Loft şikayet hattı, Loft müşteri hizmetleri numarası, Loft çağrı merkezi numarası, Loft iletişim numarası

Loft Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Loft çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Loft müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kendine özgü oluşturduğu buz mavisi rengi ile oldukça tanınan bir markadır. Çift dikişli paça jean tasarımları ile sektörde farklılık oluşturan ve bu anlamda bir efsane olmuştur. 1990 yılından itibaren Eroğlu Holding liderliğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Genel olarak gençlere sıra dışı tarzını yansıtabilmelerine olanak tanıyan ve bu alanda öncülük etmeyi hedefleyen bir markadır.

İlham veren bir marka olma amacıyla çalışmalarına aralıksız devam eden firma özellikle gençlerin bulundukları ortamlara sıcaklık hissini verirken aynı zamanda da samimiyet getirmeleri gibi konularda cesaretlendirmektedir. Hayatı dolu dolu yaşayan insanların sıklıkla tercih ettiği marka bunun yanı sıra yenilikleri denemeye çekinmemektedir.

Loft Çağrı Merkezi Numarası

Sadece gençlere hitap etmeyen firma aynı zamanda da kendini genç hisseden bütün kişilere en iyi ürünlerini sunmaktadır. Her alanda ve her an da giymeyi sevenler ve markayı tercih edenler için farklı yıkama ve kalıp alternatifleri sunmaktadır. Tüm koleksiyonu stil sahibi olanların tercih etmektedir. Şık, rahat ve şehirli tarzıyla farklılık oluşturan ve kalite ile harmanlanan ürünleri toplam 82 mağaza ve 300 satış noktasında müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Loft müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Loft olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Loft ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Loft çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Loft Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 59 69

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Loft çağrı merkezi numarasına 444 59 69 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

LOFT MAĞAZACILIK A.Ş. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Zafer Mahallesi Bahargülü Sokak No:2 Kat: 2 Yenibosna / Bahçelievler / ISTANBUL
Fax : +90 212 652 22 11
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 59 69
E-mail Adresi : info@loft.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Loft iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Loft sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Loft iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Loft iletişim bilgileri, Loft telefon no, Loft irtibat tel, Loft canlı destek, Loft müşteri temsilcisi, Loft şikayet hattı, Loft müşteri hizmetleri numarası, Loft çağrı merkezi numarası, Loft iletişim numarası

2 Yorum

  1. SELMAN DİNÇER 15 Ekim 2021
  2. Can Noyan 22 Ağustos 2022

Yorum Yap