Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lenovo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lenovo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Lenovo, 1984’te Çin’de kurulmuş teknoloji ürünleri üreten şirkettir. Lenovo, dünya genelinde dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, ultrabook, masaüstü bilgisayar, iş istasyonu, sunucu ve çevre ürünleri, depolama ürünleri ve bilgisayar monitörü üretimini yapar, ayrıca akıllı telefon satış ve dağıtımını yapmaktadır. Türkiye bilişim ve teknoloji pazarında birinci olmuştur.

Lenovo 60 dan fazla ülkede çalışarak ağını genişletmektedir. Doğu ile Batı nın değerlerini, kültürlerini tek bir şirkette toplamayı ve harmanlayarak tek bir düşünce yapısına katkı sağlamayı amaçlamıştır. Bu sebeple ürettikleri ürünleri dünya pazarına sunarken ortak değerlere hizmet etmeyi başarmıştır.

Başlıklar

Lenovo Çağrı Merkezi Numarası

Şirket olarak kadın çalışanlarına önem veren bir yapıya sahip olup kadın çalışan sayısını sürekli arttırmaktadır. Kadınların bu işlerdeki payı anımsanmayacak kadar büyük olup sizlere en iyi hizmeti sunma amacı ile hareket eden lenovo kadınların çalışma hayatına katkısını bildiği için her zaman desteklemiştir. Şirket yapısına bakıldığı zaman her zaman saygı dairesinde çalışanların her zaman kaliteyi arttırırken birbirleri arasındaki kültürel farklılıkları sevgi bağıyla güçlendirmeleri için gerekli zemini hazırlamıştır.

Lenovo yeni yenil teknolojik gelişmelere yön vererek değişen ve gelişen teknoloji toplumuna en büyük hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple üretmiş olduğu ürünleri işlevsellik adına yaparken kalite, sağlamlık, gelişime açıklık açısından elverişli halde bulundurmaktadır. Küresel bir şirket olması sebebiyle çeşitliliğe oldukça önem vermektedir. Bir çok farklı ürünü bulunan şirket bünyesinde oldukça fazla çalışanı barındırmaktadır. Şirket çalışanlara değer vererek insanlara hizmet etmeyi amaç haline getirmiştir.

Teknolojik gelişmelere katkı sağlayarak toplumun ihtiyaçlarına en güzel şekilde çözüm arayan Lenovo küresel olarak büyümesine devam etmektedir. Oldukça yaygın şekilde tercih edilen lenovo ürünleri her kesimden insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Lenovo Müşteri Hizmetleri Numarası

Küresel olarak oldukça büyük hedefleri bulunan ve küresel bir güç haline gelmeyi hedefleyen lenovo hizmet kalitesini arttırırken sağlamlıktan ödün vermemektedir. Bu kadar büyük kitleye hitap eden lenovo şirketi haliyle müşterilerine en iyi deneyimi sunarken destek vermek adına geniş servis ağını benimsemiştir. Bu sebeple çağrı merkezi numaraları aktif olarak çalışmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Çağrı merkezi numarasını kullanırken dikkat etmeniz gereken husus lenovanın hangi ürünü kullandığınız ve hangi ürünü ile ilgili bilgi almaya ya da destek almaya çalıştığınız olmalıdır. Bir çok çağrı merkezi numarası bulunduğundan dolayı sizlere en iyi hizmeti sunma açısından doğru numaralar ile iletişime geçmeniz sağlıklı olacaktır.

Lenovo’nun her ürün kategorisi için ayrı ayrı müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla ürününüzde yaşadığınız tüm sorun ve hatalar hakkında bilgi alabilir, size en yakın teknik servisi öğrenebilir, size en yakın satış noktası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lenovo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 212 912 0134 (Akıllı Telefonlar)
0212 912 0134 (THINK Markalı Olmayan Ürünler)
444 0 426 (THINK Markalı ve x86 Ürünler)
0212 375 57 18 (Depolama Ürünleri Çağrı Merkezi)

Arama Terimleri: lenovo iletişim bilgileri, lenovo telefon no, lenovo irtibat tel, lenovo canlı destek, lenovo müşteri temsilcisi, lenovo şikayet hattı, lenovo müşteri hizmetleri, Lenovo çağrı merkezi numarası, Lenovo müşteri hizmetleri numarası

109 Yorum

  1. Sezer Turan İnan 29 Nisan 2019
  2. ahmet 19 Temmuz 2019

Yorum Yap