Kariyerkitapları.com şikayet hattı, Kariyerkitapları.com müşteri hizmetleri numarası, Kariyerkitapları.com çağrı merkezi numarası, Kariyerkitapları.com iletişim numarası

Kariyerkitapları.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kariyerkitapları.com çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kariyerkitapları.com müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2008 yılında Ankara ilinde hizmet vermeye başlamıştır. İlk başlarda sadece KPSS kitaplarını yayınlayarak satışını yapan firma zamanla birlikte diğer sınava hazırlık kitaplarını da satışa sunmuştur. 2009 yılında KPSS hazırlık kitaplarını yayımlayan firma alanında oldukça önemli bir yer edinmiştir.

2013 yılında Kariyer Yayınevi Kitabevi Yayın Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak kendini revize eden firma bu tarihten sonra gelişimine hız vererek sektöründe ön planda olmuştur. Alanında oldukça popüler bir marka olmayı hedefleyen firma birçok kitap türünü satışa sunmuştur.

Kariyerkitapları.com Çağrı Merkezi Numarası

Eğitim ihtiyacı olan kişilerin sürekli gelişimi ve başarıya erişmeleri için çalışmalarını sürdüren firma ayrıca bu kişilere eğitim, araştırma, yayın ve danışmanlık hizmetlerini en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir. Öğrenme odaklı yaklaşımlarla bu ürünleri sunmak ve böylece başarıyı yakalama misyonu ile hareket etmektedir. Gelişme ve başarmayı hedefleyen kişi ya da kurumların tercih ettiği öncü bir merkez olma vizyonuna sahip olan firma sektöründe ilerlemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kariyerkitapları.com müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kariyerkitapları.com olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kariyerkitapları.com ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kariyerkitapları.com çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kariyerkitapları.com Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0850 303 1 502

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kariyerkitapları.com çağrı merkezi numarasına 0850 303 1 502 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim İrtibat : Seyranbağları Mah. İncesu Caddesi No:30/B Çankaya / ANKARA
Telefonu Numarası : 0850 303 1 502
Mail Adresi : bilgi@kariyeryayinevi.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kariyerkitapları.com iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kariyerkitapları.com sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kariyerkitapları.com iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kariyerkitapları.com iletişim bilgileri, Kariyerkitapları.com telefon no, Kariyerkitapları.com irtibat tel, Kariyerkitapları.com canlı destek, Kariyerkitapları.com müşteri temsilcisi, Kariyerkitapları.com şikayet hattı, Kariyerkitapları.com müşteri hizmetleri numarası, Kariyerkitapları.com çağrı merkezi numarası, Kariyerkitapları.com iletişim numarası

Yorum Yap