Dürümle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dürümle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dürümle çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dürümle müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dürümle şikayet hattına erişebilirsiniz. Dürümle müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dürümle Çağrı Merkezi Numarası

Dürümün içine sarılan birçok yiyecek çoğu kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Kırmızı ya da beyaz etten hazırlanmış olan çeşitler salatasıyla birlikte dürüm içinde oldukça lezzetlidir. Adana dürüm, Urfa dürüm, tavuk dürüm soslu ya da sossuz çeşitleriyle kişilerin iştahını da kabartmaktadır. Dürümle birçok ilde şubeleri olan bir firmadır. Birbirinden lezzetli olan çeşitler birçok kişinin damak tadına uygun olarak üretilmiştir. Acılı sevenler Adana dürüm tercih ederken, acısız sevenler ise Urfa dürüm tercihinde bulunabilirler. Beyaz et tüketmek isteyenler ise tavuk dürüm çeşitlerini tercih edebilmektedirler. Firmanın çağrı merkezini arayarak sorularınızı sorabilir istek ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Dürümle çağrı merkezi numarası 0(312) 387 07 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dürümle Müşteri Hizmetleri Numarası

Dürümle siparişlerinizi oluşturmak için bazı programları telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Getir Yemek, Yemek Sepeti, Trendyol Yemek uygulamaları üzerinden kişiler damak tadına uygun olan tercihlerde bulunabilirler. Firmanın birçok şubesi bulunmaktadır. Birçok alışveriş merkezinin içinde firmanın şubesine rastlamanız mümkündür. Binlerce çalışanı ve birbirinden lezzetli yiyecekleri ile tanınan firmaya talep oldukça fazladır. Kişiler müşteri hizmetlerini arayarak birçok konuda görüşme de yapabilirler. 0 312 387 07 33 numaradan ulaşım sağlayabileceğiniz gibi internet sitesinde bulunan “bize ulaşın” formunu doldurarak da iletişime geçmeniz mümkündür. Mail gönderecek olan kişiler info@durumle.com adresini kullanabilirler.

Dürümle müşteri hizmetleri numarası 0(312) 387 07 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dürümle Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dürümle firması ile direkt bağlantı kuracak kişiler müşteri hizmetleri ya da mail ile firmaya ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca facebook, instagram ya da youtube sosyal medya hesaplarınız üzerinden iletişime geçebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Birçok ürün çeşidi ile kişilere geniş seçenekler sunan firma dürümün yanında içecek satışı da yapmaktadır. Alışveriş merkezlerine giderek güzel vakitler geçiren ve alışveriş yapan kişiler günün yorgunluğunu atmak için herhangi bir şubeye gidererek karnını doyurabilir.

Dürümle müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0(312) 387 07 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dürümle Şikayet Hattı

Firmayla, ürünlerle ya da çalışanlarla ilgili sıkıntılarınızı dile getirmek için müşteri hizmetlerini arayabilir ayrıca yazılı mesajlarınızı da sosyal medya hesaplarınızdan ya da mail olarak bildirmeniz mümkündür. Yapılan bütün şikayetler firma tarafından değerlendirilmekte ve en kısa süre içinde de giderilmektedir. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı Dürümle bütün müşterilerinin fikirlerine önem vermektedir.

Dürümle şikayet hattı 0(312) 387 07 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dürümle müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dürümle şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dürümle Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0(312) 387 07 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dürümle çağrı merkezi numarasına 0(312) 387 07 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dürümle
Adres : Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Regnum İş Merkezi 16/C.Blok – No: 2 Yenimahalle /ANKARA
E-Posta : info@durumle.com
Telefon : 0(312) 387 07 33

Arama Terimleri: Dürümle iletişim bilgileri, Dürümle telefon no, Dürümle irtibat tel, Dürümle canlı destek, Dürümle müşteri temsilcisi, Dürümle şikayet hattı, Dürümle müşteri hizmetleri numarası, Dürümle çağrı merkezi numarası, Dürümle iletişim numarası, Dürümle çağrı merkezi, Dürümle müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap