Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapcim.biz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kitapcim.biz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kitapcim.biz şikayet hattına erişebilirsiniz. Kitapcim.biz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi Numarası

Kitap okuma alışkanlığı genellikle çocuk yaşlarda edinilmektedir. Boş zamanlarımızı değerlendirmek için yapılması gereken en güzel davranış kitap okumaktır. Roman ya da hikaye kitapları insanları farklı alemlere ve farklı diyarlara götürmektedir. Macera, aşk, korku, polisiye gibi kitap türleri arasında hangi türü tercih ederseniz okuyabilirsiniz. Kişilerin ilgi alanları farklı olduğu için hoşlandıkları tür de buna göre değişmektedir. Kitapcim.biz sitesinde her türde kitap bulabilirsiniz. Arama butonundan istediğiniz kitap adını yazabilirsiniz. Fikri olmayanlar da en çok satanlar, yeni çıkanlar, indirimdekiler bölümlerine bakarak tercih yapabilirler. Romanlardan başka okul kitapları ile de sizlerin yanında olan site, sınava girecek olan kişilerin de yanındadır. LGS, AYT, TYT, KPSS gibi sınavlara hazırlanan gençler de siteden sipariş vererek ihtiyaçları olan kitaplara ulaşabilirler. Kur’an-ı Kerim tecvid kitapları da sitede bulunmaktadır. Sipariş oluşturmak ya da aklınıza takılan soruları sormak için çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kitapcim.biz çağrı merkezi numarası 0850 259 47 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kitapcim.biz Müşteri Hizmetleri Numarası

Kitapcim.biz sitesinde ihtiyaç duyulan bütün kitaplar mevcuttur. İnternet alışverişi sayesinde bulunduğunuz her yerden sipariş vererek seçtiğiniz kitapların kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Farklı kitapçıları gezerek ihtiyaç duyduğunuz kitapları alma zahmetine girmeden işinizi kolayca halledebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. İndirimli fiyatlar, 30 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo, kredi kartına 12 taksit ya da kapıda ödeme avantajlarından faydalanmak isteyenler siteye üye olarak sipariş verebilirler. Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilir ve bütün avantajları kontrol edebilirsiniz. Site birçok büyük firma ile de iş ortaklığı yapmaktadır. N11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, amazon, trendyol, çiçek sepeti gibi yerlerde firmanın kitaplarına da rastlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak soru ya da sıkıntılarını gidermek isteyen kişiler Hafta içi: 09:30 – 17:30 ve Cumartesi: 09:30 – 13:00  saatleri arasında 0 850 259 47 87 numaralı müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirler.

Kitapcim.biz müşteri hizmetleri numarası 0850 259 47 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kitapcim.biz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kitapcim.biz sitesi ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetleri numarası ile iletişim sağlayabilirler.  Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip de edebilirsiniz. Sipariş oluşturma, kargo takibi ya da farklı konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca pusulakolejleri@hs01.kep.tr kep adresinden erişim sağlamanız da mümkündür.

Kitapcim.biz müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 259 47 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kitapcim.biz Şikayet Hattı

Alınan kitaplarla ilgili şikayetler, yanlış ürün gönderilmesi, kargoda karşılaşılan sıkıntılar gibi konularda müşterilerin şikayet oluşturması mümkündür. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve giderilecektir.

Kitapcim.biz şikayet hattı 0850 259 47 87 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kitapcim.biz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kitapcim.biz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kitapcim.biz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 259 47 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kitapcim.biz çağrı merkezi numarasına 0850 259 47 87 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Cadde 224 Sitesi A Blok No:41A/A 16140 Nilüfer/BURSA

E-Posta : musterihizmetleri@superkitap.com.tr

İletişim No : 0850 259 47 87

Whatsapp Hattı : 0544 259 57 80

Arama Terimleri: Kitapcim.biz iletişim bilgileri, Kitapcim.biz telefon no, Kitapcim.biz irtibat tel, Kitapcim.biz canlı destek, Kitapcim.biz müşteri temsilcisi, Kitapcim.biz şikayet hattı, Kitapcim.biz müşteri hizmetleri numarası, Kitapcim.biz çağrı merkezi numarası, Kitapcim.biz iletişim numarası, Kitapcim.biz çağrı merkezi, Kitapcim.biz müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap