Jumbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jumbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jumbo Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Jumbo müşteri hizmetleri direk bağlanma, Jumbo müşteri temsilcisi direk bağlanma, Jumbo müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jumbo Müşteri Hizmetleri Numarası

Jumbo, Yaşam alanlarında eşsiz tasarım özelliklerine sahip olan ürün grupları ile hem dekoratif hem de kullanım fonksiyonelliği sağlayacak ürün kullanımı gerçekleştirilebilmesine yardımcı olan bir ev ürünleri markasıdır. Kurulduğu günden bu yana doğal malzemelerden üretimini gerçekleştirmiş olduğu ev ürünleri ile yaşam alanlarının her alanına hitap eden son derece kapsamlı ve fonksiyonel ürün grupları sunmaktadır. 1947 yılında İstanbul’da Çemberlitaş semtinde kuruluşu gerçekleştirilen Jumbo markası, son yıllarda özellikle dekoratif ürün yelpazesi konusunda Türkiye’ nin en önemli markalarından birisi haline gelmiştir.

Son derece geniş kapsamlı ürün yelpazesinin yanı sıra ürünlerindeki özgün tasarımları ile hem ulusal hem de uluslararası ölçekte çok sayıdaki ödülün sahibi olmayı başarmıştır. Bu durumda günümüzde son derece yoğun şekilde talep görmesine neden olmaktadır. Bu ürün yelpazesi ile olarak da günümüzde Jumbo müşteri hizmetleri tarafından tüm istek ve ihtiyaçlara yönelik olarak yanıt sağlanmaktadır. Bu şekilde profesyonel çözümlerden yararlanılabilmektedir.

Sadece en doğal malzemeleri birbirinden kaliteli ve özgün tasarım yapısıyla şekillendirerek, son derece etkileyici görselliklere sahip olan ve yaşam alanlarındaki kullanım ihtiyaçlarına yanıt vermekte olan ürünler tasarlamaktadır. Bu nedenle de günümüzde ev dekorasyonu konusunda dünyanın en çok tercih edilen markalarından birisi konumunda kendisine yer bulan Jumbo markası, zengin ürün yelpazesi ile yaşam alanlarının her noktasına ulaşmaktadır.

Sofra, ikram, mutfak ve ev dekor gibi üst başlıklar altında birbirinden zengin ürün yelpazesi sunmakta olan Jumbo markası, tüm Türkiye’ de mağazaları ve aynı zamanda da sanal mağazası ile müşterilerine birbirinden kaliteli ürün gruplarını sunuyor. Son derece uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra birbirinden kaliteli ürünlerine ve sunmuş odluğu hizmetlerine istinaden her türlü konuda Jumbo müşteri hizmetleri numarası ile ulaşılabilen müşteri ilişkileri departmanından destek sağlamaktadır.

Jumbo Şikayet Hattı

Günümüzde son derece pratik bir şekilde müşteri ilişkileri departmanı ile görüşmelerin sağlanabilmekte olduğu Jumbo markasının ürünleri hakkında teknik destekler ile çok daha profesyonel ve dünya standartlarına uygun kalitede hizmet alabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu durumda günümüzde ev dekorasyonu noktasında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmasına neden oluyor. Özellikle de müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve yaşadıkları sorunların en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması amacı ile kurulmuş bir Jumbo çağrı merkezi departmanı bulunmaktadır. Tüketiciler son derece pratik bir şekilde Jumbo şikayet bildirimlerini bu müşteri ilişkileri departmanında görevli olan uzman ve tecrübeli müşteri temsilcileri aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir.

Jumbo Telefon Numarası

Tüm müşterilerine merak ettikleri konularda, yapacakları işlemlerdeki sorunlar ya da kargo takibi konusunda gibi farklı konulara istinaden hizmet vermekte olan Jumbo çağrı merkezi numarasının çalışma saatleri içerisinde aranması durumunda uzman müşteri ilişkileri personelleri ile görüşme gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de Jumbo telefon numarası “0850” sistemli olduğundan, basit tuşlama tekniğiyle yapılan yönlendirme sonucunda ilgili departmanlara kolay bir şekilde bağlantı sağlanabilmektedir.

Güncel Jumbo telefon numarası ise 0850 432 00 99 şeklindedir. Bu telefon numarası aracılığı ile tüm tüketiciler, her türlü hizmet ve işlem ile ilgili olarak Jumbo çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebiliyor. Ancak Jumbo çağrı merkezi departmanı sadece hafta boyunca 09.00 ile 18.00 saatleri arasında destek vermektedir. Bu çalışma saatleri arasında yapılan tüm aramalarda, çok gazla beklemek durumunda kalmadan profesyonel çağrı merkezi hizmetlerine ulaşarak, müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Jumbo yönetim ofisi telefon numarası olan 0850 432 98 24 telefon numarası ile de yine aynı çalışma saatlerinde müşteri ilişkileri desteğinden yararlanılabiliyor.

Jumbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 432 00 99

Jumbo İletişim Mail Adresi
jumbomusterideneyimi@jumbo.com.tr

Arama Terimleri: jumbo iletişim bilgileri, jumbo telefon no, jumbo irtibat tel, jumbo müşteri temsilcisi, jumbo şikayet hattı, jumbo müşteri hizmetleri

11 Yorum

 1. MELİKE 13 Eylül 2019
 2. Ayten 4 Ağustos 2022
 3. Kezban yoruk 6 Ekim 2022
 4. kubra 3 Kasım 2022
 5. funda 15 Kasım 2022
 6. CEVAT 15 Kasım 2022
 7. Murat Altuner 15 Kasım 2022
 8. Şehri Özer 15 Kasım 2022
 9. NE ÖNEMİ VAR Kİ... 16 Kasım 2022
 10. Aysin Selcuk 17 Kasım 2022
 11. berna BAYINDIR 21 Kasım 2022

Yorum Yap