5 in 1 Canpolat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5 in 1 Canpolat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

5 in 1 Canpolat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde 5 in 1 Canpolat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden 5 in 1 Canpolat şikayet hattına erişebilirsiniz. 5 in 1 Canpolat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

5 in 1 Canpolat Çağrı Merkezi Numarası

5 in 1 Canpolat, 5 kız kardeşin kendi tasarımlarını önce instagram üzerinden daha sonraları ise e-ticaret sitesi oluşturarak satış yaptıkları modayı yansıtan bir platformdur. Canpolat kardeşlerin günümüzde Nişantaşı ve Teşvikiye’de moda evleri de bulunmaktadır. 2012 yılından bu yana hızla büyüyen ve bu günlere gelen markayı günümüzde çok kişi tercih etmektedir. Bir bayanın ihtiyaç duyduğu birçok giyim eşyasını satın almak için 5in1canpolat.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteye giriş yaptığınızda oldukça fazla çeşitlilikte olan alt giyim ve üst giyim eşyalarına rastlayacaksınız. Özellikle elbiseler, etek, pantolon, bluz, gömlek, tişört, ayakkabı, terlik ve sandaletler birçok bayanın göz zevkine hitap etmektedir. Ayrıca takı ve aksesuarları da kıyafetinize uygun seçebilir ve gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Kişilerin her türlü sorularını cevaplayan çağrı merkezleri de bulunmaktadır.

5 in 1 Canpolat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

5 in 1 Canpolat Müşteri Hizmetleri Numarası

Her yaşa, her bedene ve her bütçeye hitap eden ürünler oldukça cazip fiyatlarda internet adresinde görüntülenmektedir. Sizler de kendi tarzınıza uygun olan modelleri seçebilir ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. 50 liranın üzerindeki alışverişlerinizde bedava kargo, indirimli ürünler satın alabilme, kredi kartı ile ödeme avantajlarından faydalanmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Her türlü sorularınızda 0 850 255 01 14 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş oluşturmak isteyenler 0 850 255 01 15 numarayı arayabilirler. 5 in 1 Canpolat özel kreasyonlarından oluşan kıyafetlerle kendinizi daha özel ve şık hissedeceksiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi 5 in 1 Canpolat müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

5 in 1 Canpolat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

5 in 1 Canpolat müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca Watsapp sipariş hattı 0 533 432 63 46 numaradan da ulaşım sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri dışında bize mesajınızı iletmek için destek@5in1canpolat.com mail adresini kullanabilirsiniz. Sosyal iletişim araçları ile bizi takip edebilir ve telefonunuza mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için 5 in 1 Canpolat müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

5 in 1 Canpolat Şikayet Hattı

Yıllardan beri kaliteli ve sağlam ürünleri kişilere sunan firma, onların her türlü şikayetinde de yanında olmuştur. Ürün kalitesi ya da kargoda karşılaşmış olduğunuz sorunlarla ilgili müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve gidermemizi istediğiniz sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen 5 in 1 Canpolat müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri 5 in 1 Canpolat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

5 in 1 Canpolat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. 5 in 1 Canpolat çağrı merkezi numarasına 0850 255 01 14 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Ofis

Adres: Mehmet Nezih Özmen Mahallesi Savaş Caddesi Meşe Sokak No:18 Merter/İstanbul

İrtibat Tel: 0850 255 01 14

E Posta: destek@5in1canpolat.com

İletişim Formu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz 5 in 1 Canpolat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren 5 in 1 Canpolat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi 5 in 1 Canpolat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: 5in1Canpolat iletişim bilgileri, 5in1Canpolat telefon no, 5in1Canpolat irtibat tel, 5in1Canpolat canlı destek, 5in1Canpolat müşteri temsilcisi, 5in1Canpolat şikayet hattı, 5in1Canpolat müşteri hizmetleri numarası, 5in1Canpolat çağrı merkezi numarası, 5in1Canpolat iletişim numarası, 5in1Canpolat çağrı merkezi, 5in1Canpolat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap