Kunduz şikayet hattı, Kunduz müşteri hizmetleri numarası, Kunduz çağrı merkezi numarası, Kunduz iletişim numarası

Kunduz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kunduz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kunduz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk etapta 3 öğrenci tarafından düşünülerek ilerleyen zamanlarda hayata geçirilen bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada esas alınan düşünce sorusu olan bir öğrenci veya yeni bir şeyler öğrenmeye ihtiyaç duyan öğrenciye bu konuda yardımcı olmaktır. Öğrenci sorusunu rahatlıkla sorabileceği ortamı sunana bir uygulamadır. Bunu ister kunduz.com isterseniz de kunduz.app üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitimin her noktadan 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir olma düşüncesi ile çalışmalara başlanılan bu uygulama aynı zamanda da dünyayı değiştiren elli girişimi ve Türkiye’nin en iyi elli girişimi gibi ödülleri almasına uzanmıştır. Eğitim kaynakları gibi öğrenci açısından önemli olan unsurların öğrencinin her an yanı başında olma fikrini benimsemiştir.

Kunduz Çağrı Merkezi Numarası

Eğitim için ayrılan bütçe çok fazla olmamalı ve eğitimin böyle bir engeli olmamalı mantığı ile hareket eden firma kısa sürede oldukça büyüdü. Kaliteli bir eğitimi bütün öğrencilere eşit olarak sunan ve öğrencilerin cevaplayamadıklarını en kısa sürede ve güvenilir olarak cevaplayan bu sistem herkesimden öğrenci tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yarım saatte yüzde yüz ve özgün çözüm garantisi sunan uygulama aynı zamanda da daha önceden sorulan milyonlarca soruya da erişim izni vermektedir. Ücretli üyeliklerle bunları yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kunduz müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kunduz olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kunduz ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kunduz çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kunduz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

destek@kunduzapp.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kunduz çağrı merkezi numarası bulunmadığından dolayı destek kısmından ya da iletişim e posta adresi üzerinden bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

İletişim

destek@kunduzapp.com

Sıfır Beş Eğitim ve Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Adres: Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. F2 Blok, D:14 34357 Beşiktaş, İstanbu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kunduz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kunduz sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kunduz iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kunduz iletişim bilgileri, Kunduz telefon no, Kunduz irtibat tel, Kunduz canlı destek, Kunduz müşteri temsilcisi, Kunduz şikayet hattı, Kunduz müşteri hizmetleri numarası, Kunduz çağrı merkezi numarası, Kunduz iletişim numarası

3 Yorum

  1. Hafize Temel 21 Ekim 2021
  2. Ersan ÖZTÜRK 28 Eylül 2022
  3. Ayca 12 Nisan 2023

Yorum Yap