Enerya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Enerya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enerya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Enerya, 2003 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Enerya; tüm ülkemize elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Enerya sorumludur.

Enerya ile irtibat kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Enerya’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Enerya’ya bildirebilirsiniz.

Enerya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 84 29

Arama Terimleri: enerya iletişim bilgileri, enerya telefon no, enerya irtibat tel, enerya canlı destek, enerya müşteri temsilcisi, enerya şikayet hattı

Cevapla