Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Konuşarak Öğren şikayet hattına erişebilirsiniz. Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi Numarası

İngilizce eğitiminde çığır açan öğretim metotlarıyla yurt genelinde yirmi beş bini aşkın öğrenciye İngilizce konuşturan Konuşarak Öğren firması online olarak hizmet verir. Firma, eğitim danışmanları eşliğinde öğrencinin günden güne ilerlemesini hesaplar, belirli zaman aralıklarıyla öğrenci için ilerleme raporları hazırlar. Ana dil olarak İngilizce konuşan eğitimcilerle çalışan firma, öğrencinin çeşitli içeriklerle zenginleşmiş kaynaklarla bilgiye erişmesine ve dil öğrenimini desteklemesine yardımcı olur. Günümüzde yazma ya da kelime öğrenme yoluyla kazanılan İngilizce, pratiğe dökülürken olması gerektiği gibi kullanılamaz. Firma, sürekli konuşma ve dinleme etkinlikleriyle günlük kullanım ya da iş için fark etmeden İngilizceyi bireyin tüm hayatına empoze etmeye çalışır.

İnternet sitesindeki iletişim formundan detaylı olarak sorunuzu veya sorununuzu ileterek firmanın size hızlıca dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde müşteri danışmanları yönelttiğiniz soruya göre tarafınıza dönerek yardımcı olacaklardır. Eğer beklemekle zaman kaybetmek istemiyorsanız firmaya 0212 286 04 86 iletişim numarası üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarası 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Müşteri Hizmetleri Numarası

Yaşanan bir problem ya da sadece bilgi edinme amaçlı olarak, firmanın müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak isteyebilirsiniz. Bilgi edinme ve destek kaydı oluşturmak için: 0212 286 04 86 numarasından firmaya mesai saatleri içinde dilediğiniz an çağrı başlatabilirsiniz.

Müşteri danışmanları Türkçe konuşurlar ve sizlere detaylı bir şekilde bilgi verirler. Uygulamaya giriş, satın alınabilecek en uygun paketler ya da daha teknik sorular için firmadan birebir destek almanız olasıdır.

Firma, eğitim verdiği pek çok öğrenciden tam not almıştır. Etkileşimli öğrenimi destekleyen içerikleri ile farkı yakaladıklarını ileri süren öğrenciler, sadece dakika paketleriyle değil, bunun dışında sitede yer alan diğer içeriklerden de faydalanırlar ve kurs süreleri içinde aktif konuşma kulüplerine yine online olarak dahil olurlar. Firma, üye girişi ekranının ardında öğrenciler için muhteşem bir kaynak hazinesi oluşturmuştur. Çalışma sistematikleri hakkında bilgi edinmek için sitede yer alan iletişim formundan da faydalanabilirsiniz.

Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri numarası 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternet sitesindeki iletişim formunu kullanarak site üzerinden sorununuzu veya sorunuzu anlık olarak danışmanlara iletebilirsiniz. Bunun dışında çeşitli ekler sunarak durum belirtmek istiyorsanız, info@konusarakogren.com mail adresine de ileti yollamanız mümkündür.

Anlık ve en hızlı iletişim için çağrı merkezi numarası olan 0212 286 04 86 numarasını kullanabilirsiniz. Eğitim danışmanlarına direkt olarak bağlantı sağladığınız bu iletişim numarasında, karşınıza çıkan yetkili personel eşliğinde yaşanan teknik ya da detay her sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Eğer firmaya kargo ile evrak yollamanız gerekiyorsa posta yollama adresi olarak:

Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul

Adresine kargonuzu yollayabilirsiniz. Burası firmanın kurumsal adresidir. Eğer tarafınıza firmadan herhangi bir gönderi ulaştırılacaksa, bu adres üzerinden ulaştırılır.

Konuşarak Öğren müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Şikayet Hattı

Firmayla yaşanan bir sorunda, çağrı merkezi numarasından sorun bildiriminde bulunabilirsiniz. Kurs sürecinde eğitmen değişimi ya da eksik gördüğünüz her konuda iletişim numarası olan 0212 286 04 86 numarasından firmaya bilgi verebilirsiniz. Özel bir şikayet hattı bulunmamakla beraber, yaşanan sorunların çözümü adına iletişim numarasında karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcileri gerekli desteği sağlayacaklardır. Probleminizi daha net ifadelerle yazarak firmaya ulaştırmak isterseniz internet sitesinde yer alan iletişim formunu veya info@konusarakogren.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Firma, kendisine bildirilen tüm öneri ve şikayet bildirimlerini güçlü bir teknik kadro eşliğinde inceleyerek en kısa sürede çözüme ulaştırır. Tarafınızdan firmaya imzalı evrak eşliğinde bir talep formu gönderilmesi halinde de firma mümkün olan en kısa sürede yanıt yollayacak ve durumun takipçisi olacaktır.

Konuşarak Öğren şikayet hattı 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Konuşarak Öğren müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Konuşarak Öğren şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 286 04 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarasına 0212 286 04 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Konuşarak Öğren
Adres : Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
E-Posta : info@konusarakogren.com
Telefon : 0212 286 04 86

Arama Terimleri: Konuşarak Öğren iletişim bilgileri, Konuşarak Öğren telefon no, Konuşarak Öğren irtibat tel, Konuşarak Öğren canlı destek, Konuşarak Öğren müşteri temsilcisi, Konuşarak Öğren şikayet hattı, Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri numarası, Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarası, Konuşarak Öğren iletişim numarası, Konuşarak Öğren çağrı merkezi, Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap