iyzico-cagri-merkezi-numarasi

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İyzico çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İyzico müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İyzico şikayet hattına erişebilirsiniz. İyzico müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İyzico, 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş bir firmadır. İyzico bir ödeme yönetim platformudur. Yani bir nevi sanal pos hizmeti vermektedir. İyzico; e-ticaret sitelerine ve internet üzerinden ödeme alan herhangi bir internet sitesine güvenli bir ödeme yöntemi olarak hizmet vermektedir. Hızlı, güvenli ve kullanışlı olması ile birçok kullanıcısı bulunmaktadır.

İyzico’nun hizmet verdiği ürünleri şöyledir; iyzipost, iyzibazaar, iyziglobe. Tüm kredi kartlarına taksitli satış, birçok yenilikçi ödeme yöntemi, kolay kullanımı, güveni oluşu ile müşteri memnuniyeti üst seviyededir. Ülkemiz de ve global anlamda sektörde devrim yapmıştır.

İyzico Çağrı Merkezi Numarası

İyzico, 2012 yılında farklı alanlarda hizmet veren e-ticaret şirketlerine kolay ve güvenilir ödeme yönetimi sunmak amacıyla kuruldu. Türkiye’de 29.000 den fazla web sitesinin altyapısında güvenilir, kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşamanız için durmadan çalışıyoruz. H&M, Zara, Nike, Decathlon, ÇiçekSepeti, Sahibinden.com, Puma, Dolap gibi alışverişlerinizde sıkça tercih ettiğiniz markaların internet sitelerinde veya aplikasyonlarda online alışverişiniz sırasında riski sıfıra indirmek için korumalı alışveriş sistemiyle 7 gün 24 saat yanınızda oluyoruz. İyzico’yu işiniz için dünyanın her yerinden ödeme almak veya taksitli satış seçeneği sunmak amacıyla kullanmak için 3 basit adımı tamamlamanız gerekiyor. İlk olarak hesabınızı oluşturun ardından bilgilerinizi tamamlayın ve son olarak sözleşmeyi onaylayın. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey ödemelerinizi almak. Eğer kendiniz için banka hesabına veya kredi kartına gerek duymadan İyzico’yla binlerce internet sitesinde online alışveriş yapmak için üye olmanız ve gerekli sözleşmeleri onaylamanız yeterli. Online ödeme alma veya online ödeme yapma sürecinde 7 gün 24 saat yanınızdayız. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda 0 216 599 01 00 telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyzico çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İyzico Müşteri Hizmetleri Numarası

İyzico ile bir banka hesabına ve kredi kartına gerek duymadan bakiye yükleyebilir ve online alışveriş yapabilirsin. Farklı internet sitelerinden yaptığınız alışverişleri mobil uygulamamızla kolayca takip edebilirsiniz. Tek tıkla kolay ve hızlı ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi yapay zeka ile koruyoruz ve sahip olduğumuz sertifikalar ile hem online siteleri hem de alışveriş yapan kişilerin güvenliğini sağlıyoruz. Bir sorunla karşılaştığınızda veya görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için hafta içi 09:00-20:00 hafta sonu 10:00-17:00 saatlerinde 0 216 599 01 00 telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilir ya da mobil uygulamamız üzerinden 7/24 online chat desteği alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi İyzico müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

İyzico Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0 216 599 01 00 telefon numarasını aradıktan sonra İyzico müşterileri olarak önce “1” tuşlamalısınız ardından satış ve iyzico hakkında bilgi almak için “1”, başvurularınız hakkında bilgi almak için “2”, ekstreniz için “3” ,ödeme ve üyelik işlemleri için “4” entegrasyon için “5” ve operatöre bağlanmak için “0” tuşlamalısınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İyzico müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İyzico Şikayet Hattı

Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti bizim için son derece önemli. Bir sorunla karşılaştığınızda veya görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletmek için müşteri hizmetlerimizi arayabileceğiniz gibi https://www.iyzico.com/ internet adresimizdeki formda yardım konunuzu seçerek, e- posta adresi ve isim-soyisim bilgilerinizi girerek mesajınızı bize iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İyzico müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İyzico şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Burhaniye Mahallesi Atilla Sokak No:7 Üsküdar İstanbul

Destek Hattı: 0 216 599 01 00

E Posta Adresi: destek@iyzico.com

İyzico’nun 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İyzico ve ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ödemelerde yaşadığınız sıkıntıları bildirebilir, sistemsel teknik problemler hakkında destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İyzico Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 599 01 00

Arama Terimleri: iyzico iletişim bilgileri, iyzico telefon no, iyzico irtibat tel, iyzico canlı destek, iyzico müşteri temsilcisi, iyzico şikayet hattı, iyzico müşteri hizmetleri numarası, iyzico çağrı merkezi numarası, iyzico iletişim numarası, iyzico çağrı merkezi, iyzico müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap