Kazı Kazan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kazı Kazan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kazı Kazan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kazı Kazan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kazı Kazan şikayet hattına erişebilirsiniz. Kazı Kazan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kazı Kazan Çağrı Merkezi Numarası  

Kazı kazan yediden yetmişe herkesin oynamayı sevdiği milli piyangoya bağlı bir oyundur. Sisal Şans tarafından daha önceden kazanan yerleri veya numaraları belirlenip bastırılan biletlerin kazınması ve belli sayı da aynı şekil, rakam, tutar, motif ve benzerlerinin denk gelmesi halinde büyük ikramiyenin kazanıldığı bir şans oyunudur. Milli Piyango Genel İdaresine bağlı bu şans oyununun çağrı merkezi numarası aynı zamanda Milli Piyango’nun genel çağrı merkezi numarasıdır. Soruları olan kişiler 08503907333 numarasını arayarak sorularına cevap bulabilirler.

Kazı Kazan çağrı merkezi numarası 0850 390 73 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kazı Kazan Müşteri Hizmetleri Numarası 

Değişik kategorileri olan bu şans oyunu aynı zamanda internet üzerinden de oynanabilmekte. Siz de https://www.millipiyangoonline.com/  sitesine giderek online olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Sitede birbirinden farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Şansını ölçmek isteyen kişiler gerçek paralar yükleyerek bu şekilde de oynayabilirler. Oyuna yönelik herhangi bir konuda, müşteri hizmetleri numarası ve çağrı merkezi numarası olan 08503907333’den bilgi edinilebilir. Aynı zamanda telefon etmek istemezseniz destek@millipiyangoonline.com bu mail adresine e-posta atarak bilgi alabilirsiniz.

Kazı Kazan müşteri hizmetleri numarası 0850 390 73 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kazı Kazan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Oyunu oynadınız ama sokakta aldığınız satıcı paranızı vermedi, internetten oynadınız ve bir sıkıntı yaşadınız, tam oynarken internetiniz kesildi belki de. Peki bu tür durumlar karşısında neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? En mantıklısı Milli Piyango Genel İdaresinin sitesine gidip iletişim bilgilerinden çağrı merkezi numarasını bulmaktır. Şanslı okuyucumuz olarak siz zaten bu numarayı öğrendiniz. Umarım bu şans oyununda da şansınız burada ki kadar fazladır. Bu şans oyunu ile  ilgili olarak spesifik bir hususta bilgi alınacağı vakit; yukarıda bulunan numaradan direkt bağlanılarak santralle anında iletişime geçilebilir.

Kazı Kazan müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 390 73 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kazı Kazan Şikayet Hattı 

Dönemimizde pandeminin de etkisiyle pek de başka birinin dokunmuş olabileceği kartlara dokunmak içimizden gelmeyebilir. Yine de bu oyunun verdiği zevk ve adrenalinden uzak durmak zorunda değiliz. İnternet sitesi üzerinden hem sokakta kazıdığımız halini hem de online olmasının verdiği avantajlarla daha fazla çeşitleri yapılmış olan bu şans oyununu oynayabiliriz. Hem sokakta satılanları hem de internet sitesi üzerinde oynananlara yönelik tüm şikayet, görüş, soru ve öneriler yukarıda bulunan numara aracılığıyla anında yetkililere iletilebilir.

Kazı Kazan şikayet hattı 0850 390 73 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kazı Kazan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kazı Kazan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kazı Kazan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 390 73 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kazı Kazan çağrı merkezi numarasına 0850 390 73 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları
E-Posta : destek@millipiyangoonline.com
Telefon : 0850 390 73 33

Arama Terimleri: Kazı Kazan iletişim bilgileri, Kazı Kazan telefon no, Kazı Kazan irtibat tel, Kazı Kazan canlı destek, Kazı Kazan müşteri temsilcisi

Yorum Yap