr

Arama Terimleri: Abdi İbrahim iletişim bilgileri, Abdi İbrahim telefon no, Abdi İbrahim irtibat tel, Abdi İbrahim canlı destek, Abdi İbrahim müşteri temsilcisi, Abdi İbrahim şikayet hattı, Abdi İbrahim müşteri hizmetleri numarası, Abdi İbrahim çağrı merkezi numarası, Abdi İbrahim iletişim numarası, Abdi İbrahim çağrı merkezi, Abdi İbrahim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap