Yemeksepeti Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemeksepeti Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemeksepeti Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yemeksepeti Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yemeksepeti Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Yemeksepeti Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yemeksepeti Market Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de oldukça başarılı bir iş alanına sahip olan Yemeksepeti Market ile birçok market ürünü kapınıza kadar teslim edilmektedir. Tüketicilere kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışan bu firmanın her il ve birçok ilçede çalışma alanı bulunur. Evden çıkmadan istenen market ürünlerine kolay şekilde ulaşım imkanı sağlar. Yıllardır bu sektörde var olan başarılı ve yaratıcı bir uygulama olarak tercih edilir.

Telefon üzerinden indirilen uygulama sayesinde, hızlı şekilde ihtiyaç duyulan ürünler teslim edilir. Birçok açıdan kolaylık sağlayan bir hizmet alanıdır. Market ürünlerini seçerek, eve teslim için oldukça detaylı şekilde çalışanlara sahip bir firmadır. İhtiyaç duyulması halinde firmaya sorun bildirimi veya herhangi bir soru sorma durumu olabilir. Bunun için 444 54 45 numaralı çağrı merkezinin aranması yeterli olur. Ayrıntılı bilgi almak için de aranması yeterli olur.

Yemeksepeti Market çağrı merkezi numarası 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Mahalle marketlerinden istenen ürünler toplanarak, hızlı şekilde adrese teslimat yapan bir uygulama olarak yıllardır hizmet vermektedir. Bu alanda işini iyi yapan, sipariş teslimatında başarılı bir firmadır. Çalışanların disiplinli ve düzenli şekilde işini yapması sayesinde kendini kanıtlamayı başarmıştır. Oldukça hızlı şekilde ürün teslimi yapma amacıyla çalışan bir iş prensibine sahiptir. Market ürünlerinin raf ömürlerine ve sebzelerin tazeliğine kadar birçok üründe detaycı yaklaşıma yer verilir.

Firma ile alakalı sorun olması veya ulaşım gerektiren bir durumda, uygulama üzerinden canlı destek hattıyla iletişime geçilmesi yeterli olur. Bu sayede kısa sürede ilgili biriyle konuşulabilir ve sorunla alakalı bilgi alınması mümkün olur. Canlı destek hattı oldukça hızlı şekilde geri dönüş yaparak, sorunun da hızlı şekilde çözülmesi için yardımcı olmayı hedefleyen bir alan olarak kullanımı uygundur.

Yemeksepeti Market müşteri hizmetleri numarası 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ev konforunda istenen malzemelerin gelmesi ve kolay şekilde alınmasına imkan sağlayan bir uygulama olarak oldukça rağbet görmektedir. Firmanın sağladığı hizmet sayesinde genç, yaşlı ve birçok kişinin hayatını kolaylaştırmaya destek olur. Acil bir ihtiyaç halinde, hızlı şekilde market malzemelerinin kapıya gelmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu nedenle yıllardır tercih edilmeye devam eder. Çalışanlarının da etkisiyle kısa sürede oldukça yüksek gelişme göstermiştir.

Uygulamada yer alan ürünlerin taze ve güzel ürünler arasından seçilmesi sayesinde müşteriler zahmetten kurtulmuş olur. Gereken durumlarda direkt bağlantı kurmaya ihtiyaç duyulabilir. İnternet üzerinden indirilen uygulama içerinde yer alan canlı destek hattı ile çok kısa sürede iletişime geçilebilir. Böylelikle herhangi bir sorun veya bilgi alımı gerektiğinde, geri dönüşün de hızlıca olması sağlanır. Sosyal medya üzerinden de takip edilerek, iletişim kurulması sağlanmış olur.

Yemeksepeti Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti Market Şikayet Hattı

Sebze, meyve ve bakliyat gibi ürünleri en uygun fiyatlarla eve teslim eden bir firmadır. Farklı ürün seçenekleri ile her ihtiyaca göre market malzemelerine yer verilir. Hızlı şekilde eve teslimat yapılırken, soğuk ve yağışlı havalarda evden çıkmadan tüm ihtiyaçlara erişim imkanı sağlanır. Kullanıcılar için çeşitli indirim ve kampanyalara yer vererek, ilgiyi üzerinde tutmayı başaran bir sisteme sahiptir. Böylece müşterilerine karşı ilgili ve destekleyici hizmet anlayışını ortaya koyar.

Şubelerle veya ürünlerle ilgili bir sorun olması halinde telafi için en hızlı şekilde çalışma yapar. Şikayet, istek ve dilekler için marketdestek@yemeksepeti.com üzerinden mail yolu ile iletişime geçilebilir. Anlık olarak bir şikayet durumu söz konusu ise canlı destek üzerinden de yardım alınması mümkündür. Firmanın önceliği, müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet vermek ve bunun için uğraş vermektir.

Yemeksepeti Market şikayet hattı 444 5 445 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yemeksepeti Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yemeksepeti Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yemeksepeti Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 445 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yemeksepeti Market çağrı merkezi numarasına 444 5 445  numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Yemek Sepeti Banabi Perakende Gıda Ticaret A.Ş

Adres : Meşrutiyet Cad. Karanfil 2 Sok. No: 45 Kızılay – Ankara

E-Posta : info@yemeksepeti.com

Telefon : 444 5 445

Arama Terimleri: Yemeksepeti Market iletişim bilgileri, Yemeksepeti Market telefon no, Yemeksepeti Market irtibat tel, Yemeksepeti Market canlı destek, Yemeksepeti Market müşteri temsilcisi

Yorum Yap