Kamu Sertifikasyon Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kamu Sertifikasyon Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kamu Sertifikasyon Merkezi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kamu Sertifikasyon Merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kamu Sertifikasyon Merkezi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kamu Sertifikasyon Merkezi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi Çağrı Merkezi Numarası

Kamu sertifikasyonları genel olarak şirketler tarafından kullanılan bir uyarlamadır. TÜBİTAK’a bağlı olarak çalışan kamu sertifikasyon merkezi, 2005 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin eski dönemlerden bugüne dek ilk elektronik sertifikası olarak bilinir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle şirketlerde çalışma prosedürleri de aynı oranda değişikliğe uğrayarak daha hızlı ve zamandan tasarruf edilmek amacı ile çalışmalar yürütülüyor. Kamu sertifikasyonu elektronik imza işlevi görür. Elle atılan imza ile aynı görevi yerine getirir. Tüm kanun yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanan bu sertifikasyonlar onay işlemlerinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Kağıdın tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak kullanılan elektronik imza, belgeyi onaylanan kişinin kimlik bilgilerinin tanımlanmasına yardımcı olur.

Elektronik imza hizmetlerinden yararlanmak ve bu işlemler hakkında bilgi almak isterseniz merkezi arayarak merak etmiş olduğunuz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Elektronik imza hakkında bilgi almak için 444 55 76 numaralı çağrı merkezi numarasından direkt olarak ulaşabilir ve çağrı merkezinden ihtiyacınız olan tuşlamalara tıklayarak sorunuzun cevabını alabileceğiniz müşteri temsilcisine kolaylıkla ulaşarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. İşlemlerinizi yazılı olarak beyan etmek ve merak ettiklerinizi çağrı merkezi aracılığı ile değil mail üzerinden iletmek isterseniz bilgi@kamusm.gov.tr üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi çağrı merkezi numarası 444 5 576 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma işlemlerinizin kısa sürede tamamlanması her şirketin talep ettiği bir unsurdur. Tek bir tık ile imza gerektiren tüm işlemleriniz artık daha kısa süre de hazırlanıyor.  Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak için öncelik olarak ihtiyaç unsurlarının belirlenmesi gerekir. Şirket içerisinde elektronik imza gerektiren ve rutin olarak yapılan işlemler için artık tek tek imza atmak rafa kalkıyor. Tüm bu işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşarak tüm uyarlamalarınızı yerine getirmeniz gerekir. 444 55 76 numaralı telefonlar üzerinden merak ettiklerinizi anında sorarak cevap alabilirsiniz. Talepleriniz sizlerin isteği doğrultusunda kısa süre içerisinde hazırlanarak elektronik imzanız Türkiye’nin dört bir noktasına gönderilir. Sizlere ulaşan elektronik imzalarınızın ayarlamalarını yapmak ve elinize ulaşan elektronik imzalarınızın aktif edilmesi, şifre işlemlerinin yapılması gibi tüm merak ettiklerinizi öğrenerek ayarlamalarını gelen bilgiler doğrultusunda yürütebilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi müşteri hizmetleri numarası 444 5 576 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın müşteri hizmetleri temsilcileri 7/24 sizlere hizmet vererek elektronik imza hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlere aktarıyor. Alanında uzman, anlayışlı müşteri temsilcileri ile iletişim kurmak için tek yapmanız gereken 444 55 76 numaralı telefonu aramaktır. Firmaların elektronik imza ile ilgili yaşamış olduğu problemlerin ortadan kaldırılması adına tam destek sağlayan bu firma problemlerinize çözüm odaklı yaklaşır. Arızalanan, yenilenmesi gereken ya da yeniden oluşturduğunuz elektronik imza taleplerinizin durumunu öğrenmek için sizler de müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını direkt olarak çevirmiş olduğunuz takdirde kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanarak ana menüden öğrenmek istediğiniz bilgilere istinaden tuşlama yapabilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 5 576 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi Şikayet Hattı

Elektronik imza sürecinin uyarlanmasında yaşamış olduğunuz teknik problemleriniz hakkında şikayet kaydı oluşturmak ve bu şikayetlerinize çözüm bulmak için 444 55 76 numaralı telefonlar üzerinden yaşamış olduğunuz arıza problemlerimi dile getirerek bu problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Alanında uzman kişiler ile hizmet veren bu firma ile hem işlemleriniz daha kolay bir şekilde yürütülmesini sağlayabilir hem de çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde şikayetlerinize anında çözüm bulabilirsiniz. İster mail üzerinden isterseniz de direkt olarak çağrı merkezi numaraları üzerinden taleplerinizi oluşturarak destek alabilirsiniz. Elektronik imza talebinde bulunduktan sonra Türkiye’nin her noktasına ulaştırılır. Aynı gün içerisinde kullanıma açılan bu hizmetlerden sizler de yararlanabilir ve işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kamu Sertifikasyon Merkezi şikayet hattı 444 5 576 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kamu Sertifikasyon Merkezi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kamu Sertifikasyon Merkezi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kamu Sertifikasyon Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 576

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kamu Sertifikasyon Merkezi çağrı merkezi numarasına 444 5 576 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Kamu Sertifikasyon Merkezi TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi (İdari Bina) P.K. 74, Gebze 41470 KOCAELİ
E-Posta : bilgi@kamusm.gov.tr
Telefon : 444 5 576

Arama Terimleri: Kamu Sertifikasyon Merkezi iletişim bilgileri, Kamu Sertifikasyon Merkezi telefon no, Kamu Sertifikasyon Merkezi irtibat tel, Kamu Sertifikasyon Merkezi canlı destek, Kamu Sertifikasyon Merkezi müşteri temsilcisi

Yorum Yap