CasusPRO çağrı merkezi numarası müşteri hizmetleri iletişim telefonu şikayet hattı

CasusPRO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casus programları olarak birçok firma ya da şahıs mevcuttur. Bu programlar aracılığıyla takip etmek istedikleri kişileri izleyebilme imkanı bulabilmektedir. Bu alanda casusPRO müşterilerine hizmet etmektedir.

1, 6 ve 12 Aylık paketlerden birini seçip ödemeyi yapabilirsiniz. Daha sonra siparişi oluşturarak işleminize devam edebilirsiniz. Sipariş sisteme gelir eğer onaylanmazsa sipariş ve paranız otomatik olarak iade edilme işlemi başlar. Siparişiniz onaylanırsa mailinize lisans kodu  iletilmektedir. Ayrıca yönetim paneli bilgileri de mail olarak sizlere ulaştırılır.

Bu işlemler yapılırken karşıdaki kişi tarafından bunun anlaşılamayacağı belirtilerek işlemlerinizi yapabilme imkanınız bulunmaktadır.  Konu ile ilgili detaylara casusPRO çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

CasusPRO, web sitesinde tanıtımı yapılan yazılım sadece ebeveynlerin reşit olmayan çocuklarını etik kurallar çerçevesinde gözlem altında bulundurup kontrol edebilmeleri için hazırlanmıştır. Buradaki esas amaç çocukları koruyabilmeleri için hazırlanmış olmasıdır. Bunun haricindeki kullanımlar T.C yasalarına göre suç sayılmaktadır. Sitede bahsi geçen ilgili yazılımın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk tamamen yazılımın kullanıcısına yüklendiği için aslında takip etmek istediğiniz kişiler eğer çocuğunuz değilse ya da reşit biri ise suç kapsamındadır. Bu sebeple bu tür programları yanlış amaç ile kullanmayınız sonuçta yasal olarak suç kapsamında olup bunun muhattabı sizler olacaksınız.

CasusPRO Müşteri Hizmetleri Numarası

Casuspro whatsapp destek hattı ve site üzerinden erişim olanağı sunmaktadır. Tercih eden kişilerin iade imkanı bulunduğundan çalışmadığı durumlarda yüzde yüz iade imkanı sunulmaktadır. Hedef kişilerde antivirüs programı olması ya da yeterli kadar hafıza bulunmaması gibi sebeplerle kurulum yapılamamaktadır.

CasusPRO müşteri hizmetleri numarası üzerinden yaşamış olduğunuz sorunları aktarabilirsiniz. Sizlere whatsapp destek hattı üzerinden yardımcı olunmaktadır.

CasusPRO Çağrı Merkezi İletişim Numarası

+90 545 475 21 45

Whatsapp iletişim numarası olup ilgili numaraya whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

 

Arama Terimleri: CasusPRO çağrı merkezi numarası, CasusPRO müşteri hizmetleri numarası, CasusPRO iletişim numarası,CasusPRO şikayet hattı,CasusPRO irtibat tel

Yorum Yap