koska-cagri-merkezi-numarasi

Koska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koska çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Koska müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Koska şikayet hattına erişebilirsiniz. Koska müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Koska’nın kuruluşu 1900’lü yıllara dayanmaktadır. Oldukça uzun bir geçmişe sahip olan Koska, sektörünün öncü markası halinde faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. İlk dükkanlarını 1931 yılında İstanbul’da açan aile, günden güne büyüyerek bugün ki Türkiye’nin helva sektörünün öncü şirketi haline gelmiştir. Günümüzde çıkan yeni teknolojilere oldukça ayak uydurun Koska, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturmayı hedeflemektedir.

Koska Çağrı Merkezi Numarası

Koska kurulduğundan beri sunduğu kaliteli ürünlerle müşterilerin damaklarına lezzetli tatlar bırakmaktadır. En son teknoloji makineleriyle gerçekleştirdiği üretimde kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Sunduğumuz ürünlerde helva başta olmak üzere, bal, reçel, krokan, kağıt helva, tahin pekmez, krokan, pişmaniye, kakaolu fındık kreması, aynı zamanda geleneksek Türk tatlıları ile ürünler sunmaktadır. Bunların yanı sıra en son teknoloji olan modern laboratuarlarda işinde başarılı gıda mühendislerinin çalışmasıyla doğal kullandığımız tatlandırıcılarla diyabet hastaları için badem ezmesi, helva, reçel üretilmektedir. Süre gelen zaman içerisinde ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Ürünlerimiz hakkında merak ettikleriniz veya sıkıntı duyduğunuz konular varsa çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Kalitemiz bizim önceliğimizdir bunun yanında müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Sorularınız için bizi arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Koska çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Koska Müşteri Hizmetleri Numarası

Koska Türk gıda sektöründe güvenilir ve saygın bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Tercih edilme sebeplerinden biri de ürün yelpazesinin oldukça geniş olması ve ürünlerinin arkasında yer alamsıyla bilinirliliği, tanınmışlığı piyasada oluşturduğu markası ile kaliteyi sizlere taşımaktadır. Koska markasından aldığınız tüm ürünlerde, yaptığınız alışverişlerde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Ürünlerimiz garantimiz altındadır. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 0212 456 61 00 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır kişisel verileriniz korumamız altındadır. Bizimle iletişime geçin sorunlarınızı ve sorularınızı kısa zamanda çözelim.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Koska müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Koska Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Koska müşterilerinin her türlü duydukları sıkıntıda onların yanında olan bir markadır. Hedefimiz dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlemek ve müşterilerimizin her zaman ürünlerimizden memnun kalmasını sağlamak. Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olmak için ve direk bağlantı sağlamak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Mağazalara bağlanmak için ‘1’ müşteri hizmetleri ve insan kaynakları için ‘2’ satış ve pazarlama için ‘3’ satın alma için ‘4’ müracaat işlemleri için ‘5’ mali işler için ’6’ tuşlayınız. Ürünlerimizi incelemek ve detaylı bilgiler almak isterseniz internet sitemizden ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Koska müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Koska Şikayet Hattı

Koska sizin duyduğunuz tüm sıkıntı ve şikayetlerinizde siz değerli müşterilerimizin kullandığınız ürünlerde sizlerin yanında olacaktır. 444 86 68 telefon numaramızdan tüm şikayetlerinizi bildirebilirsiniz aynı zamanda internet sitemizde iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Koska müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Koska şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Koska’nın üretimini yapıp satışa sunduğu ürün kategorileri şu şekildedir; Helvalar, Tahin & Pekmez, Reçeller, Lokum, Bal, Diyabetik Ürünler, Şeker İlavesiz Ürünler, Organik Ürünler, Glutensiz Ürünler, Kağıt Helva & D.Külahı, Şekerleme, Ev Dışı Ürünler, Çaylar, Susam Yağı.

Koska’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Koska ürünleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilir, hatalı ve kusurlu ürünleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi Koska’ya bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu ile de Koska ile iletişime geçebilirsiniz.

Koska Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 456 61 00

Koska İletişim Mail Adresi
koska.tr@koska.com

Koska İletişim Formu

Koska Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 86 68

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Koska çağrı merkezi numarasına 444 86 68 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

KOSKA Genel Müdürlük

Adres : Cihangir Mahallesi Şehit J.Kom.Onbaşı Ayhan Arslan Sok No:2 Ambarlı Kavşağı 34310 Avcılar – İSTANBUL

Telefon: +90 212 456 61 00

E-mail: koska.tr@koska.com

Arama Terimleri: Koska iletişim bilgileri, Koska telefon no, Koska irtibat tel, Koska canlı destek, Koska müşteri temsilcisi, Koska şikayet hattı, Koska müşteri hizmetleri numarası, Koska çağrı merkezi numarası, Koska iletişim numarası, Koska çağrı merkezi, Koska müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap