millenicom çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başlıklar

Millenicom Hakkında

Telekom alanında Türkiye’de 2004 yılında hizmete açılan Millenicom bu alanda sayılı firma arasına girerek başarıya yelken açtı. 2016 yılında Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden biri olan EWE AG tarafından satın alındı. EWE AG grubun teknolojisi ve zengin uluslararası tecrübesiyle birleşen Millenicom hızlı bir ivme yakalayarak yükselmeye devam etti. Bu tecrübeler doğrultusunda Millenicom, telekom ve iletişim hizmetleri alanında Türkiye’de uygun fiyata, kaliteli, avantajlı ve güvenilir bir hizmet sunmaya başladı.

Neden Millenicom Tercih Edilmeli?

Günümüzde teknoloji hızla gelişmekte ve bu gelişmeyle birlikte hızlı bir dönüşüm gerçekleşmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcıların ihtiyaçları ve alışkanlıkları da değişikliğe uğramaktadır. Millenicom bu gelişen dünyada müşterinin talep ettiği ihtiyacı sunan, özel çözümler üreten bir firma olarak hizmet vermektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümlerle karşımıza çıkan Millenicom bu sayede müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bireysel müşteriler için ADSL, VDSL ve FİBER seçenekleriyle birlikte sabit hat alanlarında hizmet vermekte olan Millenicom aynı zamanda cazip fiyatlarla güncel kampanyalar yapmakta ve müşterilere kotasız internet hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal firmalar için internet ve hat hizmetine ek olarak IP tabanlı, uygun fiyat aralıklarıyla bulut çözümler de sunmaktadır. Millenicom bulut santral ağı ile müşterilere hizmet verirken bu alanda Türkiye’de sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

Millenicom’un çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası ve WhatsApp destek hattı numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Millenicom ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz teknik sorunları ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Millenicom hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 0 333

Millenicom WhatsApp Destek Hattı
0539 333 0 333

Arama Terimleri: millenicom çağrı merkezi, millenicom iletişim, millenicom telefon numarası, millenicom irtibat tel, millenicom müşteri hizmetleri, millenicom şikayetvar

3 Yorum

  1. halis 8 Haziran 2021
  2. tayfun tandıran 4 Haziran 2022
  3. fatih 14 Eylül 2022

Yorum Yap