Koleston Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koleston Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Koleston çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Koleston ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Koleston Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de ilk saç boyası kolestondur. Türkiye’de hem boya hamda bakımı aynı marka altında sunan tek marka olmakla beraber Koleston, kadınların en çok tercih ettiği saç boyasıdır. Yüzde yüz beyaz kapama özelliğine sahip olduğundan, saça parlaklık verir ve diğer markalar arasında yenilikçi ve öncü olmayı başarmıştır.

Aslında saç boyama âdetinin kökeni çok eskiye dayanmaktadır. Antik çağda dâhil saç boyaları bitkilerden elde edilmiştir. En çok kullanılan bitki kına olup, sinameki, zerdeçal, ceviz kabuğu da kullanılmıştır.

Saç bakımınız ve saçlarınızın sağlığı açısından doğru boyayı kullanmak, uygulamak çok önemlidir. Eğer herhangi bir saç boyası kullandığınız takdirde hem saçlarınızın yapısı bozulacaktır, hem de saçlarınız çok yıpranıp dökülmeye başlayacaktır.

Sürekli boya yaptıran kişiler için, boya zamanı gelince saç dipleri kaşınmaya ve saçlar dökülmeye başlar, o zamanı geçirmeden saçlarınızın boyasını düzenli olarak yaptırmanız gerekir.

Koleston sizlere çeşit çeşit renk seçenekleri sunar ve her boyanın içinde bakım etkili oksidasyon kremi kullanır. Kutuların üzerinde olan kadınların saç renklerinin aynısına sahip olmak için Kolestonun boyalarından birini kullanabilirsiniz. 6 haftaya kadar süren yoğun ve çekici renkleri sayesinde saçlarınızı gören herkesin sizlere hayran olacağı bir rengine sahip olmak için Koleston boyalarını kullanmalısınız. Saç boyasını uygularken, üzerinde yazan belirli süreden fazla saçınızda boya kalırsa saçınızın yanma ihtimali var. Dikkatli olmalısınız.

Tarih boyunca saçları boyamak için tam bir renk karmaşası yaratılmış olsa da, saça zarar veren birçok yöntem de kullanılmıştır. Sentetik boyaların ortaya çıkması 1860 lafı bulmuştur. Saç boyama şimdilerde, moda olmuş olsa da önceki zamanlarda algısı farklıydı.

Rivayete göre bir kadının evli olduğunu sadece saçları boyalı olunca anlaşılırmış. Fakat günümüzde o kalmadı. Gelişen teknoloji ve değişimler sayesinde isteyen herkes istediği boyayı yapabiliyor ve kendini iyi hissedebiliyordur.

Neden Saç Boyanır?

Beyazlaşan saçları, boyayarak genç görünmek,
Görsel bütünlük sağlamak,
Kalabalığın arasından sıyrılmak,
Daha soylu ve yönetici sınıfa ait olduğunu belirtmek,
Özel bir amaçla bir araya toplanmış bir kabilenin parçası olmak,
Savaş için, karşıyı kaçırtmak amacıyla saç boyanmıştır.

Koleston Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0212) 900 89 02

Arama Terimleri: koleston çağrı merkezi, koleston iletişim, koleston müşteri hizmetleri, koleston telefon numarası, koleston şikayet hattı, koleston müşteri hizmetleri numarası, koleston şikayet

Yorum Yap