Kamil Keskin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kamil Keskin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kamil Keskin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kamil Keskin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kamil Keskin şikayet hattına erişebilirsiniz. Kamil Keskin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kamil Keskin Çağrı Merkezi Numarası

Kamil Keskin, 1986 yılından itibaren perakende mağazacılık sektörü içerisinde başarı ile kendine yer edinmiş bir marka olmuştur. Son trend giysileri ve en yeni modelleri müşterileri ile uygun fiyata buluşturma gayesiyle hareket eden firma, sektörün en iyileri arasına doğru hızla yükselmektedir. Firma, İstanbul Şirinevler ve Sefaköy bölgelerinde yer alan mağazaları ve geniş satış ağları ile ürünlerini dünyanın her yerine ulaştırmayı hedeflemektedir. Firmanın ürünlerini incelemek, detaylı bilgi almak ve alışveriş yapmak için web sitesi olan kamilkeskin.com.tr adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Web sitesi içerisinde yer alan iletişim bölümünde bulunan iletişim formu doldurularak firma ile iletişime geçilebilir. Bununla beraber, 0 506 113 13 95

numaralı hat üzerinden firmanın whatsapp hesabı ile doğrudan bağlantı kurulabilir ve her konuda destek talebinde bulunulabilir.

Firma ile yapılan her alışverişte para puan kazanılmakta iken belirli bir miktar üzerinde alışveriş yapıldığı takdirde ücretsiz kargo imkanından da yararlanılabilmektedir.

Kamil Keskin çağrı merkezi numarası 0850 550 45 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kamil Keskin Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Bu sebeple müşteri hizmetleri aracılığıyla müşterilerine hızlı ve kibar geri dönüşler sağlamaktadır. Markanın müşteri hizmetlerine bağlanma ihtiyacı doğduğunda 0850 550 45 44 numaralı telefondan oldukça kolay bir biçimde iletişime geçmek mümkündür. Operatör üzerinden oldukça pratik bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanılabilir. Bununla beraber markanın sosyal medya hesapları üzerinden de iletişim kurulma imkanı mevcuttur. İnstagram bağlantısı ile @kamilkeskinbutik adresi üzerinden mesaj gönderip iletişim kurulabilmektedir. Facebook bağlantısı ile de @kamilkeskinbutik sayfası üzerinden etkileşime geçilme imkanı vardır. Youtube adresi üzerinden “KamilKeskin Official” kanalına abone olarak markanın hizmet ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve marka ile iletişime geçebilirsiniz.

Kamil Keskin müşteri hizmetleri numarası 0850 550 45 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kamil Keskin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın müşteri hizmetlerine 0850 550 45 44 telefon numarası üzerinden direkt bağlanmak mümkündür. Müşteri hizmetlerinin mesai saatleri hafta içi ve cumartesi günleri olmak üzere sabah 10.00 ve akşam 20.00 saatleri arasını kapsamaktadır. Bu belirtilen gün ve saat içerisinde marka ile iletişime geçebilir ve hiç beklemeden doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bununla beraber haftanın her günü 0 506 113 13 95 numaralı hat üzerinden firmanın whatsapp hattı ile doğrudan bağlantı kurabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Firma, tesettür giyimin moda ile buluşmasını sağlayan harika tasarımları ile göz dolduruyor. Kumaşlarının sahip olduğu yüksek kalite ile renk canlılığı görenleri hayran bırak cinsten. Marka, üreticisi olduğu ürünlerin kalitesi ve geniş model skalası ile pek çok kişinin tercihi olmaktadır.

Kamil Keskin müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 550 45 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kamil Keskin Şikayet Hattı

Marka ile pek çok iletişim kanalı üzerinden iletişim kurmak ve destek almak oldukça kolaydır. Nazik ve işinde uzman müşteri temsilcileri ile yaşanan sorunlara çözüm bulmak için 0850 550 45 44 numaralı telefon üzerinden hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri arasında iletişime geçilebilir. Bununla beraber instagram ve facebook hesapları aracılığıyla @kamilkeskinbutik sayfası üzerinden de etkileşime geçmek oldukça hızlı ve pratik olacaktır.

Web sitesi üzerinden müşteri memnuniyetinin her ayrıntısını düşünerek hizmet veren bu firma, güvenli alışverişin kapılarını da müşterilerine aralamaktadır. Dünyanın her yerine ürünlerini kargo ile gönderen firma, müşterilerine değişim ve iade garantisi de sağlamaktadır. Kapıda ödeme imkanını da müşterilerine sunarken müşterinin yaşayacağı olası her sorunu önden tespit edip önlem almak gayesindedir. Hem satış öncesi hem de satış sonrası her türlü soru, şikayet ve öneri için iletişim kanalları üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kamil Keskin şikayet hattı 0850 550 45 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kamil Keskin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kamil Keskin şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kamil Keskin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 550 45 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kamil Keskin çağrı merkezi numarasına 0850 550 45 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : KESKİN E-TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Adres : Şirinevler Mahallesi Çimentepe Sokak, No: 3/A Bahçelievler / İstanbul
E-Posta : info@kamilkeskin.com.tr
Telefon : 0850 550 45 44

Arama Terimleri: Kamil Keskin iletişim bilgileri, Kamil Keskin telefon no, Kamil Keskin irtibat tel, Kamil Keskin canlı destek, Kamil Keskin müşteri temsilcisi, Kamil Keskin şikayet hattı, Kamil Keskin müşteri hizmetleri numarası, Kamil Keskin çağrı merkezi numarası, Kamil Keskin iletişim numarası, Kamil Keskin çağrı merkezi, Kamil Keskin müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Mehmet 15 Mart 2023
  2. Hürriyet 15 Mart 2023
  3. Edman ekincier 20 Mart 2023

Yorum Yap