Levis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Levis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Levis çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Levis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Levis şikayet hattına erişebilirsiniz. Levis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Amerikan hazır giyim firması olan Levi’s San Francisco merkezlidir. 1853 tarihinde kurulan en eski kot pantolon üretim şirketidir. Günümüzde kot dışında ürünlerde tasarlayıp satışa sunan Levi’s adının hakkını her üründe vermektedir. Yıllarca eskimeyen ve modası geçmeyen Levi’s kot pantolon ceket ve diğer ürünleri özellike büyüklerimiz tarafından vazgeçilmez markalar arasında ilk sırada.

Büyüklerimiz kaliteli ürünün en iyisini bilir ve kolay kolay alıştığı markadan başka markaya geçme ihtiyacı duymaz. Onların bu tutumları sayesinde bugünün gençleri de ileride çocuklarına Levi’s kot ürünlerinden başka marka tercih etmeyeceği gibi, bu gelenek daha çok uzun yıllar devam edecektir.

Levi’s Çağrı Merkezi Numarası

Levi’s firmasının hikayesi çok eski yıllara dayanmaktadır.  Levi Stauss adı verilen Bavyeralı bir göçmen tarafından kurulmuştur. Hikayesine gelecek olursak Levi Stauss 1853 yılında San Francisco’da manifatura üzerine hizmet veren bir şirket kurmuştur. Çok yoğun bir süreç yaşadıkları dönemlerde gözlemler yapmış ve işçilerin en önemli gereksinimlerini saptamıştır. Bu gereksinim ise her koşulda dayanıklı olabilecek giysilerdir. Bu amaç doğrultusunda Levi Stauss ve Jacop Davis 1873 yılında ilk askılı tulumları üretmiştir. Bu kıyafetler zamanla sadece iş giysisi olmaktan çıkıp hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bu kıyafetleri o dönemlerde ünlü rock yıldızları, madenciler, devlet başkanları, sokaktaki erkekler ve kadınlar kullanmıştır.

Levi Stauss insanların kendilerini daha doğru ve özgün bir şekilde ifade edebilmeleri kapsamında düşünerek kıyafetler üretmektedir. Gün geçtikçe dünyanın en büyük firmalarından biri olan Levi’s, giyim ve Jean alanında dünya markası sayılmaktadır. Ürünleri 100’den fazla ülkeye ulaşan ve 500 mağazası ile hizmet veren bu firma müşterilerine etkin bir hizmet kalitesinde ürünler sunabilmek ve bir problem yaşadıkları takdirde ulaşabilmeleri için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Levi’s Çağrı Merkezi Numarasını arayarak her türlü probleminize yanıt bulabilirsiniz.

Levi’s Müşteri Hizmetleri Numarası

Levi’s müşterilerine değer veren bir firma olmasıyla bilinmektedir. Bu bağlamda müşterilerinin her zaman giyebilecekleri ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler üretmeye özen göstermektedir. Müşterilerinin herhangi bir ürün ile ilgili bir problem yaşamamaları amacı ile uzman bir müşteri hizmetleri ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Levi’s Müşteri Hizmetleri Numarasını (0850 333 63 92) arayarak veya kurumsal site üzerinden destek talebinde bulunarak firmaya ulaşıp sorunlarınıza yanıtlar alabilirsiniz.

Levi’s Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Levi’s firmasından ürün alan müşteriler ürün ile birlikte etkin bir müşteri hizmetleri performansı da almış bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri arandığı takdirde müşteriler arama önceliğine göre bir sıraya alınmakta ve kısa sürede işlemleri gerçekleştiren ekip sayesinde hiçbir tuşlama yapmaya gerek kalmadan Levi’s Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma seçeneğine gidilmiş oluyor.

Levi’s Şikayet Hattı

Levi’s müşterilerinin şikayetlerine de önem verdiği için müşterileri için şikayet formları ve Levis Şikayet hattı oluşturmuştur. Ürünler ya da alınan hizmetler hakkında şikayeti veya bir talebi olan müşteriler şikayet hattı üzerinden veya e- mail yoluyla firmaya ulaşım sağlayabilmektedir.

Çünkü Levi’s kalitesinden yıllardır ödün vermemiş ve şanına yakışır ürünler tasarlayıp standart çizgisini hiç bozmamıştır. Kot modasının başladığı ve bittiği yer olan bir kottan milyonlarca tarz ve moda çıkaran Levi’s çağrı merkezi telefon numarası ile sizlere verdiği hizmette sınır tanımamakta.

Levi’s Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 63 92

Ayrıca Levi’s müşteri temsilcilerine aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formu sayesinde sanal ortamda da ulaşmanız mümkün.

Levi’s İletişim Formu

Arama Terimleri: levis iletişim bilgileri, levis telefon no, levis irtibat tel, levis canlı destek, levis müşteri temsilcisi, levis şikayet hattı, levis müşteri hizmetleri, levis müşteri hizmetleri numarası, levis çağrı merkezi numarası, levis iletişim numarası, levis çağrı merkezi, levis müşteri hizmetleri direk bağlanma

24 Yorum

 1. hale 8 Şubat 2017
  • Yönetici 8 Şubat 2017
 2. SİNEM 8 Şubat 2017
  • Yönetici 8 Şubat 2017
 3. midhat dürük 1 Mayıs 2017
  • Yönetici 1 Mayıs 2017
 4. GÖKHAN YETİŞ 1 Temmuz 2017
 5. sinan ahmet kurt 15 Ekim 2017
  • Yönetici 16 Ekim 2017
 6. Hakan Yılmaz 12 Kasım 2017
 7. Özlem 30 Aralık 2017
  • Özlem ay 30 Aralık 2017
 8. SONER 17 Ocak 2018
 9. Okan 28 Şubat 2018
 10. Gamze 7 Mart 2018
  • Yönetici 7 Mart 2018
 11. mustafa hancıoğlu 13 Mart 2018
 12. Kamil SELVİ 28 Mayıs 2018
 13. Ferhat Yağan 2 Ağustos 2018
 14. Talha kurtaran 10 Ağustos 2018
 15. Tarik 18 Mart 2019
 16. selahaddin 30 Nisan 2019
 17. Emre döner 1 Temmuz 2019
 18. melike 19 Kasım 2023

Yorum Yap