İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İstikbal yani İstikbal Mobilya 1957 yılında Boydak Holding’be bağlı olarak Kayseri’de kurulan mobilya şirketidir. Yine aynı holdingin sahip olduğu Bellona ile kardeş markalardır. İstikbal, Türkiye’nin her metrekaresinde hizmet vermekte, dünya üzerinde ise 70’den fazla ülkede bulunan 1100’den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir.

İstikbal’in genel politikası tüketici odaklı bir politikadır. Satış sonrası hizmeti, kalitesi, geniş ürün çeşitliliği, yenilikçi tasarım ve çözümleriyle İstikbal günümüzde en gözde mobilya markalarından birisi haline gelmiştir. Rahatlık ve kaliteden asla ödün vermeden geliştirdiği mobilya tasarımlarıyla standartın üzerinde bir hizmet sunmaktadır.

İstikbal’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İstikbal ürünleri hakkında tüm detaylı bilgileri alabilir, satış sonrası ürününüzle ilgili problemlerinize çözüm bulabilir, size en yakın İstikbal satış noktasını öğrenebilir ve size en yakın destek servis numarasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hem bu hat üzerinden hem de aşağıda bağlantıda verdiğimiz iletişim formu aracılığıyla İstikbal’e istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 44

Arama Terimleri: istikbal iletişim bilgileri, istikbal telefon no, istikbal irtibat tel, istikbal canlı destek, istikbal müşteri temsilcisi, istikbal şikayet hattı

16 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla